Hlasujte v anketě: Zasloužili si herci a umělci státní vyznamenání? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Hlasujte v anketě: Zasloužili si herci a umělci státní vyznamenání?

Předání vysokých státních vyznamenání se jako každoročně odehrálo u příležitosti svátku 28. října. Jak se dalo očekávat, prezident o medaile podělil i některé kontroverzní postavy. My se zaměříme na ty vyznamenané, kteří jsou spojeni se světem kultury a umění. Kdo si podle vás zasloužil metál za zásluhy?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

avina
30. 10. 2013 09:56

Zaslou­žně,bl­ahop­řeji všem.Závistivcům zde-léčte svou zakom­plexo­vanos­t.P.Boh­dalo­vá je herečka.Věkem prošla dobu,jako jiní...má talent.Havlová tam také byla,zapřela se a jako socha ...vynikl by vedle ní s holí shrb­ený,­hube­ný,ma­ličký Veškrna.

retino
30. 10. 2013 00:48

co je to za nesmysl,vyčítat Slováčkovi,že umí jen hrát na saxofon,klarinet a dirigovat? Kratochvílová umí přece také jen běhat...Každý je přece mistrem svého oboru...až na Mašíny...ti jsou vrazi

ivoadler
29. 10. 2013 23:09

Je mi celkem jedno, kdo dostal vyznamenání. Jsem ale rád, že utichly kecy, že by vyznamenání měli dostat Mašínové.

prroud
29. 10. 2013 20:02

myslim si,ze vyznamenani je tu od toho,jak dotycni pracovali,ne od toho jestli "souznej" s politikou!!! Nemichal bych jablka s hruskama,udelali kus prace,reprezentujou nas svym umenim,to je pro me dulezity ! Politika je pro me jako takova jen zbytecny svinstvo k nicemu dobry!

prroud
29. 10. 2013 20:04

nase zem ted potrebuje vlastence co ji znova osobestacnej a poctivy ekonomy,co jim s tim pomuzou! Cert vzal politiky!!!!!!!!

prroud
29. 10. 2013 20:08

politici nam tu nasi zemicku akorat zasmelej,rozkradou a nechaj znicit,nas nahnali a prodali do otroctvi bankam a korporacim,to vsechno jenom za vyhody a uplatky pro sebe!Nejsou k nicemu dobry,jen k devastaci zeme a naroda!

znalec
29. 10. 2013 17:58

o Bohdalce nediskutuju, z té je mi zle pořád, ale proč Čuba, proč Grégr....

marlen5
29. 10. 2013 14:13

Z paní Bohdalové je mi zle. Co umí jiného než se pitvořit a to ještě řadu desítek let stále stejně? Z osobního setkání s ní (snad se s ní už nikdy neshledám) vím, že je arogantní, nadřazená, sprostá, namyšlená nula.

illis
29. 10. 2013 18:19

Také jsem se kdysi setkala osobně s jednou namyšlenou umělkyní a nestačila jsem se divit. Na jevišti samé líbivé řeči a v zákulisí škoda mluvit. O nějaký ten rok později jsem se osobně setkala s Helenou Růžičkovou a to bylo o něčem jiném. Příjemná, přestože byla v nemocnici, pozvala mne k sobě na pokoj, sestřička pro mne přišla na chodbu, že mám jít za ní. Povídala si se mnou, jako by mne znala už dlouho.

kvety
29. 10. 2013 13:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mazd
29. 10. 2013 13:28

Výborně zvolení vyzna­mena­ní,pře­devším J.Kratochvílová. Zeman mile překvapil. Byla tak anketa když Havel vyznamenal desítky svých kámošů? Jenom si lidi blahem cintali po bradě.

illis
29. 10. 2013 18:22

Ale jen někteří zvolení, také jsem uvítala ocenění Jarmily Kratochvílové . Co dokázal Felix Slováček kromě hraní na saxofon a klarinet a dirigování ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.