7 rad, jak vyhnat myši z domu! Nebo s nimi chcete trávit Vánoce? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

7 rad, jak vyhnat myši z domu! Nebo s nimi chcete trávit Vánoce?

Venku je stále větší zima. Z polí a luk mizí potrava, a tak se myši stahují do domů, chat a chalup. Stačí jedna malinkatá škvíra a jsou uvnitř. Nabízíme vám 7 tipů, jak se jich zbavit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rokal roklaka
03. 11. 2020 07:55

My jsme doma měli dlouhá léta myši. Snažili jsme se jich všelijak zbavit, ale vůbec nic nezabíralo. Už jsme se smiřovali s tím, že holt budou myši bydlet s námi navždy. Nakonec mi ale kamarád poradil pozvat si domů firmu, která se deratizací zabývá. Udělali jsme to a pozvali si k nám domů firmu https://delisa.cz/ . Od té doby už po myších není ani stopa.

nanela
03. 11. 2013 22:12

nesnáším jakékoliv hlodavce dáváme pozor u dveří ve všech oknech máme sítě a přesto se skoro každý rok nějaká mrcha objeví v paneláku jsme jich jeden rok nachytali v osmém patře sedm lezli za wc dírou ze stupačky mám z toho šílený nervy jak se mihne nějaký stín u jsem ve střehu a do doby než ji chytneme tak jsem na zesypání

bohatypoodnikatel
09. 11. 2013 22:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lahny
03. 11. 2013 12:54

Do sklepa se nám stahují myši, ale úspěšně je chytám do pastiček.Chce to ale dávat tam návnadu, která VONÍ (ono na nějaký sýr, jak se všude ukazuje, to neplatí).Mám vyzkoušeno buď paštiku namazanou na kůrku cheba,nebo tu kůrku omočit v omastku z nedělního oběda.A nechce to mít jen jednu pastičku.Já tam mám tři a rozmístěné v různých koutech sklepa.A pokaždé vždycky v nějaké pastičce je myš chycená.
I když mají ve sklepě různou potravu (brambory, mrkev apod) tak do takto ochucených pastiček se vždycky chytí.

prroud
03. 11. 2013 11:57

Jeste malickost,kdo se stara v zime venku o zpevny ptactvo a pravidelne prikrmuje,stahne mysky tam,ta trocha dobrot ho nezruinuje a ony nemaji potrebu litat mu po dome,kdyz maji neco na zub venku,staci jen vybrat dobry misto,ne hned u vchodovejch dveri do domu

prroud
03. 11. 2013 11:51

Hogofoga sice nastvu,ale........nasi predkove s prirodou zili hodne tesne a prezili,mozna by neskodilo zajimat se jak to dokazali?.Co nechci aby mi mysi znicili a znecis­tili,­ukli­dim.Dr­zim si doma cisto a nejaka ta myska ma holt taky pravo na zivot­....­....­..nes­titim se jich,proc taky,jsou casto cistotnejsi nez mnozi z nas!!!

prroud
03. 11. 2013 11:53

Na zabitou je mnohem smutnejsi pohled nez na plnou zivota.........

kykyryky
03. 11. 2013 09:47

7 tipů celkem na nic:
1. Kočky i psy máme doma. A nic! Myši vesele běhají dál.
2. Štěrbiny utěsnujem, vznikají nové!
3. Věci jsou v bezpečí, ale to myši nevyžene.
4.-5. Pastičky máme, ale málokdy se něco chytí. A když, tak je to kapka v moři.
6. Plašiče jsme koupili, ale myši lítají kolem jakoby NIC. Plašiče byly z TV reklamy a jsou na nic - akorát nám prodejci vytáhli peníze z kapsy.
7.Chemii nikdy!!! Je to svinstvo. Chudáci zvířata!

fortin
03. 11. 2013 18:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
09. 11. 2013 22:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.