Na podzim je více zvířat na silnici: Neuhýbejte! Jen tak přežijete | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Na podzim je více zvířat na silnici: Neuhýbejte! Jen tak přežijete

Pod koly aut každoročně končí desetitisíce zvířat. Nejčastěji právě na podzim, kdy už musí cestovat daleko za potravou. Jen v tomto týdnu policie informovala o několika kolizích řidičů se zvěří. A bude jich přibývat. Aha! přináší několik rad, jak se v takové situaci zachovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
26. 10. 2013 12:39

Kdyz uz mi rozseka auto,tak si ho upecu!!!Debilni zakony neakceptuju.Jen ty smysluplny.

ja01
26. 10. 2013 11:05

Zkopíruji příspěvek z diskuze k tématu z idnes. Lépe bych to nenapsal, proto kopie.

Ta píšťala má dve nevýhody. Jednak není prokázáno, že funguje .Nedávno jsem sháněl informace po různých institucích, a odpovědi byly v rovině: v USA jí prý používají, v Evropě se sem tam objevuje, ale účinky nejsou prokázané. Za druhé a to je horší, nejde za jízdy vypnout. Takže s tím ultrazvukem budeš jezdit po městě kde lidi chodí se psy, krajinou okolo koní s jezdci a podobně. Co to s nimi provede mi nikdo neopověděl. A protože mám kamarády akamrádky co jezdí na koních, stejně jako mnoho známých co chodí se psy atd., tak raději tento přístroj ne. ono když si ho většina lidí na svá auta namantuje, tak to můžei negatovně působit na řidiče, protože sami pojedou ve zvukové stopě toho druhého za ním. A kdo skuteční ví, jak ultrazvuk nás působí pokud mu budeme vystaveni dlouhodobě.

dannaa
26. 10. 2013 16:03

Děkuji za příspěvek.

dannaa
26. 10. 2013 11:02

Děkuji AHA za zprávu. Zítra brzy ráno vyjíždím.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.