Slavík dozpíval: Stříbrný Tomáš Klus se po manipulaci s hlasy ankety zřekl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Slavík dozpíval: Stříbrný Tomáš Klus se po manipulaci s hlasy ankety zřekl!

Jak jsme již informovali, kolem upravených výsledků podkategorie Hvězda internetu ankety Český slavík, vypukla v kulturním světě bouřlivá debata. Kvůli rapperovi jménem Řezník se nejdříve svého ocenění zřekl zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert. Po něm následuje další hvězda - loňský vítěz a letošní stříbrný Slavík - Tomáš Klus!!!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xcarodejka
07. 12. 2013 17:52

Znehodnocuje se tak fakticky všechno. Podobně se někM nejde vždy v první řadě jen o materiál,že? Ale být znečištěn není nikomu zapotřebí, tedy pokud nejsem já to cákající čuně...

xcarodejka
07. 12. 2013 17:53

výpadek druhá řádka .........." Podobně se někdy občan cítí ve sporech, kdy je na druhé straně korupčník, nejde vždy jen o materiál,že? ...........

mirkazam
07. 12. 2013 08:17

Klus dostal nějakým nedopatřením stříbro,a zřejmě mu došlo, že už mu pšenka nepokvete. Vlezlo mu to do hlavy, i když k jeho zpěvu není potřeba komentáře..

jjizanka001
01. 12. 2013 17:04

CENZURA...Před chvílí jsem sem napsala příspěvek,objevil se a po 20 min.se úplně ztratil. Tak to je celá svoboda tisku v AHA.Je to horší lumpárna než za totáče.

stekavypes
02. 12. 2013 19:30

Co jste si vycinkali,to máte

va45
30. 11. 2013 23:26

Kdyby jste se rači místo toho psaní zamysleli,proč ten Slavík vlastně je? Starý báby dávají hlasy Gottovi a ten si ani neudělá čas aby k vůli nim a ceně kterou od nich dostal přijel si ji převzít.Z Německa je to pár hodin.Rači hrabe prachy.O uječené Bílé škoda mluvit.Je to obyčejná nepovedená trapárna.Tu trapárnu by bylo záhodno zrušit.

stekavypes
30. 11. 2013 23:36

Asi má nějaké smlouvy

joynkaa
30. 11. 2013 20:45

právě jsem se rozhodl, že budu letiště! V pondělí jdu pro masku a natočím taková videa, že jak mě nezvolí jako nejlepší ze všech - jenom Zlatý slavík mi ani trochu nestačí! - už se těším.
(To je pořád o lejně!!!!)

prroud
30. 11. 2013 14:52

Docela by me tedy zajimala Reznikova,ale i Klusova predstava a definice "zdravy spolecnosti a tim i jedince onu spolecnost tvorici" v jejich podani ,asi bysme se nestacili divit.......

vuhp
30. 11. 2013 12:20

Pan Klus svou popularitu neunesl . Ze sympatického kluka se stal náfuka a myslím, že na to dojede.

prroud
30. 11. 2013 12:33

Doufejme ze prokoukne a probere se,zivot ma pred sebou a cas i zpivat a pouzivat hlavu se naucit ;-)

rezacek
30. 11. 2013 11:19

Nic nového. V roce 1970 kdosi rozhodl, že Zlatý slavík nebude udělen Martě Kubišové, ačkoliv si ho právem zasloužila. Škoda, že Gottové, Matuškové, Pilarové a další neměli tolik cti, co tenhle Klus a Ruppert.

riboflavin
30. 11. 2013 11:16

Pane Klusi,co si o sobě myslíte, že jste? Loni Vám zlatý slavík nevadil a nesmrděl,že? Hrozně mě baví, že se vůbec tato spoečnost baví o tak bezvýznamných lidech, jako je nějakej řezník, Ruppert nebo Klus.Vaše sebevědomí mě fascinuje.Co jste doposud udělali, že můžete všechno tak hned odsuzovat. Hov.........

joynkaa
30. 11. 2013 20:47

přesněěěě! Dva exhibicionisté, na které tisk zapoměl, musí se nějak zviditelnit. "Pánové" Ruperte a Klusi, právě jste na nejnižší příčce soudných lidí.

namhal
30. 11. 2013 11:13

Cenzura zde je od roku 1948 a po 89 se přejmenovala z FUTI na Editorství. Klusova píseń Pánu bohu do oken je důkazem.

