Nesoudný ctitel Bartošové Macura: Kraus ze mě udělal blbce! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nesoudný ctitel Bartošové Macura: Kraus ze mě udělal blbce! +VIDEO

Všichni čekali, že obdivovatel Ivety Bartošové (47) řekne v »Show Jana Krause« něco převratného! To se ale nestalo. Zdeněk Macura (39) se snažil mluvit, ale Jan Kraus (60) mu pořád skákal do řeči. „Nedal mi prostor a vlastně mě zesměšnil,“ řekl Macura Nedělnímu Aha!.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mixalca
24. 09. 2013 08:15

Stačilo když měl Kraus v pořadu Věru Špinarovou jakého blbce s ni udělal nebo Michaelu Kudláčkovou . Nenechá domlut jedinou větu .Jednou bude Jan Kraus ponižený jako to dělá on .

manicka919
22. 09. 2013 22:44

macura nepotrebuje k zesmesneni krause, vystaci si bohate sam proc tam lezl? pokud videl i jedno krausovo vysilani, muselo mu byt jasne, do ceho jde.. napriklad kubelkova si s krausem docela dobre poradila, ovsem to je zdaleka jina liga.. je proste trapny, stale opakovat jen "domaci nasili", to je vse co predvedl, nemelo to ani hlavu, ani patu. vzdyt ta jeho aktivita uz ani nikoho nezajima..

zkratik
22. 09. 2013 20:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mixalca
22. 09. 2013 19:43

xmajax

xmajax
22. 09. 2013 19:21

Kraus je člověk, který trpí Napoleonským komplexem a velice rád zesměšňuje své hosty, to není slušné , jednou tam je jako host a je třeba ho nechat promluvit a ne vyřádit si své komplexy méněcennosti, které Kraus asi má, když chytne člověka, který mu to dovolí a navíc není profík v mluveném projevu. Divím se, že tam vůbec nějaké adepty má, ale pokud takhle bude pokračovat, tak bude ten jeho pořad ukončen pro nízkou sledovanost. Pan Kraus je trapný!!!!!!!!!!
.

manicka919
22. 09. 2013 22:45

zajimave, ze ten porad bezi uz leta a porad svou klientelu ma

cuciktojemoje
23. 09. 2013 00:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

riseblaznu
22. 09. 2013 18:57

zábavný pořad ano, ale nedovolil mu říct zhola nic a on také není verbálně na výbornou...

mnpv
22. 09. 2013 17:41

Kraus musel být na vrcholu blaha, podařilo se mu udělat z někoho vola a to on se štěstím tetelí. Chvilku jsme se dívali na Kubelkovou, ta se nedala i když se hodně snažil, chytal jí za slovo, skákal do řeči, vedle této krásné a chytré baby vypadal jak opelichaný, starý osel. Pak jsme přepnuli, jelikož přesně to se dalo čekat, že si Macuru vychutná.

wernerovamagdalena
22. 09. 2013 15:49

Mám ráda Show Jana Krause, lidi jako Macura snižují úroveň pořadu, neměli by se tam zvát.

demonxxx
22. 09. 2013 12:51

Z Macury udělat blbce nejde, ten je blbec od narození. Tento ubožák opravdu neví, jak na sebe upozornit. V hlavě piliny a ve špinavé dršce díry.

mumla
22. 09. 2013 12:31

Jak mohl Kraus Macurovi skákat do řeči (do vět), když Macura nebyl schopný ani jednu sestavit? To bylo pořád samý jakoby, žéééé, eeee, v podstatěěě...a nebyl schopný nic říct. Jsou hosté, kterým Kraus opravdu nevhodně skáče do řeči, ale tenhle moula se ani nic říct nepokusil.

mixalca
22. 09. 2013 17:00

Kraus každému skáče do řeči a ten jeho humor je trapný.

mnpv
22. 09. 2013 17:42

Záleží na tom, jak to celé sestříhali.

poznamka1
22. 09. 2013 11:04

Přesně souhlasím s názorem, který jsem zde zkopírovala od klaranika. Je to naprosto přesné. Pana Krause jsem sledovala ale to co předvedl s panem Macurou mne silně zklamalo. Měl zadáno ho zesměšnit a způsobit, že nezkušený člověk nevěděl co s jeho hloupými komentáři. Opravdu mne pan Kraus zklamal a nebylo to hodno jeho formátu. Jistě musí být poplatný svému zaměstnavateli, ale jak chce potom kázat o korupci když takto zklame. Čekala jsem od něj aspoň náznak rozumu a uvážlivosti a také úcty k tématu, který se pan Macura (přestože nezkušeně) snažil presentovat. V této oblasti problematiky domácího násilí totiž funguje tolik korupce, že až přechází zrak. A úřady "pomáhají" v tom, že za to platí děti, které se navzdory naprosto jasně prokázanému domácímu násilí musí s tímto násilníkem potkávat a být tak násilníkovi ku pomoci v páchání dalšího násilí vůči partnerce přes dítě. Když si totiž dítě stěžuje co mu tento násilník provádí a nechce k němu chodit tak úřady řeknou, že ho matka manipuluje a bohužel ne tak zřídka se snaží dítě za to zavřít. Ano zavřít - do různých léčeben, ozdravoven, psychiatríí aj. to aby se dítě naučilo tohoto agresora milovat. Pokud nevěřícně kroutíte hlavou pak vězte, že je toto skutečnou pravdou a dítě za to zaplatí tak, že na to dokonce života nezapomene. A nezapomene to zejména otci kvůli kterému bylo připraveno a své dětství - maminku, školu, kamarády, kroužky, své hračky a jiné a jiné.
Je to velmi vážné téma a pan Kraus se opravdu negativně vyznamenal.


22. 09. 2013 10:33


Kraus je nekdy dobry, ale z Macury si od zacatku delal legraci, nenechal ho dokoncit myslenku, domluvit, stale skakal hloupe do reci, leckdy ani nepochopil, co chce Macura rici... Velmi me zklamal. A to mam jinak Macuru za velkeho podivina a i jeho vnuceni do poradu povazuji za vtirave. Kraus byl z nich ale tentokrat ten horsi , skodi ale sam sobe (po podobnych rozhovorech ztraci divaky sveho poradu).

hejhej
22. 09. 2013 13:39

pozamka: Kdyby Kraus nechal dokončit Macurovi myšlenku, tak se mu pořad protáhne.do rána.
Macura nebyl schopný odpovědět jasně a stručně na žádnou otázku.

mirkazam
22. 09. 2013 15:03

S Macury to lezlo jak s chlupaté deky. a při sledování pořadu mě nějak ušlo, co chtěl vlastně dotyčný říci....pokud to sám věděl..

123automobil
22. 09. 2013 15:07

britva
22. 09. 2013 10:40

nechápu, proč si stěžuje když se tam sám přihlásil a asi moc bobře ví, co to je za pořad a jaký moderátor ho vede.
macura je idiot a ***m zůstane ve smyslu, že stále leze a vnucuje se totálnímu zkrachovalci bartošové.
nechápu proč ještě relativně mladý a študovaný člověk, usiluje o pomočující se alkoholičku
možná mu kraus otevřel oči, možná ne.
čert vem tuhle dementní trojici zoufalců.

hejhej
22. 09. 2013 19:46

britva:

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.