VyVolení mají dalšího soutěžícího, Thomas vyzval tvrdou lesbičku Mirku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

VyVolení mají dalšího soutěžícího, Thomas vyzval tvrdou lesbičku Mirku!

Tak to vypadá, že soutěž VyVolení letos už neskončí. Místo, toho, aby se počet obvyvatel ve Vile postupně snižoval, stále přibývají další lidé. Dnes večer mezi ostatní nastoupil Honza, jehož si vybrali sami soutěžící. Thomas vzal do Duelu nenáviděnou Mirku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

candrmetr
27. 09. 2013 18:51

přečtěte si www.extra.cz a budete vědět jak dnes dopadne duel.Lesba se vrátí do vily.Vše zařídí paní lesba produkční Šárka Šedivá jak to slíbila Mirce včera ve zpovědnici.Jen posílejte sms dál a ve větší míře ať má Prima vyděláno.A tudíž celkový vítěz jedna z lesbiček.To potom bude mela mezi n imi.Peníze dovedou divy kama­rád,ne­kama­rád,už se směji.A velitelka tohoto divadla Pergnerka.To je úroveň.

illis
27. 09. 2013 18:21

Thomas je slaboch a proto si vzal Mirku

pizzaoo
27. 09. 2013 11:28

Raději ať postoupí Thomas, Mirce a Pavlíně se několikrát omluvil ale ony to nepřijaly protože samy nejsou smířeny se svou sexuální orientací, jsou zakomplexované až běda a dělají si z Thomase katalyzátor svých vlastních problémů. Proto mu nedokážou odpustit že o nich jednou řekl že jsou lesby, proto ho tolik nenávidí. Jejich problém není Thomas ale jejich vlastní psychika. Proto by se měl vrátit Thomas.

jity
27. 09. 2013 12:58

pizzaoo myslím, že jsi to vystihl přesně. Ony ne jen, že nepřijaly omluvi, ale ještě ho neustále uráží pořád dokola. Zkrátka jsou obě zralé na léčbu. Ten Thomas sice neni žádnej zázrak, ale pořád mi přijde lepší než ony, jsou to podrazačky.

illis
27. 09. 2013 18:24

pizzaoo to , že se několikrát Mirce a Pavlíně omluvil, neznamená nic proti tomu, co jim řekl . To si měl rozmyslet, slova se zpět vrátit nedají a omluva v tomto případě už nemá svou váhu . Co je Thomas ve vile, podle mne nic moc. On ví moc dobře, proč chce být ve vile co nejdéle. Ti co ho znají z jeho okolí o tom ví nejspíše své.

jity
27. 09. 2013 19:08

No myslím, že si nemají vzájemně tam co vyčítat. Thomas má dluhy, protože je blbej a Mirka zadlužila celou rodinu, prý stálo hodně peněz její vzdělání. Tak tatínek říkal, že si museli brát půjčky. Pokud to bylo na vzdělání, tak ona to třeba rodičům vrátí, to ví jen oni jaké jsou rodinné vztahy, vypadalo to, že dobré.

najka
27. 09. 2013 11:12

Raději ať postoupí Mirka, než ten zákeřný, hloupý Thomas! Ten ať si jde řešit svoje exekuce, vypatlanec jeden!!!

illis
27. 09. 2013 18:24

najka , sdílím stejný názor

jity
27. 09. 2013 10:51

Kdyby to bylo na mě, tak se tam nevrátí ani jeden. Ta Mirka má hnusný slovník a ani to chování není žádný zázrak. Chytří nejsou ani jeden, proto holt jsou ve Vyvolených.

fizi
27. 09. 2013 09:39

Na Vyvolené jsem se díval asi na dva díly,jinak si o nich něco přečtu.Lidi,fakt posíláte hlasy?Fakt věříte tomu,že něco změní? Fakt si myslíte,že nebylo domluveno,aby lesby Mirka a Pavlína nastoupily do vily obě?Fakt si myslíte,že se dávno neví,kdo bude vítěz tentokrát?Fakt věříte Tereze,že neví,kdo vyhraje duel dnes? Za mlčení bere miliony,ne za moderování. A pořád z nás budou dělat blbce.....

illis
27. 09. 2013 18:28

fizi Ale no tak, ty si fakt myslíš, že bere Tereza miliony. Částka bude nejspíše vyšší, ale také si spočítej, jak dlouho ta reality ještě bude. Navíc přímý přenos a velký nápor na psychiku, spousta nepředvídaných situací a s tím vším si Tereza zatím na 1* poradila. Já Tereze fandím, má můj obdiv

fizi
28. 09. 2013 10:10

Po včerejším duelu ještě stále nevěříte,že je vše dávno naplánované? Je to super­podvod­,oblb­ování lidí a tahání peněz z jejich kapes.Proti Tereze nic nemám,jen jsem zmínil,že je tak dobře placena za mlčení o podvodech a na tom si trvám.

denda04
27. 09. 2013 08:11

přeji vyhru přeji Mirce ,nebo Pavlině

illis
27. 09. 2013 18:29

denda04 Také nejsem proti, ať už to dopadne jak to dopadne. Hlavně ne Thomas .

jity
27. 09. 2013 19:09

Tak těmto uštěkaným ženským tu výhru nepřeji, když už tak Nikole.

dzery
26. 09. 2013 18:10

A hlavně to byl podraz na ostatní hráče.

ota57
26. 09. 2013 16:29

Ono to nakonec vyhraje to gaypsycho. A to se pořád mluví o dikriminaci 4%. Za totáče byla, ale dnes už je to naopak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.