prroud
30. 11. 2013 11:52

Problem je ze pisnicka dobra,ale Klus "ji nevyznava",jinak by nechtel spiciho hrbete na hrad,cili,vec je zase a opet jasna,jenom se zviditelnit a udelat u lidi peknym..... ,skutecnost je ale nekde jinde,­bohu­zel.­....­.prachy nikomu nesmrdej,a cim jich je vic,tim vic vonej,a to za naprosto kazdou cenu.A na to taky dojizdime,vsichni.

hillaarkaa
30. 11. 2013 08:57

Slavík­,Vyvo­lení­...dal­ší soutěže.Všecko jeden velký podfuk.Vyvolení jakbys­met.Pr­opoje­nost se štábem a TV je opravdu mooooc nenápadná

stekavypes
30. 11. 2013 08:25

Vyhlašování Slavíků bylo něčím slavnostním,ale dneska je to jenom fraška.Ty rádoby zpěváky lidi vůbec neznají a takový Řezník s jeho texty do Slavíka vůbec nepatří..Ať si udělají svojí soutěž a tam si můžou dát koho chtějí,ale do slušné společnosti nikdy.A zase řvou jen ti kteří toho moc neumí.

nitram1
30. 11. 2013 06:30

Asi diskusi moc lidi necte, ale celej Slavik uz neni zadna hra o popularite, ale akce stareho pana Tesinskeho, ktery si tu hraje na Boha!
Vysledky jsem vedel jiz v sobotu dopoledne. Kdyz mam scitaci agenturu a jsem necim vazany, jak je mozne, ze organizator vse vi a uniknou mezi dalsi nezainteresovane osoby.
Pak cely Slavik je porad stejne dokola. Vyhrava stale Bila, ktera se na to trese, jak pes na kost! Druha Vondrackova, treti bud tlusta Farna nebo Langerova.
U zpevaku je to obdobne, jako u skupin.
Pak vyhraje nejaky mlady Misik, ktereho nikdo nezna, zpivat neumim treba pred Lenny, ktera na rozdil od nej zpiva dobre. No a Objev internetu? Ten mladik je vlastne kdo? Ktera firma si ho zaplatila?
Neposloucham Reznika, ale cenu dostat mel. Ma sve fanousky a vyhral. Ve svete spousta lidi ma podobne ladene texty. Je vzdy kolem velika diskuse, ale pokud si najdou sve posluchace, maji pravo zpivat. To zda jsou texty v rozporu se zakony at rozhodne nekdo jiny, ale ne poradatel souteze, ktera davno ztratila lesk a slavu!
Nebyt tohoto skandalu, uz by se o Slavikovi nemluvilo. A to amme tyden po soutezi.

prroud
30. 11. 2013 12:02

Vis nitrame,mam jinej nazor,co je skodlivy a skodi,nema co dostavat nejaky ceny,dokonce to ani nema co mit moznost vubec vystupovat!Neplet si svobodu a "svobodu",to jde i vymyslet,za jakejch okolnosti muze bejt ona svoboda opravdu svobodna a jak ma vypadat,aby se sama neznicila.Problem vidim jinde,uz jsem to nekde psal.Nebylo ferovy a spravny cekat az jak dopadne anketa a pak Reznika odstavit,to je skutecne podraz,on mel bejt totiz odstavenej jako skodlivej zivel davno pred ni,neco takovyho nema bejt ani s umenim spojovany.Takze tady vidim problem.A protoze vidim i problem s novodobou cenzu­rou,ne­souhla­sim s timhle "tichym" odstavovanim kohokoliv jen na zaklade rozhodnuti jisty skupinky lidi,to je vzdycky nebezpecny pro celek a vzdycky bude.O Reznikovi je potreba zavist celospolecenskou diskusi a rozhodnuti nechat na vetsine.To mi prijde mnohem spravedlivejsi.Pisu konkretne Reznik,ale mam na mysli defakto vsechny extremisty,obzvlast ty "co skodej". Od toho ta spolecnost jsme,abysme si umeli rozhodnout co vlastne chceme a nevyhejbali se zodpo­vednos­ti.Pr­otoze ale tak jak mame nefungujeme,proto mame kolem sebe tolik bordelu vlastne uplne ve vsem.Slavik je to nejmensi zlo,jenom zabavny.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.