Opuštěná Czadernová téměř nevychází: Co je pravým důvodem rozvodu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Opuštěná Czadernová téměř nevychází: Co je pravým důvodem rozvodu?

O smutné události v životě bývalé vicemiss a moderátorky zpravodajství Renáty Czadernové (28) jsme již informovali. Po devíti letech známosti a třech letech manželství s kameramanem Davidem Ochmanem přišel osudový krach. O tom, co stojí v pozadí rozvodu, nechtějí bývalé hrdličky mluvit. Zřejmě půjde o něco opravdu nepěkného. Renáta stále mlží a téměř nevychází do společnosti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
13. 07. 2016 18:46

... asi až v manželství zjistila co je to za p.r.a.s.e .

mitoz
20. 11. 2013 12:55

Zbytečný článek bez nových informací. Asi nemusí pseudovečírky s bulvárem. Je atraktivní a o nápadníky nebude mít nouzi.

jirousek12
19. 11. 2013 11:43

Já ji také nesnaším,zprávy v jejím podání se nedají poslouchat .

pasadena
19. 11. 2013 13:52


Sem napište Váš názor

pasadena
19. 11. 2013 09:33

Kdyby tak nešpulila "hubičku" a nešišlala a mluvila normálně přirozeně,tak by ji chlapi asi chtěli...Můj muž ji přímo nesnáší.

zamlzena
19. 11. 2013 15:41

Můj muž nesanáší Ivanku Gottovou. Já myslím, že všeobecně chybí profesionalita, ktewrou měli moderátorky v minulsoti. Musí působit přirozeně, být sympatické a ne jak nastřelená cukrová vata, nebo panenka ze střelnice. Některé mají peníze a nic platno, vždy se na něco chytí a prokáží,že jim chybí vkus.

mariama
19. 11. 2013 16:46

Co vas vede k presvedceni, ze ji chlapi nechteji??? Z vaseho prispevku zavani zavist nad mladou, hezkou holkou a radost z toho, ze ji vas muz nesnasi. Mozna to rika schvalne pred vami, aby si pekne vyzehlil sve vroubky;-) Je videt, ze vam to dela opravdu moc dobre i tim, jak jste reagovala na prispevek jirousek12. Mate nejaky osobni problem s Renatou? Je to kazdopadne velmi hezka zena a verim, ze kdyz bude chtit, chlapa si bez problemu najde

pasadena
19. 11. 2013 17:08

mariamo,i já jsem mladá a hezká a můj muž rozhodně nepotřebuje vyžehlit své vroubky.Kdybych mu doma takhle jakoby"roztomile šišlala",asi by se mnou nebyl.A jak to napsala zamlzena,je to jak nastřelená cukrová vata.Nic přirozeného.A o tom to je.Není v tom osobní problém,jen mě rozčiluje jak noví moderátoři mluví.Jurinová by mohla vyprávět.

colombina
19. 11. 2013 17:28

"mladá a hezká" holka, co má super chlapa se nepotřebuje navážet do jiných, skutečně pěkných mladých holek, víme?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.