VyPalcovaný Thomas lhal zbytečně: Zdeňka o jejich sexu práskla vše! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

VyPalcovaný Thomas lhal zbytečně: Zdeňka o jejich sexu práskla vše!

Trapná milostná eskapáda "slaďouše" Thomase Castella se silikonovou "intelektuálkou" Zdeničkou je dnes již veřejným tajemstvím. Marně zapíral buldoček v rozhovoru s hvězdným reportérem, že žádný sex nebyl. Ještě než ho ostatní VyVolení vypalcovali do Duelu, vybrebentila prostoduchá Moravanda všechno přímo na kameru.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
30. 09. 2013 12:51

Mnooo,když svědí,je to horší než podebraná pata.A co potom,když tisíce nadrbaných bernar­dýnů,­příbuz­ných,z­námých může u toho aktu pohonit Ještě chvilku a rozdá si to tam stejnak každý s každým,chce to jen čas

mitoz
26. 09. 2013 09:08

Stačilo bez zbytečné omáčky napsat, že to dělali. Ostatně souloží kde kdo a nevidím důvod se za to stydět. A jestli má být prostoduchá, tak mezi bulvární novináře snadno zapadne. Možná by mohla i psát.

cyborg
26. 09. 2013 03:22

Zdenička

mrdounberlusconi
25. 09. 2013 16:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
25. 09. 2013 13:49

Zdeňka bude sééreblita,cítím to v kostech Zaměstnali ji u brambor v kuchyni Vyvolených a tutově jí tam někdo jebčí Teď už jen nohy do praku či lachtana do tlamy-a vyrazit do světa

inocenta
25. 09. 2013 17:38

Někdo ti asi hodně ublížil. A k té Zdeničce: netušila jsem, že tak mladá a má již chirurgické zákroky. Myslela jsem. že je to hezká dívka, však mládí se dokáže zbytečně prznit a nemělo by se tomu tleskat pochvalami a obdivem.Myslím, že do atrapy bych se zamilovat nedokázala, na to musí být v tom páru asi je

rbursik
25. 09. 2013 12:22

s první obludou betz IQ a s dluhy na to je pškný a žárlivé spolusokyně

filuska77
25. 09. 2013 10:37

Je spousta šmíráků ani o nich nevíte, čučí vám dalekohledem do bytů... sledují v telce rodiny, které prodají za prachy svůj soukromý život a ještě na tom zbohatnou, baví je koukat na hysterky v reality . A že bych chtěla koukat na to, jak žijí normální lidi a co je trápí? Myslím, že každý máme starostí nad hlavu a nechci si brát další . To bylo za totality, že vždycky v neděli dali film s tématem rakoviny nebo jiné choroby, aby se nám šlo dobře do práce a že jsme zdraví Jsou programy, kde jsou filmy, nebo dokument ZOOM, když se chci něco dozvědět, nebo pobavit. A kumu se vyvolení nelíbí tak ať se nedívá. Já taky nekoukám a ani mě neštvou.

radkathr
25. 09. 2013 08:35

honzina - tak něco vymyslet by chtělo že, když je všechno kravina. Jestli spíš ty nejsi nějak mimo .

radkathr
25. 09. 2013 08:33

A jak víte co se tam děje, když na to koukaji jen úchyláci??? Že to tu tak haníte. Podle upoutávek nemůžeš nic hodnotit ty jsou samozřejmně přehnaný sestřihaný, . Je to o psychologii . Štáb si s nima hraje a ty sleduješ co to s člověkem udělá. Komu se to nelíbí ať nekouká, máme programů dost. Je to hra a nikdo neví jak je to náročný tam být. Já koukám a jako úchylák si fakt nepřipadám

hillaarkaa
25. 09. 2013 13:50

Někde jsem četla,že tento pořad děsně rádi děti

belaa
25. 09. 2013 08:01

podle me je to ubohy porad uz tady byl..spis by meli davat neco ze zivota..lidi jak ziji co je trapi.

abvydavatelstvi
25. 09. 2013 07:34

Nejsem puritanka.... ale vedení v televizích a všichni kompetentní by si měli už uvědomit jaké pořady vysílají....
Jak na Slovensku tak v ČR se snaží o***t po zahraničních pořadech ale vždycky se to zvrhne na orgie nebo zneužívání mentálně a sociálně slabších lidí.... a na tom bohatnou televize....
Kde jsou úřady aby zasáhly... vždyť je tam prokázané ohrožovani mravní výchovy mládeže .....
Lidé by tyto pořady měli ignorovat a neposilat ani žádné SMS ..které jsou zpoplatnene a hlavní účel na výdělek ....
Nemělo by se dovolit aby několik zvrhliku ovladalo média a degenerovali tuto společnost.... a vysilali zvracené reality show....
Dá se žit i slušně a vyrábět slušné a zábavné pořady..... a o to musíme bojovat...

inocenta
25. 09. 2013 17:42

Baviči vymizeli, politika nějak neinspiruje ke vtipům a dvojsmyslným a skrytým narážkám, jako to bývalo za totality č.I. Jsme asi už hodně nemocní., laxní, smíření, znechucení. Myslím, že je třeba vrátit se ke knize a víc přemýšlet o životě.

smazan_20150109
26. 09. 2013 06:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzina
25. 09. 2013 07:05

Nechápu, proč pořady tohoto typu vůbec dávají. Komu se to může líbit, snad jen takovým úchylům, jací jsou ve Vile. Mě se z toho chce zvracet a to na to nekoukám, jen vidím upoutávky nebo články s fotkami. HNUS HNUS HNUS!!!!!!!!!!!! To je vizitka!!!!!!!!
Že by telky daly nějaký soutěžní pořad(NORMÁLNÍ) to ne, ale tyhle kra.viny jo. Talent, Superstár a VyVolení - jedna de.bi.lo.ti.na vedle druhé.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.