Rytmusi, ten tě setřel! Mladý zpěvák ztrapnil milence Dary Rolins. To si ještě nikdo nedovolil… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Rytmusi, ten tě setřel! Mladý zpěvák ztrapnil milence Dary Rolins. To si ještě nikdo nedovolil…

Když mluví Patri Vrbovský alias Rytmus, jde většinou o kanonádu vulgarit. Jasně, ono to možná k jeho projevu patří, jenže tentokrát to přehnal tak, že se dočkal odplaty. Jeden z konkurentů, které označil za nemehla a poslal je do pi*či (citujeme), si to totiž nenechal líbit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bobosa
12. 09. 2013 08:28

Nejhoší na tom je že žije z jeho kretenizmu kterej se líbí naší nevychovane pubertální mládeži..nebejt nich tak je v pí....

bobosa
11. 09. 2013 23:16

Asi by to chtělo aby jsme ho všichni na jeho facebooku denně pořádně vyfucko.......

bobosa
11. 09. 2013 23:14

Šak on jednou přes tu jeho morgošskou tlamu dostane..nebojte...

abvydavatelstvi
11. 09. 2013 13:17

Já se divím úřadům že mu trpí ty jeho vulgární písničky.... a nikdo si neuvědomuje že je to mravní ohrožovani mládeže.....
Diky takovým chudákum kteří si myslí že jsou nadlidi a můžou si vše dovolit ..... se mládež chová tak jak se chová.....
Úřady by měly co nejdřív zasáhnout a něco s nim udělat.. aby dal přestal ohrožovat mládež....

lillyli
12. 09. 2013 07:51

To je i můj názor. Blbeček si představuje demokracii dost podivně. A právě pro něj a jemu podobné by měly být dány nějaké mantinely.

kajman1
11. 09. 2013 11:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzina
11. 09. 2013 07:37

Rytmus je ubožák, co se neumí vyjadřovat jinak, než vulgárně. Co dokázal, že je tak namachrovanej, jo já zapomněla, on je vlastně Rom a ti tady mají privilegia, tak proto je tak nafučenej. Mě by zajímalo, kdy tady konečně budeme mít privilegia my Češi, je to naše země, pokud tu chce s námi kdokoli žít ať se podřídí našim zákonům a pokud nechce může jít, nikdo je tu nedrží.

lillyli
12. 09. 2013 07:53

Obávám se, že toho se nedočkáš. Množí se tak, že to tu bude za 20let podle statistik vypadat jako v Maďarsku. Tam je na ZŠ většina žáků rómského původu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.