Mirko pozor: Vladko ti přebírá Pavlínu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Mirko pozor: Vladko ti přebírá Pavlínu!

Diváci závěrečné fáze VyVolených si kladou otázku, jak to asi dopadne s překvapivě vroucími city, které k sobě projevuje homosexuální dvojice Pavlína a Vladko. Nezasvěcený pozorovatel by snadno usoudil, že jejich něžnosti patří do repertoáru skutečných milenců. Přestože Pavlína má svou Mirku a Vladko o 23 let staršího přítele za Španělska, je možné, že mězi nimi klíčí něco, co překvapí okolí obou soutěžících.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

safinka59
29. 11. 2013 07:10

Lidi, jsme s masa a kostí, ne naprogramovaní roboti !!! Projevujeme emoce, pláčeme, křičíme....proto jsme "homo sapiens" ! Děti si rodiče nevybírají, smutná realita Držím palce Vladkovi, fandím mu a přeji výhru. A je mi úplně jedno, co s výhrou udělá. Nikoho neopravňuje závist a zloba pomlouvat ač Pavlínu, Vladovu mámu, kohokoliv....! Zkusme se zamyslet. kdo z nás má svatozář ? Kdo je dokonalý, slušný, úctivý...kdo nepláče, nekřičí a neskrývá emoce ? Hlasuji za Vlada, jelikož je mi blízký. V případě porážky nebudu v sobě hledat nenávist, ironii a pomluvy k Pavlíně. Proč ? Protože jsem slušný člověk a věřím, že taky většina z Vás

latu
29. 11. 2013 01:22

A jestli neumřeli, žijí spolu ve velikém trojdomku všichni tři - teta Mirka, maminka Pavlínka a taťka Vlado + malé, rozkošné, černovlasé kudrnaté děti dodnes.

sugarbitter
27. 11. 2013 17:08

Vladko je vadný, Pavlína manipulovatelná a myslím že i dost povrchní, fakticky bezcenný člověk. Blízko k pláči, což je typické pro takové lidi, brzy se oklepou a už se smějí. Vladko neplnil úkjoly, měl být vyloučen ze soutěže, snad i proto tam vrátili Reginuá, ale nakonec zůstal. Ona by byla nuda. Co na tom, že předvádí prvotřídní paranoiu spojhenou s hulvátstvím?

marie60
27. 11. 2013 18:22

Thomas s Regínou taky porušovali pravidla a některé úkoly jim byli u zádele a přesto nebyli vyloučeni, tak proč by měl být vyloučen Vlado? Regínu pak jako exvyvolenou tam nechali i déle, než byli ostatní. Trochu jste mimo, ne ?

ivoadler
27. 11. 2013 13:38

Na té fotce v medailonku Vladko vypadá jako ženská (pokud je to on). Těžko tedy jeho homosexualitu zpochybnit. Předpokládám, že vyhraje. Dostane tedy pět mega, to má jeden mega na rok a za pět let ho může Prima znovu vytáhnout, aby oživil nějakou reality šou. Ale u psychopata jako je Vladko jeden nikdy neví.

spbi
27. 11. 2013 13:53

Proč až za pět let? Lidi baví, je to miláček národa, rádi na něj koukají
A co ty, ty jsi psychicky zdráv?

mnpv
27. 11. 2013 14:19

Možná, že je. Jenom chorobná česká závist.

jity
27. 11. 2013 19:30

Proč myslíte, že je Vladko miláček národa. Včera si mu máti stěžovala, že za tu dobu co je on v soutěži shodila, že jsou jí kalhoty velké. Vytáhl tam špínu na celou svoji rodinu a máma holt nadšená není. Když se Vladko rozjede, tak z něj jde strach a nevidí si do huby, toť miláček národa.

epafraska
27. 11. 2013 22:19

Co to meles holka? v cechach je vladko milacek ..zijem tam tak viem co sa tam deje...a nesnaz sa prekrucocat slovakov o opaku...ked uz tak hajis tu jeho mater..tak si za to moze sama. Vladko ju miluje viac nez ona jeho..ta teraz citi prachy..tak samu pcha do ***e.kde bola tie roky odlucenia od syna? Teraz zrazu za nim beha

mnpv
27. 11. 2013 14:18

No a co? Nikola oběhla už určitě tři nebo čtyři reality show. Taky se ti zdá psychopatka? Nebo psychopat je jen tehdy, pokud vyhraje? Přej a bude ti přáno. Pokud na to chlapec má, tak proč ne. A že je homosexuál, no a co? Mně je úplně jedno s kým spí. Dokonce je mi fuk i s kým spíš ty.

marie60
27. 11. 2013 18:23

jity
27. 11. 2013 19:07

Nikola obíhá jen aby byla v televizi, včera jsem ji viděla v nějaké soutěži i na Barrandově, ale ve Vyvolených přece nebyla jako Vladko. Psychopat to je a když ho to vezme, tak bych se ho bála, Nikoly ne.

epafraska
27. 11. 2013 22:14

chachacha
27. 11. 2013 18:38

Ty debílečku, jakých 5 mega? Odečti si 15% daň!!!!!!

ivoadler
27. 11. 2013 19:26

No dobře, tak o 750 000 méně, ale i tak je to dost na to, že to dostal jen za to, že je to psychopat. Psychopat je to vždycky, ať vyhraje nebo ne. Závidím? Ne, spíš jsem nasrranej, že vyhrávaji psychopati. A nasrranej jsem hodně.

epafraska
27. 11. 2013 21:53

No debilcek si ty!!! ze mudrujes...kazda vyhra sa oslobodzuje od dani.. Dan plati sponzor sutaze ...a nemyslim tym ze ju zaplati s tych 5 mega..to je cista suma vyhry...tak nwz zacnes mudrovat vela veci sa nauc

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.