Psí život? Mazlíci Alžběty II. si nemohou stěžovat: Každý den v pět steak! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Psí život? Mazlíci Alžběty II. si nemohou stěžovat: Každý den v pět steak!

Život pod psa nikdy neznačí nic dobrého. Avšak psí plemeno Welsh Corgi, kteří patří britské královně Alžbětě II. (87), si na svůj život rozhodně stěžovat nemůžou!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lepabrena
24. 09. 2013 10:22

Od doby, kdy Božena Němcová napsala svou povídku V zámku a podzámčí, se sociální podmínky občanů prakticky nezměnily- bohatí jedí na stříbře se svými psy a chudí spí pod mosty a v jeskyních a jedí odpad z popelnic- v životě jsem si nemyslela, že někdy v Praze uvidím takovou bídu! A 40% pražských matek nemá ani dostatek peněz, aby svým dětem mohly v základní škole zaplatit školní obědy. Ale jistý rozdíl tu je- dnes mezi chudáky patří nezaměstnaní vysokoškoláci a boháči jsou- raději nespecifikovat! A další změnou je, že mezi lidmi zcela zmizela solidarita a láska k bližnímu- místo toho jen nenávist a pronásledovaní kvůli chudobě. Hitler se Stalinem by z našeho národa měli velikou radost!

mnpv
16. 06. 2016 11:15

40% pražských maminek se má naučit hospodařit. Pokud nejsou schopny uživit sebe a dítě, nemají si děti pořizovat, pražské maminky a nebo si mají řádně vybrat partnera. Určitě nekopulovaly se státem pražské maminky. Lásku a solidaritu si líná část národa představuje tak, že ona se bude flákat a někdo na ni bude dělat, na línou část národa.

belaa
23. 09. 2013 16:59

tak to je zivot.jiny lidi maji jen brambory ...takhle by se mel mit kazdy ,a ne jen pes

majojo
23. 09. 2013 15:04

Tak teď na mě můj pes čumí s tichou výčitkou: A ty mi dáváš granule?! Jinak ohledněš kousání, pejsci mají dobrý vkus a ten natahovatč hodin se jim tam připletl jistě jen omylem. Ao to že chtěli rafnout i královnu... inu, když se baba od roku 1933 nenaučila, že do psí rvačky zasahovat nemá, dobře jí tak.

mnpv
16. 06. 2016 11:20

Je to na Vás. Proč jim dáváte granule? Vás by bavilo žrát celý život stejné jídlo? Naši psi mají hovězí, drůbeží, vepřové maso, ryby, zeleninu, ovoce, jogurty atd... Je to otázka priorit, buď kvalitní žrádlo pro psa nebo botičky, šatičky, hadérky, nehtíky, kadeřníka, kosmetičku atd pro paničku.

mrdounberlusconi
23. 09. 2013 12:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.