Seniorka Vladimíra (70): Sotva ujdu tři kroky! Posudkový lékaři: Nohy má zdravé | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Seniorka Vladimíra (70): Sotva ujdu tři kroky! Posudkový lékaři: Nohy má zdravé

Vladimíra Sedmíková (70) z Prahy-Vršovic má nemocné nohy a páteř, nemá cit v rukou a trpí silnou cukrovkou. Pohybuje se pomocí invalidního vozíku a s berlemi ujde stěží tři kroky. Zažádala si o příspěvek na auto, ale Úřad práce ji žádost zamítl. Příspěvek je prý určen jen těm, co mají opravdu nemocné nohy!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mrdounberlusconi
21. 10. 2013 07:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
20. 10. 2013 21:46

Nadava se na Hitlera a pritom nasi "doktori,nejen posudkovy,provadeji cilenou selekci,jak vidime,a naprosto legalne!!!

prroud
20. 10. 2013 22:27

Kdo neni praces­chop­nej,dos­tanou ho "lekama" bud rovnou do diry,nebo na LDNku a tam ho dorazej!Cim? Injekci proti "bolesti",ve skutecnosti je to urceny k tomu,aby se pacientovi uvolnily svaly a nehadaly se s pristrojema na zachovani zivotnich funkci.Vtip je v tom,ze ho ale na zadnej pristroj nedaj,takze "zapomene" dejchat!Bezna praxe!

prroud
20. 10. 2013 22:29

Pak vam bulikujou s uprimnou soustrasti,ze srdecni selhani,selhani organismu a podobne!Nikdo na ne nema,pochopitelne!

mrdounberlusconi
21. 10. 2013 07:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
20. 10. 2013 16:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
19. 10. 2013 16:16

Posudkovi lékaři, mnohdy senilní důchodci , nahrávají zdrav.pojišťovnám a sociálkám a určitě ne zadarmo.
V některých případech pacienta ani nevidí.

winterfreshka
20. 10. 2013 09:04

Bohužel,je to výnosný byznys,kdo to trochu sleduje.Jooo,chtít dnes něco po státu!! Občanskou povinností je mu přeci sypat.

winterfreshka
19. 10. 2013 09:06

A teď ať mi někdo poví,kolika vzali nepřiz­půso­bivým­!!Mi­nimu­.Spí­še bílým berou,aby na černého zůstalo .Prostě dnešní realita.

mnpv
19. 10. 2013 08:05

A to si za celý život neušetřila na byt? Nemusela by teď platit nájem. A co děti, ty porodila? Tak ať se o matku postarají. Kdo jí bude to auto řídit? Sakra, sama se vyžrala, tak ať se o sebe aspoň trochu postará, má snad rodinu. Nebo to chce auto pro syna nebo dceru? Ať si konečně lidi přestanou plést stát s dojnou krávou.

opportunity
19. 10. 2013 23:29

Je jí 70, byty se odkupují posledních 20 let. Některé ani do privatizace nešly, A pochybuju, že by si byla schopna našetřit na byt.

smazan_20150109
20. 10. 2013 07:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
20. 10. 2013 07:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

drakoska11
20. 10. 2013 19:22

A proč ta zášť? Jsem o deset let mladší - i když již také důchodkyně - ale naštěstí zatím zdravá. Vychovala jsem dvě děti (sama). Manžel platil minimální výživné a tak opravdu nebylo z čeho spořit. Když dokončovaly studia, těžce onemocněla matka a bylo potřeba se o ni postarat. Proto jsem si našla hůře placenou práci blízko domova. Za pět let (těsně po mámině smrti) se totéž opakovalo s tátou. Teprve když zemřel i on, našla jsem si na poslední 4 roky normální slušně placenou práci (a považuji to za zázrak). Jenže důchod mám minimální. Syn má práci, ale když zaplatí nájem a dá na spoření (na pozdější odkoupení bytu) nezbývá mu skoro nic.. Dcera si s přítelem koupila domek a splácejí hypotéku.. Jsou také rádi, že vyjdou.
Vím, že kdybych byla nemohoucí, postarali by se o mě, ale bylo by to hodně těžké.. Já jsem pracovala celý život a poctivě si platila zdravotní pojištění (strhávali mi ho z platu). Nikdy jsem vážněji nemarodila. Maximálně 1-2x do roka chřipku. Tak jaká pak "dojná kráva", když jsem si celý svůj produktivní věk platila nemocenskou (stejně jako ta paní)!
Pokud bych to byla nemusela dělat a peníze si směla ukládat na svůj účet ze kterého bych si platila ošetření, měla bych se dnes jako prase v žitě.

hchkr
19. 10. 2013 07:25

když stárneme, nesmíme dopouštět , abychom tloustli. Tak to potom dopadá, chodit nemůžeme, dva nás musí umývat a oblékat, v nemocnici s náma ty sestřičky ani nehnou. Ted je skoro každá důchodkyně tlustá . U hubených takové problémy nebývají. Proto dokud můžete chodit, tak se snažit shazovat váhu, nepřejídat se a nečekat, až budeme z tlouštky nepohyblivý - auto nám to nespraví - to potom by nebyl pohyb veškerý žádný.

smazan_20150109
20. 10. 2013 07:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

drakoska11
20. 10. 2013 19:27

Ne vždycky je vyšší váha důsledkem přejídání. Stačí nemožnost pohybu a léky, které zvyšování váhy podporují..
To by musela pít vodu a k tomu krajíc suchého chleba..

prroud
20. 10. 2013 22:51

Ta pani je ocividne zavodnena ,drakosko ,to neni z prezirani,to je nemocz leku,jidla atd.,je "otravena",plna parazitu,ale doktori ji nepomuzou,vyrazej z kasy kolik jim dovoli,z ni co se da a pak ji "dorazej"

jyoti
19. 10. 2013 05:29

Podívejte se na naše vesnice, tam je každý druhý v částečném ID, hodně lidí má plný ID + příspěvky na auto. Tam jsou asi jiné lékaři.
Přitom plně ID, který je na tom hrooozně špatně, léky zapíjí alkoholem, za peníze maká, jako barevný, ale do práce nemůže.
Několikrát ho policie chytla, když řídil a měl upito, vše se smaže.
Jen vědět, kam se nastěhovat.

prroud
20. 10. 2013 22:53

Jmenuj priteli!Kdyz vis!Jinak jsi stejnej jako on a oni!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.