Oblečte si nové hadříky za pár kaček! Luxus ze »sekáče«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Oblečte si nové hadříky za pár kaček! Luxus ze »sekáče«!

Šaty do tanečních i na party, značkové džíny a tepláková souprava, bundy, kabelky, pásky, lodičky, tenisky…to všechno pořídíte v second handech za pár korun! Stačí jen dát si trochu práci s přehrabováním a najít ty luxusnější kousky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Josef124
21. 08. 2020 13:31

Na nakupování v second handu nevidím nic špatného. Manželka v nich také nakupuje a i tam posílá oblečení, takže ho dost střídá. Našla si eshop second hand http­s://ww­w.on­line­sekac­.cz/ , kam posílá oblečení, které už nenosíme nebo to, co je dětem malé. Rozhodně mia ale nepřijde, že bychom se oblékali nějak špatně, i když je oblečení z druhé ruky.

paralenka
01. 09. 2013 12:35

Mám lepší tip a dala mi ho jedna hodně nóbl kolegyně - za pár kaček se nově oblečete třeba v Charitě. Firmy tam dávají zboží s malými vadami , posezónní zboží, zboží z přehlídek, hadry, boty, kabelky. Takže nové věci s cedulkou, třeba H&M, C&A, x-mail, saka, kalhoty i sukně z OP, tedy běžná konfekce a podobné, pořídíte za pajcku a ještě podpoříte charitu finančně. Což je záměr právě těch firem. Jen to chce trpělivost a hledat, ale fakt lepší jak sekáč, protože nové a levné! Pro případné posměváčky - to je můj trénink na šedesátipěti korunové přilepšení k důchodu od ledna.

bajk1
01. 09. 2013 13:31

Fajn moc díky za super tip, ale zapomněla jste napsat, kde tento nebo tyto obchody najdu ? Já o tom nikdy neslyšela. Že Charita existuje vím, ale kde se dá koupit oblečení to netuším. Děkuji

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.