Mrtvice Petra Novotného: Vyhodili ho z letadla pro "opilost". To mu zachránilo život! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Mrtvice Petra Novotného: Vyhodili ho z letadla pro "opilost". To mu zachránilo život!

Štěstí v neštěstí. Tak se dá popsat pondělní ráno Petra Novotného (66). Když ho jeho mladší syn Lukáš vezl na letiště ani jednoho nenapadlo, že zanedlouho bude populární bavič bojovat o život!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tarka
30. 10. 2013 20:28

boží mlýny... protekční spratek, Pavel Novotný, synáček Petra Novotného teď na všechny strany prosí média o ohledy...teď si na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je, když se nedávno chvástal:"
Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme, řekl Novotný
22. července 2013 15:44 , Pavel Novotný, kterému přezdívají protekční spratek, se rozpovídal o praktikách v bulváru. Šéfredaktor bulvárního webu přiznal, že některé z nich jsou už za hranicí etiky. "V bulváru je hodně povolaných, ale málo vyvolených. A já jsem v tom, co dělám, dobrý. Věděl jsem, že pokud rezignuji na morální otázky, které jsou s touto prací spojené, mohu se takto dlouhodobě a dobře živit," řekl Novotný pro slovenský server SME.sk. Syn herce Petra Novotného přiznal, že bulvární novináři se často brání tím, že lidem nabízejí jen to, co sami chtějí. Spíše než o žurnalistiku jde o uspokojování masy. Přestože už svými články zlikvidoval spoustu manželství a vztahů, výčitky svědomí nemá. "
Zdroj: http­://re­vue.id­nes.cz­/pavel-novotny-bartosova-bila-a-bulvar-d8s-/lidic­ky.as­px?c=A­130722­_15112­8_li­dicky_­zar

majojo
31. 10. 2013 09:12

Ať si hlavně synek uvědomí, že ty nenávistné výevy, které teď čte, nejsou určeny jeho tátovi, ale především jeho, protože svým chováním a jednáním překračuje všechny meze slušnosti. A jestli je tam nějaká výtka tátovi, tak především to, že ho rozmazlil a příšerně blbě vychoval.

ivoadler
30. 10. 2013 16:33

Jako bavič mně Novotný s tím jeho umaštěným humorem chybět nebude.

mrdounberlusconi
30. 10. 2013 20:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dreamss
30. 10. 2013 12:21

Tak hodně zdraví, pane Novotný.

prroud
31. 10. 2013 22:03

Pridavam se .At se uzdra­vi..­....­...je­ho synek me jaksi nezajima,treba jednou dostane rozum a oddychne si.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.