Policie konečně skřípla Petra K.: Přiznal se po 14 hodinách výslechu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Policie konečně skřípla Petra K.: Přiznal se po 14 hodinách výslechu?

Petr K. neříkal pravdu o svém výslechu! I když tvrdil, že se ho policie po návratu nepokusila kontaktovat, protože vyšetřování smrti Moniky a Klárky neprobíhá, víme, že si ho vyšetřovatelé "podali" již v pátek ráno.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
17. 11. 2013 07:56

Mně je jen divné, že měli zdravotní potíže všichni tři, ale jen obě holky rozleptaný žaludek.A co on? Jak to, že on takovou totální devastaci žaludku, co měly jeho holky přežil? On musel mít úplně něco jiného a to je zajímavé, že současně s nimi.Nějak se mi to celé nezdá.

darina1
16. 11. 2013 16:30

No tak buď patoložka,ale soudní jy

jyoti
16. 11. 2013 15:12

P.K.
Díval jsem se na televizi,manželka ležela na boku i dcera ležela na boku. Chtěl jsem si k dceři lehnout, ona byla ledová, tak jsem běžel rozsvítit. Otočil jsem dceru a začal jí dávat umělé dýchání z úst do úst a masáž srdce, měla na sobě fialové skvrny. Plácl jsem manželku do zad, ( nezapomeňte, že manželka neměla spodní kalhotky) když se nehýbala, otočil jsem jí, měla otevřenou pusu i oči, byla ledová a měla fialové skvrny. Začal jsem jí také oživovat!
To vše je z videa P.K.
Jak se může někdo, kdo leží na boku, je ztuhlý, má posmrtné fialové fleky, otočit na záda ????????
Proč měly obě otevřené oči i ústa, protože v klidu spaly, dle P.K. ?

marie60
15. 11. 2013 08:58

Kurňa, já jsem v nadpisu přehlédla ten otazník a myslela jsem si, že se k vraždě holek už přiznal.

Jestli tohle poliši vyřeší, tak klobouk dolů:

vampouch
15. 11. 2013 07:37

Starej Grebeníček by to vyšetřil raz dva . . .

krisik22
15. 11. 2013 01:55

Nejsem soudce, ani Bůh, nemám právo soudit, ale těm jeho satanským očím jsem nevěřila předtím, nevěřím jim teď a nebudu jim věřit ani v budoucnu.

liskabystrouska
16. 11. 2013 17:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marmat
14. 11. 2013 21:19

Když tato kauza byla komentována na samém začátku odborníky z řad kriminalistůj jeden řekl jasně :
"PK je jednou věcí už teď 100% vinen-
NEPOSKYTNUTÍM POMOCI " !!!

illis
15. 11. 2013 08:55

Už se ti stalo, že jsi stála nad mrtvou manželkou a dcerou, nikdo neví, jak tohle může s člověkem zamávat, člověk se může dostat do šoku, může jednat iracionálně, je apatický. V jiném případu, když člověk zažije autonehodu, při které zemře další člověk, může jednat bezmyšlenkovitě. Kdysi jsem četla, že po autonehodě odešel člověk od vraku auta přes zasněžené pole a na kraji lesa ho našli policisté zhrouceného, nepromluvil ani slovo a stále se díval jedním směrem. Petr Kramný se snažil své blízky probrat, možná mu nedošlo, že je není už možné zachránit, křičel na ně, běžel do sousedního pokoje, kde prosil o pomoc .

marie60
15. 11. 2013 09:02

Tohle se stalo nedávno, že kluk naboural a zdrhl.Zůstala v autě zraněná žena. V tom šoku asi lidi dělají nepředvídatelné věci.

andys8
15. 11. 2013 14:08

Jdi psát romány..Kramný je vrah, doufám, že mu to prokážou, nebo si ho najde jiná spravedlnost !

malenabald
15. 11. 2013 15:04

No, jestli neviděl a neslyšel, že umírají v bolestech, přestože seděl metr od nich, tak teda nevím.

amplituda
14. 11. 2013 19:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

liskabystrouska
16. 11. 2013 17:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

subrosa1976
14. 11. 2013 19:25

ANO, nebyla jsem u toho, ale jak jsem již několikrát uvedla, pan Kramný dle mého názoru o smrti vše ví. Pokud to nebyl on, tak to zorganizoval a nepomohl. Stále stejný dotaz, když jim bylo zle, proč nevolal dokto­ra????­??????­??????­?? Je snad debil, který si myslí, že stupňující se křeče v břiše poleví tím, že údajně doběhne pro vodu??? Pokud se toto domnívá, pak opravdu patří do skupiny hlupáků, kteří neřeší zdraví blízkých a když to neřeší, tak mu je to co, jedno, a když mu je to jedno, tak nemá ani co, no slzy a když neprojevuje lítost tak je to co, bezcitný magor a krok od bezcitnosti je k čemu no k vraždě, to přeci dělají bezcitní jedinci, takže dva a dva je že vše moooc dobře kluk ví, dobře mu tak, svědomí ho doběhne, stejně, jako většinu dementů a pak se bude topit v depresi a panice a úzkosti a ve všech jiných psycho stavech. No i ta jeho rodina nebude ready, ta sestra , Bože uvědomělá kráva, která raději zalezla do ústraní.

liskabystrouska
16. 11. 2013 17:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zdeniii
14. 11. 2013 17:38

...tady se sešli samí psychologové a Sherlockové ...

illis
15. 11. 2013 08:55

zdeniii

malenabald
15. 11. 2013 15:05

Ty jsi Kramného sestra?

axana
14. 11. 2013 11:27

Jeho oči říkají všechno. Snaží se, snaží ale je to málo...oči ho prozrazují. On je zrovna učebnicový případ.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.