Další hrůzný případ z Egypta: Češku tamní lékaři málem zabili! Je doživotně invalidní! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Další hrůzný případ z Egypta: Češku tamní lékaři málem zabili! Je doživotně invalidní!

Petr K. (35) zažívá v Egyptě od smrti manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8) peklo. Poté, co mu kriminalisté nepovolili ani po dvou měsících odcestovat domů, varuje Lenka Mocková (50) z Liberce: „Chtějí to na něj hodit, mě v Egyptě málem zabili doktoři. Operovali mě jen proto, aby vytřískali peníze ze zdravotního pojištění.“ Po čtyřech operacích je doživotně invalidní.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

safinka59
08. 10. 2013 06:20

Lidi, vzpamatujte se ! Zda je kramný vrah, to ať posoudí kompetentní orgány. V případě důkazů jsem jako u všech vrahů za trest smrti. Prozatím nám nikdo nedal právo člověka odsoudit, vulgárně nadávat. Pánové boball, mrdo...by měli nejdřív nastoupit do školy, zopakovat si jazyk český a gramatiku. A to pominu hloupost, s tím se zdá se narodili. Já scestovala kus světa. Pokud se přihodí neštěstí, člověk si nevybírá. Bohužel vše je o lidech a přístupu. Je jedno, zda je to Egypt nebo Bulovka v Praze. Odkaz pro Vás, paní Mocková : držte se pořekadla " bav se s volem o sobotě, když ho v pátek zabijí..."

salitis
06. 10. 2013 11:25

to jsou strašný komentáře

prroud
06. 10. 2013 11:36

Jo no,nekdy mi to prijde,ze z nudy tu nektery fujkomentare pisou i autori nekterejch clanku,podle prave ty urovne soude

prroud
06. 10. 2013 09:38

Neni umeni bejt sprosty prase a tim ukazovat svou vlastni uroven,je umeni diskutovat na urov­ni.Ch­udin­ky,kte­rejm je to urceny si to jiste preberou,na to jim staci i tricitkovy IQ

paralenka
06. 10. 2013 12:21

Souhlasím a lituji, že se zde může registrovat každé hovádku, které umí klepat do klávesnice. Už ty nicky o čemsi vypovídají. Těžko uvěřit, že nehnusnější komentáře píše stařík nad hrobem s nickem, který jen připomíná, jak moc by chtěl a jak mocuž nemůže. Od mrdouna jsem nikdy nečetla slušný komentář, jen ty úchylný cancy!!!

tluchuba
06. 10. 2013 00:50

Paní,vždytˇuž jste to vaše břicho prezentovala před asi rokem nebo dvěma v tv-NOVA!!!Neznám nikoho z Čechů,kteří byli nuceni v Egyptě navštívit lékaře,že by byli zklamaní,naopak jejich zájem a péči si poch­valu­jí.Pa­ní,tuč­né břicho se hojí špatně všude ve světě.Nechápu,proč jste se rvala k doktorovinse zácpou??!!!To je pouze Vaše blbost!Vzpomínám si,že Vám pojištˇovna neplnila a to je ten důvod té Vaší prezen­tace?­?!!!!!­Jo,a tučné břicho špatně srůstá a tak se zpevnˇuje svorkami,protože stehy by vám vyhnily.

mrdounberlusconi
06. 10. 2013 07:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
06. 10. 2013 12:22

Dědku, a co rajcuje tebe?! V domově důchodců mají zřejmě nadbytek peněz, když mohou mít zapnutý net non stop!

boball
05. 10. 2013 21:55

Safra bábo,proč lezeš se zácpou do nemocnice? Neumíš si pomoct sama?

1binladin
05. 10. 2013 20:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
05. 10. 2013 19:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ho.no
05. 10. 2013 17:14

Není všechno černo-bílé.Byla jsem v Egyptě 5x,z toho při jednom pobytu ve vedlejším bungalovu byl přistižen uklízeč,který se pokoušel znásilnit 13ti leté děvče.Naštěstí přišla matka včas.Zaměstnanec byl okamžitě propuštěn a rodině byl za způsobenou újmu darován velký koš s ovocem

mrdounberlusconi
05. 10. 2013 19:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

agt55
05. 10. 2013 17:08

mrdounberlusconi - tomu odebrali v Egyptě mozek

mrdounberlusconi
05. 10. 2013 19:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hahaha30
05. 10. 2013 16:55

Před dvěma roky jsem byla v Egyptě, pravda, 14-ti denní dovolená se moc nevydařila, hned 3.den pobytu jsem měla na výletě úraz a zlomila jsem si klíční kost. Hotel mi zařídil egyptského lékaře, po dalších dvou dnech znovu, to už i rtg, protože předtím to na zlomeninu nevypadlo, sám soukromý lékař mi to domluvil na ortopedické klinice,mmch také v Hurghadě, věnovali se mi tam na 100%, neplatila jsem ani korunu, vše bylo vyřízeno přes mou pojišťovnu a telefony s českou delegátkou hotelu a lékaři. Nemůžu si absolutně na nic stěžovat, péče byla, starost taky, vždy jsem dostala spoustu léků a ujistění, že kdyby cokoliv, máme opět volat a že pro mne přijedou. Jo a vždy si pro mne přijelo osobní auto s řidičem až k hotelu - odvezlo k lékaři nebo na kliniku a zas mne až k hotelu odvezlo. Nikdy jsem nic neplatila a nikdy nikdo po mně nic nechtěl. I na té klinice mě několikrát rentgenovali, pak dali na emergency pokoj, udělali mi repozici pod anestetiky, milý, příjemný lékař, sestřička, fakt si nemůžu stěžovat. A nevěřím těm blábolům, že by někoho úmyslně chtěli v Egyptě mrzačit anebo PROBOHA! v době, kdy Kramný odešel na 10 minut v noci z pokoje na recepci pro vodu, že by byl nějaký Egypťan schovaný na balkoně, honem vyskočil, sundal paní Kramné kalhotky, znásilnil jí a pak jí honem rychle i s dcerou otrávil a zase rychle zmizel. PROBOHA PROČ???? Už se lidi probuďte!

mrdounberlusconi
05. 10. 2013 19:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
06. 10. 2013 04:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lamis
05. 10. 2013 16:32

skoro kazdy rok jsme jezdili do egyptu a v zivote se nam tam nic zvlastniho neprihodilo pouze faraon moje chyba a morska nemoc projizdka na lodi prkotiny

smazan_20150109
06. 10. 2013 04:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.