Krušné stáří »Majora Zemana« Brabce (79): Shání práci! Stěží uživí manželku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Krušné stáří »Majora Zemana« Brabce (79): Shání práci! Stěží uživí manželku

Představitel nesmrtelného majora Zemana si v důchodu nad poměry nežije. Vladimír Brabec (79) bere 12 303 korun měsíčně. A jinak na tom nejsou ani ostatní herci ze seriálu Třicet případů majora Zemana.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jardavozembouch
01. 03. 2018 09:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
27. 12. 2013 11:16

Jooo na vyšší životní standart si člověk zvykne rychle a nemyslí v té době na tzv. zadní kolečka, tedy časy důchodu, proto teď celebrity budlikají nad nedostatkem financí. Obyčejní lidé dokáží vyjít s málem v důchodu s pár tisíci !!!!

vilaamalka
13. 11. 2013 10:47

Kdyby nehrál v seriálu komunistu,měl by důchod vyšší.

polib.mi.zadel
13. 11. 2013 11:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lymby
13. 11. 2013 09:05

Dobrý den,opradu nevím na co si tito dúchodci stěžují, mněli myslet do budoucna a něco z ne malých honorářú našetřit. To že si stěžují na dúchod ve výši 15 000 je opravdu smněšné!!!Múj děda má dúchod 7200 korun a to celí život manuálně pracoval. Já sám mám vyplatu 12 650 Kč a o i s 61 hodinama přezčasu !!!!!! Proto si mi je divné že někdo nevyjde s takto vysokým dúchodem.

6010
13. 11. 2013 08:38

My s manželem, kteří jsme celý život dřeli jako blbci, nemáme ani to co pan Brabec a ostatní "chudinky" a nestěžujeme si.Chce to holt jen trochu se uskromnit a dá se žít také.K obědu čínská polévka s chlebem a tak.Ale já si myslím, že si ti herci vůbec nikde nestěžovali .Jen nějaký pilný redaktor Aha zjistil výši jejich důchodů někde přes sociálku a hned měl téma.Ale těm všem hercům hodně uškodil.Lidé neznalí situace se na ně budou hněvat.

defakto
13. 11. 2013 08:11

.......ti umělci , kteří mají malé důchody si asi neplatili celé roky zdravotní pojištění. Všechno co vydělali probendili , nemysleli na stáří a ted naříkají .
.......Zemanovi mají dvě dospělé děti a mělo by bejt normální , že ted když mají jejich rodiče potíže je budou i finančně podporovat !

fionora
12. 11. 2013 22:12

To snad nemyslí vážně, se takhle prezentovat. Za seriál nebral zrovna málo a měl myslet na zadní kolečka. Většina na 12 tisíc nedosáhne a nestěžují si. Pro mne se ztrapnil.

brum
12. 11. 2013 20:55

Nevím,co redakci AHA tito herci udělali,že se snaží,za každou cenu,proti nim naštvat celou republiku!Žádný jiný smysl tyto zprávy nemají.

amplituda
12. 11. 2013 20:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
12. 11. 2013 20:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

monsegur
12. 11. 2013 19:24

Skutečně dojemné! Jen bych pánům umělcům vzkázal, že lidi na venkově( ale nejen tam) těch dvanáct tisíc důchodu zdaleka nemají. A to nepobírali tučné honoráře či tantiémy. A taky s tím musí vyžít.

ma-o
12. 11. 2013 17:41

už je to trochu trapné tady zveřejňovat neustále herecké důchody a plakat nad nimi. Mám 5 let do důchodu a pokud se ho dočkám, tak bych alespoň těch 12 tisíc chtěl mít, ale velice o tom pochybuji, budu mít odpracováno jen nějakých 48 let.

hejhej
12. 11. 2013 16:53

M'odní trend- herci fňukají, že mají nízký důchod. Tantiémy dostávají za opakované filmy a seriál pořád mají málo.
S humatinární pomoci nepočítejte, umělci.

janapi
12. 11. 2013 15:22

Většina těch-co celý život pracovala někde u pásu,manuálně....má důchod v průměru ...a to nepořádali žádné mejdany po premiéře, nejezdili pravidelně se rekreovat k moři, neměli 2-3 vedlejšáky (dabing, film, turné..) a také musí platit za byt-za léky-za služby....
Když to zde tak pročítám (toto téma)-proč si nikdo z nich byty nekoupili do vlastnictví? Herci se hromadně stavěli za V.Havla-takže na ty králíkárny že by neměli-když většina obyčejných lidí byla nucena je koupit? Ti obyčejní lidé si spočítali-než dávat do chřtánu nějakému majiteli tisíce-raději si pořídí vlastní bydlení! Jen to "bohužel" neprezentovali na jevištích

kkrampota
12. 11. 2013 14:46

Divím se, že jsem první, kdo se tady ozývá za pracující - co si důchodci stěžují - mají svůj příjem "jistý", doma si v klidu navaří a mají slevuna dopravu, v určitém věku i 100% - já mám 12.000,--Kč čistého a k tomu dvě děti a k tomu obavu z toho, jak dlouho v dnešní době ten příjem budu mít ??????????????

tulip
12. 11. 2013 14:18

Proč má paní Brabcová tak malý důchod? Asi nikdy nepracovala.My máme s manželem oba dohromady 17 000. Jedenáct dáme za byt a poplatky bytu 2+kk a se šesti tisíci vyjdeme docela v pohodě.Na velké vyskakování to není,ale jsme přiměřeně důcodcovsky zdrávi a hlavně šťastní,že jsme spolu už 42 let.

jiznicechy
12. 11. 2013 19:00

Nikdy jste neslyšeli o příspěvku na bydlení? Pokud bydlíte v Praze - a podle výše nájmu bych si myslel, že ano - tak potom bude váš příspěvek na bydlení činit cca 4.800,-Kč. Vzhledem k tomu, že životní minimum pro 2 osoby v domácnosti je oněch 6.000 Kč - a to představuje minimální společensky uznanou hranici peněžních příjmů k zajištění výživy a ostatních základních osobních potřeb. Takže nevykládejte tady, jak v pohodě vyjdete a příspěvek na bydlení samozřejmě nečerpáte.

mandalaj
12. 11. 2013 13:08

4 roky před odchodem do of.důchodu jsem byla po 43 let práce odejita. V 56 letech jsem neměla šanci sehnat zaměstnání. Šla jsem proto do předčasného důchodu. Mám 10000,- Kč a nikdo mě nelituje ani já sama sebe. Jsem ráda, že mám alespoň na nájem. Já mám známé jen z Kolbenky a ti mi nic nemohou dohodit. To si myslím, že např. p. Brabec má určitě příjmy z tantiem, z dabingu apod. Proč jsou tyto články. 12000 Kč důchod je nadprůměrný, jelikož průměrný je cca 10 tis.

pelagie
12. 11. 2013 16:56

To mi nejde do hlavy , píšete , že jste měla v 56 letech odpracováno 43 let a šla jste do předčasnmého důchdu , to jste pracovala od 13 let ??????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.