Hledají se náhradníci za Petra Novotného: Ve hře je Brožová i Novotný "džejár" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hledají se náhradníci za Petra Novotného: Ve hře je Brožová i Novotný "džejár"

I když se zdravotní stav baviče a herce Petra Novotného (66) po mozkové mrtvici zlepšuje, před kameru se jen tak nepostaví. Produkce filmu Modelky s. r. o. i TV Relax hledají náhradníky. V Magnuskově komedii Petrovu úlohu převezme Kateřina Brožová (45).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nemocna
05. 08. 2014 00:31

Co máte proti Panu Petru Novotnému?? je to skvělý herec, bavič, srandista a co dokázal pobavit tisíce lidí to vy určitě néé, smát se nemoci a že si zubatá brousí zuby může akorát debil, nikdo nikdy neví kdy se mu může něco takového stát a zrovna to můžete být v brzké době třeba vy, poznáte jaké to je a začínat vše znovu jak od mala, je to mnohem horší a pomalý posun k lepšímu, nikdy však už nebude takový jako dřív, musí se šetřit, já mu přeji hodně zdraví, co největší zlepšení, spoustu sil, pevné nervy, žádné starosti a hodně radosti z malé vnučky, televizní pořad raději ukončit než jestli bude moci znovu nastopit Petr Novotný, pro syna Pavla nejsem, nic proti němu nemám, jen mě vadí ta jeho řeč, drmolí vše dohromady rychle za sebou že mu není vůbec rozumět, divím se že jej vůbec kde do televize vzali, je to otřesné poslouchat a nedá se na to koukat, měl by se naučit mluvit pomalu!!! ale tátu v žádném případě nenahradí at dělá co dělá na něj nemá

otrok
22. 05. 2014 07:39

Klidně si tam dejte všechny ty kreatury a reklamy bych prosil každou druhou minutu a alespoň 500 dílu by to chtělo.Jen je mi divný jak může uslintanej bezmozek dostat mozkovou mrtvici???

jarypadlo
22. 11. 2013 21:05

Volba Brožovky-to je teda super-funus!Ta hrůza se nacpe všude a asi jen Kovarčík to ještě obdivuje!

oltec
22. 11. 2013 14:50

Pavel Novotný napřed k logopedovi aby ho naučil mluvit,není mu rozumět ani slovo chraple a koktá

hejhej
22. 11. 2013 12:55

Před kameru ušišlaný Pavel?
Nejen , že šišlá, ale ještě rychle mele, není mu nic rozumět.

fizi
27. 04. 2014 08:59

Ta představa je přímo hrůzná,že? A ruce do třísel a pohupovat se,aby se kašpárek pěkně pohoupal a kolínka propnout-no jako za mlada na lyžařském výcviku.Do toho ještě ty tekoucí žgryndy-no,další pořad,na který bych se nedíval,ale je to jen můj názor.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.