Tohle vám v Sanitce 2 neukázali: Přípravy smrti Andrlové! V šoku byla i Havlová... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Tohle vám v Sanitce 2 neukázali: Přípravy smrti Andrlové! V šoku byla i Havlová...

Všichni ji mají spojenou s rolemi princezen! Teď si Ivana Andrlová (52) zahrála slepou ženu, která zemře po pádu z mostu. „Hrát mrtvou bylo velmi těžké a nepříjemné,“ řekla herečka o své roli Alžběty v Sanitce 2.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bernadette
23. 10. 2013 19:11

Sanitka je velké zklamání, občas na to kouknu při žehlení. Tenhle díl zrovna. Asi to mělo být dramatické, ale upřímně řečeno - kdo nechá po večírku v noci nevidomou kamarádku samotnou na liduprázdné stanici autobusu? Asi každý by zavolal taxi, anebo manžela, který tak jako tak čekal, jenže jinde. Tak trochu nelogické. Není Hubač jako Hubač.

kkrampota
22. 10. 2013 12:14

Nestačil jsem se divit, když jsem v pátek viděl, že Andrlová v Sanitce umírá - nedávno psali o jejím návratu před kameru atp. a nakonec se tam v podstatě jen mihla.... Jinak jsem celkově Sanitkou velmi zklamán - je to jako by člověk přepínal - chvilku se dívám na příběh a šup najednou jsem v dokumentu o nehodě či jiné události.... a pořád se opakující nevěry, to už je fakt únavné !!!

majojo
22. 10. 2013 12:07

No to je od vás laskavé, že nám to předem prozradíte.

kkrampota
22. 10. 2013 12:11

tento díl už vysílali ...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.