Martucci vrací úder: Orgány Ivety jsou neprodejné! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Martucci vrací úder: Orgány Ivety jsou neprodejné!

Pro dobrotu na žebrotu! Zpěvačka Iveta Bartošová (47) ještě před pár měsíci žebrala o čucíky a chtěla jet na dovolenou do Itálie. Po opětovném shledání s Pepou Rychtářem (55) ale otočila a svého ex-milence Martucciho dokonce obviněna z toho, že ji chtěl odvézt, prodat její orgány a těla se zbavit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

godzila.007
24. 08. 2013 16:21

Ještě teď se směju, co si ta vypatlaná lebka nevymyslí! Zvlášť o ty její prochlastaný játra by se mezi potencionálními pacienty strhl boj!

gabi50
24. 08. 2013 12:59

Džambulka má jako miminko nejen orgány, ona se dokonce ještě jako miminko i poch.cává - miss "Poch.caný tričko"

cinderella1
24. 08. 2013 01:33

„Navštívila jsem odborníky a mám játra i orgány jako miminko.“

Tak tomu ja neverim Ivetko, navrhuji zverejnit zde lekarskou zpravu a rentgenove snimky ... potom uvidime ...a posoudime ...tady spolu s mymi kolegy na diskusnim foru.

ivuska1
23. 08. 2013 20:58

Martuccii At uz konecne IB nekdo sekne poradne pres ty jeji pracky ! Za ta jeji kriva obvineni,lzi, napadani lidi ,kteri se ji snazili pomoc. Ublizeni na cti ,na to jsou zakony do prd.... ! Tak najmout pravniky a do ni a do Rychtare. Co ten si dovoloval a kolikrat porusil zakon a porad se nic nedeje. Udelat 10% z toho co IB a Rychtar , nejaka prodavacka, ridic tramvaje , no proste bezny obcan , tak uz davno stoji pred soudem !!!

inocenta
23. 08. 2013 12:46

Od Ivety Bartošové je určitě lépe jít dál, prostě si ji "držet od těla". Pamatuji se, že před dvěma roky/ to jsem jim jako párui ještě fandila/ji nechla Martucci vyšetřit v Itálii a léakř se snad měl vyjádřit,že má játra zdravá. Tak se chtělo Ivetě pomoci od pomluv, že je alkoholička a má tvrdnoucí játra. Protože ještě byla naděje, že se z toho dostane, že se bude z alkoholismu léčit. Nyní se toto vyšetření,které jsitě stálo peníze, obrací proti němu. Za dva roky to neváhá Iveta použít, a že jí chtěl prodat na orgány. Opravcu "nevděk světem vládne", ale toto je hodně silná káva.

illis
23. 08. 2013 01:48

To si tedy Džambulka zadělala na pořádnou ostudu . Výrok, že má orgány jako miminko, myslela jako, že je má tak malé jako miminko, tedy i mozek asi . Tomu bych i věřila, protože inteligentní žena by rozhodně nedělala to, co dělá a hlásá ona. Že její orgány nejsou jako má miminko, tedy zdravé a bez problémů, jak by se u dítěte předpokládalo svědčí i její vřed na dvanácterníku . Vředové onemocnění svědčí pro poškození. Kdyby byla tak zdravá, jak tvrdí, tak by neměla vřed na zmíněnéném orgánu .

kaluze
22. 08. 2013 14:56

no TWL...ta Bartoska vypatlaná ..jenom vsem ukazuje jak jí v té hlave hrabe.. kdo je na ty její prohníly orgány zvedavej???co ona si o sobe myslí?ze je tak vzácná nebo co?Blívo uz se nekde zahrab!!!!a vylez ven az bude konec sveta jestli do té doby ty tvoje orgány nechnijou pak je múzes prodat mimozemstanúm

illis
23. 08. 2013 01:49

Aby se nezačaly množit striktní zákazy pacientů -Netransplantovat nic od Džambulky.

egyptanka
22. 08. 2013 14:40

marmat
22. 08. 2013 11:01

ANO - pro dobrotu na žebrotu...
takovou absurdnost nevymyslí ani Simpsonovi !

janapi
22. 08. 2013 08:13

Jako miminko ve 4.měsíci před narozením A hlavně mozek - ten je zcela nepoužitý-neboť není již/zatím žádný

popocatepetl
22. 08. 2013 19:23

Naopak, má orgány jako miminko - tak velké a těžké, játra dokonce jako tříměsíční miminko!

dannaa
22. 08. 2013 07:45

Iveto buďte klidná,já raději umřu se svými orgány,než Vašimi prolitými alkoholem a nefunkčními mozkovými buňkami a svěrače asi také nic moc,když všude močíte a kálíte do kakáče.Možná i vedle.

dzambulbartacek
22. 08. 2013 08:10

ona netuší že močí,ona se rovnou pochčije
Už je to všechno trapné a já tuším,že jim to nese slušné peníze.Normální člověk by mlčel a nebylo by o čem psát.Nenechal by se fotit na každém rohu a nebylo by co ukazovat.

dannaa
22. 08. 2013 12:45

To je přesnější.

lenny7
22. 08. 2013 14:08

kaluze
22. 08. 2013 14:59

jo a jak porád prohlasuje..mi chceme klid ,ale kazdej den se hlásí vulvárúm .. krení se tomu uz sama jak je blbá ale kecat neprestane !!!

lenny7
22. 08. 2013 14:08

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.