Marta Jandová: Těžký porod a obavy o miminko! Máme fotku Marušky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Marta Jandová: Těžký porod a obavy o miminko! Máme fotku Marušky

Slavná dcera slavného otce přivedla na svět dcerku Marušku. O tom jsme vás již informovali. Co ale nevíte, je, že porod byl velmi náročný. Marta Jandová (39) navíc prožívá úzkostné stavy a o děťátko se velmi bojí. To je v poporodním období celkem běžné, za pár měsíců se to poddá. Konec konců má vedle sebe milujícího manžela, gynekologa Miroslava Vernera. Chcete vědět, co se Martě honí hlavou?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

govana
21. 11. 2013 10:42

ouhlas,kdybych dostala zadarmo lístek na její prý dle ní obdivuhodné vystoupení zahodím je.Tato paní je už jen paní chamtivá podni­katel­ka.Ne­pama­tuji si že by měla novou píseň.Všude omílá jen své staré hity .Ano na Gotta u nás měl snad Bohuš ani Klus na něj nemá ale je to o tom čím i zpěvák zaujme a to Klus vyhrává.Kabáti také než by nazpívali nové hity raději si zopakují ten starý koncert velkolepý.A jsou tu dobré kapely druzí jim šlapou na patu ale Kabát je nepustí to samé jako Bílá.Kapela Nightwork je děs .Marta Jandová dokázala sama daleko více než Bílá sama se v cizině vypracovala atd .Lucka Vondráčková ta je známá opravdu díky tetě a také její písně jsou nudné.Za zlatou slavici bych klidně zvolila DEBI která se sama vypracovala a i když zpívá anglicky její plus, Bílá nebyla schopna za její kariéru se naučit plynně mluvit anglicky natož zpívat přitom zrovna její hlas by byl super v AJ.Klidně i Verona je dobrá i když má spíše disco skladby je to pohodová hudba než znuděné dlouhé táhlé songy od Bílé.

belaa
30. 09. 2013 18:39

jo miliony zenskejch rodi a nikdo je nelituje.jen jandova je chudinka .myslim si ze vubec netrpela.

eisenbieger
30. 09. 2013 17:07

psal mi bohatypodnikatel (to je pepa kokta) ze prej te piichal , prej uz nikdy , pekac zamastenej a vousy az na kolena ...mrkni na jeho google+ ...to byla vlastne odpoved kdyz sem mu simsnul aby mi popsal jakou mas kunditschku

tarka
30. 09. 2013 15:06

Jaký těžký porod??? Žádný se nekonal, dítě vyndali císařským řezem! Jinak podle Marty Jandové byla holčička malinká, ale na té fotografii to dítě vypadá tak na 6 měsíců...ale co se dá od Aháčů, mladších sourozenců Pleskáčů čekat...

stekavka
30. 09. 2013 15:05

Aby se z krávy ne***i.Dělají jako kdyby jiné ženské měly porod jednoduchý, ale asi tyhle nóbl dámy jsou něco jiného.

zamlzena
30. 09. 2013 14:05

Já už mám taky poslední dobou problém sledovat zprávy, je to zátěž a navíc mnmě to vždy něco připomene, co jsem už bohužel někdy prožila. S věkem je to asi stále složitější, když si pamatujeme, když zmoudříme a nejsme už ta vysmátá jelítka.

hillaarkaa
30. 09. 2013 12:53

Milé HaHa,jen opisujete a kopírujete od druhých,sami nezplodíte nic Malou ukazovala Marta v Topstáru,na Vás by se zvysoka vys...a

alusinek
30. 09. 2013 12:12

Přesně tak,rodit dříve a pak by se maminky nezabývaly takovými starostmi.Jenže u nich je nejdříve kariera a pak na poslední chvíli si uvědomí,že by chtěly dítě za každou cenu a to je pak i s riziky.

aveneta
30. 09. 2013 10:15

Je to také tím, že má první dítě skoro ve čtyřiceti....kdyby měla své první dítě do třicítky, také by to brala více přirozeně, ale kariéra holt měla přednost.

denda04
30. 09. 2013 07:14

pani Marto úplně Vás chápu svou holčičku MILUJETE

hillaarkaa
30. 09. 2013 12:55

Nejsi srdíčková,pozitívna evinka-hovínka 1111???

anezat
30. 09. 2013 23:47

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.