»Nehoda« Mahuleny Bočanové: Kvůli prdíkům musela změnit stravu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

»Nehoda« Mahuleny Bočanové: Kvůli prdíkům musela změnit stravu!

Moderátorka Mahulena Bočanová (46) se nehne na krok bez svého psa Umberta. Jenže právě ten se postaral o nepříjemný trapas, který musela jeho panička žehlit. Na slavnostním otevření nového psího obchodu totiž střeva bulteriéra pracovala jinak, než by měla, a hosté si tak co chvilku museli držet nos.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

amplituda
03. 12. 2013 18:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

1pravda1
03. 12. 2013 12:41

To vážně musí mít každý psa? Když vidím souseda, jak každé ráno sbírá po svém velkém psu velká teplá hovna v předklonu, tak se mi chce blít. Když otevře byt, tak to tam smrdí, na což je pejskař zvyklý, venku kdejaký výkal očuchá a soused se nechá po obličeji olizovat. A to mi uniklo, že ještě smradlavě prdí. Kdyby se lidé raději věnovali dětem, někteří dávají více lásky psu např. Jirásková, to bylo jak se nechala olizovat. Ježiš, to zas bude keců od pejskařů.

smazan_20150109
03. 12. 2013 13:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
03. 12. 2013 13:26

Já souhlasím, ale my taky máme doma zvířátko..ne tedy psa.. a pořídila jsem ho dětem, aby se naučili o někoho starat (mně to v dětství chybělo). A taky proto, aby ten nejmladší neměl pocit, že on je pořád ten malej a blbej. A zabralo to! Kocour je fakt někdy děsnej a tak mu všichni dává­me..­.lás­kypln­ou..­.čoč­ku, ale žije se mu s námi myslím dobře

mnpv
03. 12. 2013 16:14

Děláte vědu z psího houna. Pes je očkovaný a jinak aspoň posílíte imunitu. Ze sterilního prostředí jsou mj allergie. Jinak daleko víc a horších *** sníte v potravinách.

lidusa123
14. 02. 2014 06:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.