PROSTŘENO: Konfitované kachní stehýnko s jablečným zelím podle Michala Jankovského | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

PROSTŘENO: Konfitované kachní stehýnko s jablečným zelím podle Michala Jankovského

První hostitel si ke konci večeře na terase mezonetového bytu v Hradci Králové určitě vzpomene na pověstné házení perel. „Propadák, zima, hlad“ – i taková slova padnou na adresu smutného hrdiny, který prý přecenil vlastní síly.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
21. 11. 2013 09:58

Když jsem viděla Michalovo menu, tak jsem si říkala super, ale jako hostitel byl důležitý, s hosty neposeděl natož aby je pobavil, pořád čekali na terase, kde byla zjevně zima, místo krémovou tak kašovitou polévku podával studenou, knedlíky také, dezert naprosto připálený. Za předkrmy a stehno mohl dostat více bodů, ale celková atmosféra a ostatní jídlo, na které dlouho čekali a zima a nudný hostitel udělalo své. Všichni měli stejný názor tak asi v tv neukázali vše.

budox
21. 11. 2013 07:44

Michala je mi líto, v téhle křupanské sestavě ale se svými recepty neměl šanci. Zkrátka neměl házet perly sviním.

1pravda1
21. 11. 2013 10:02

Spíš si Michal na sebe toho ušil dost, příliš složité menu nezvládl a hodně spálený koláč a studené jídlo není na pochvalu ani v jiné sestavě, k tomu zima, dlouhé čekání a hostitel, který s hosty ani nejí a pořád odbíhá a hostům se nevěnuje.

fortin
20. 11. 2013 15:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

verajc
20. 11. 2013 12:44

Tentokrát se tam sešla sestava.Jsem starší než-li soutěží s vyjímkou Michala. Obdivuji mladé jak jinak vaří a mají nové nápady.Michalovi fandím a obdivuji ho jak se držel a nevybuchl. Jeho jídlo bylo skvělé i s obsluhou.Včerejší trhovkyně děs a běs.Ani se nedivím, že je 30 let rozvedená a stále sama.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.