Jaromír Hanzlík na prahu smrti: Těžké zranění! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jaromír Hanzlík na prahu smrti: Těžké zranění!

Další díl Sanitky 2 přinese několik dramatických scén. V jedné z nich budou záchranáři bojovat o život svého kolegy Jaromíra Hanzlíka (65) alias doktora Jandery. Ten se těžce poraní při jednom výjezdu záchranky do terénu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xcarodejka
21. 07. 2018 15:47

Bejvával snaživý mladík, asi si školy dodělal. Kopecký na to někdy narážel.....Čas běží, ale vzpomínky zůstávají.

ivoadler
10. 11. 2013 11:41

Ať v reálu nebo v televizi, ten Hanzlík vypadá opravdu sešle. Když jsem viděl zázračně zbohatlého Mádra, jak asi v 90 vlastní záchrannou službu, tak jsem myslel, že mě klepne Josefína.

honzadv
09. 11. 2013 15:49

Sanitka II není vysloveně špatná, akorát některé scény jsou nadsazené a nereálné. Jasně, že první Sanitka byla lepší, ale je prostě jiná doba a všecko se mění. Renč je výborný režisér, obsazení je dobré, akorát ... tedy téměř stoletý Mádr.. s leteckou záchrankou - surrealismus! A Havlová?? To silně šlápli vedle! Jednak je otřesně afektovaná, šišlá jak prase (jak si nechala mafouknout horní ret, je to jednak hnus a druhak ti >ťlape na jadik

bafhaf
09. 11. 2013 13:44

Není to špatné, mohli dát větší prostor Andrlové... i když ji moc nemusím. Ani Hanzlík už není co bývával

honzadv
09. 11. 2013 15:50

Jj, ta tam byla dobrá, byl jsem rád, že se vrátila před kamery, jako herečka bývala dobrá, Jenže měla malý tady malý prostor - napřed ji nechali oslepnout a krátce na to ji zabili... To se jim bohužel taky vymklo a zmrvili to.

baronessa
09. 11. 2013 11:49

Chtěla jsem se jenom přesvědčit, jestli jde pouze o postavu, kterou Hanzlík ztvárňuje, a je to tak. Skutečně pitomý titulek, číst o nějakém seriálu nemá cenu.

bernadette
09. 11. 2013 11:28

Nic proti Renčovi a filmařské práci, ale scénář je hrozný a obsazení....? Havlová vypadá jako Dvořákova matka, jen slepý by snad uvěřil, že se do ní může zamilovat někdo komu ještě nebylo 70

malavelka
09. 11. 2013 13:10

Zpozdilče... v dnešní zvrhlé době? O stařenky majín zájem i chlapíci m ladí vyhglížející jako model, majetní, prostě sen . ptám se" nejsi gigolo?" Odpověd ˇ"nejsem, ale chci starší ženy, je to můj fetiš". Dnes je tedyx možné všechno, proptože je přesexováno a kdekco je v podstatě úchyl, chcemeůli tomu tak říkat. Nas seriály se nedívám. Hanzlík byl jako mladék hodně snaživý herec, asi proto,že nebyl v oboru studovaný. Ale talent měl a tak se prosadil. Nicmnéně takový Miloš Kopecký mu to dávala pěkně sežrat. nedávnop jsem četal, že MK měl velké psychické problémy, tak to bych bývala tehdy do něho neřekla. Vystupoval sebevědomě.

bafhaf
09. 11. 2013 13:42

Však ona je o 14 let starší než Dvořák, trapas. Prostě protekce, určitě máme mladší a hezčí herečky

cajkovskij007
09. 11. 2013 11:07

Po dost dlouhé době se mě zase líbí nějaká česká, filmařská práce. Seriál je koukatelný, herci úžasní, pěkně vymyšlené jednotlivé příběhy. Jen občas je tam něco přitažené za vlasy, nereálné v běžném životě. Ale celkově dobré dílo.

jirousek12
09. 11. 2013 10:14

serial je děsný,hlavně díky otlemený Havlový!

benjulka001
09. 11. 2013 11:14

musím jen souhla­sit!!!­!!!o­rigi­nál je originál,proč hned nové serie,a to nejen Sanitka,ale i jiné.

chachacha
09. 11. 2013 12:40

Ty jsi taky "originál", hloupý tele. Víš vůbec co to slovo znamená, ***?

vykutalena.vdova
10. 11. 2013 08:58

Nenadávej a vysvětli nám co to znamená...Jinak si budu myslet, že víš kulový...

pasadena
09. 11. 2013 09:08

Už dlouho se mi tak nelíbil žádný seriál jako Sanitka.Filip Renč je šikovný kluk,moc se mu to povedlo.Scéna jak Hanzlík umíral,byla emoční.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.