Šok před slavnostním předáváním cen: Lucie Vondráčková odmítá Zlatého Slavíka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Šok před slavnostním předáváním cen: Lucie Vondráčková odmítá Zlatého Slavíka!

Zatímco většina účinkujících se nemůže dočkat, až bude mít doma v poličce prestižní hudební cenu, usměvavá Lucie Vondráčková (33) o něčem takovém nechce ani slyšet. Za zpěvačku se totiž nepovažuje! A to má za sebou úspěšné turné s Michalem Davidem (53)
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sugarbitter
24. 11. 2013 15:37

Na místě Tomáše Kluse bych se už Slavíků neúčastnila, taková incenace. Tím nemyslím moderování p.Krause, ten podává takový výkon, který se od něj žádá, jelikož například na základní škole se také nepřednáší jako na VŠ A některé róby byly pro tuto akci spíše nevhodné . Elegance ano, ale šaty a la Ofelie s Krále Lea, které oblékla Gottka byly pro takovou akci, kde běhají i husy a vepř asi nadhodnocující. Dámě navíc vždy chybí bezprostřední reakce humor, je to fakt k..ka Sorry.

ivoadler
24. 11. 2013 10:54

Ani já jí za zpěvačku nepovažuju. Ani nevím, kde jsem jí teď slyšel, (nebylo to na Slavíkách?) a byl to děs. Početná obec fanoušků? Bodejť by ne. Spousta příznivců si řekne: když může zpívat Lucka, tak to já taky. Jen chtít. Je jako já! Bravo!

mirkazam
24. 11. 2013 15:09

ona odmítla zlatého slavíka ??A on ji ho snad někdo chtěl dát ??? Už i ten stříbrný je na pováženou,když třeba Langerová je bronzová...

paracelsus
01. 12. 2013 13:53

Tak nezáviď a zazpívej si , vždyť ty už se z toho jednou zblázníš , tak si to tak neber, ty bláho

lunocie
24. 11. 2013 00:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repelos
24. 11. 2013 10:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.