Nemocná Jana Brejchová: Nečekané přání z nemocničního lůžka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Nemocná Jana Brejchová: Nečekané přání z nemocničního lůžka!

Za pár dnů to budou dva měsíce, co herečku Janu Brejchovou (73) našla její dcera Tereza Brodská (45) bezvládně ležet v jejím bytě. Následoval rychlý převoz do nemocnice, kde hvězda kultovního muzikálu Noc na Karlštejně bojovala o život. Teď to konečně vypadá, že se vše obrací k lepšímu, jak potvrzuje její dcera, která ji každý den navštěvuje.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majojo
02. 12. 2013 19:24

Nebohá Tereza má duši na jazyku - neveřím, že by tak inteligentní ženská něco takového sdělila bulváru. K romě toho: Stačí zajít či zavolat do jakékoli čajovny a tam ji odkáží dál, případně ihned vyhoví. A když už nemusí mít pravou čínu, udělá jí hrnek s pokličkou kterýkoli keramik, - pokud už ho v obchůdku nemá.

ropuchaninka
02. 12. 2013 18:31

sranda co vsechno se da sdedit---dcerka ma vykrivenou celou pusu---presne jako mel Brodsky-----

sugarbitter
02. 12. 2013 17:24

a mně vadí,že se tu kácí staleté smrky a vozí do Vatikánu.Jeden oibčan byl tázán a řekl,k že je na to hrdý. To mě odrovnalo.

majojo
02. 12. 2013 19:29

Na druhé straně - ve Vatikánu jich zas tolik neroste - a jak znám naše katolické bratry, ten český smrk nebude stát na nějakém význačném místě, ten Hus nám to zatraceně zavařil.
Jo, a já bych jeden český smrk poslala i do Jeruzaléma, přinejmenším na paměť českých křižáků. Nebo tam nebude stát žádný stromeček?

vlamore
02. 12. 2013 22:34

...jenom kolik musí stát ta přeprava!!!Plnou hubu Boha a rozhazují plnýma hrstěma.Vlastně určitě je to dar!!!My toho ještě unesem!!!

raspina
02. 12. 2013 13:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vlamore
02. 12. 2013 22:37

Taky nechápu,proč ho neupekla!!! Nj...moderní ženská

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.