Krainovou ničí mateřství: Max a Bruno jsou na výchovu nároční, padám únavou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Krainovou ničí mateřství: Max a Bruno jsou na výchovu nároční, padám únavou!

Modelka Simona Krainová (40) se, co se týče dětí, asi nemůže rozhodnout. Nejdřív říká, že by s klidem s manželem Karlem Vágnerem (39) adoptovali dalších 10 děti, pak naříká, že po dni s vlastními dětmi padá únavou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jees
22. 08. 2013 21:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

b.r.s.a
22. 08. 2013 14:06

Proboha,aby ta slééééééééépka nepadla úplně
Některý obyčejný mámy mají i více dětí,dřív to bylo běžné a taky se z toho nepoprděli.
Navíc ona má chůvu,uklizečku a nevím co ještě,tohle bych se já styděla vůbec vypustit z pusy.

ivoadler
22. 08. 2013 13:00

Krainová konečně zakouší, co je normální život. Zatím to bylo jen samé hihihi, hahaha. Je jí to na ní vidět na ksichtě, že jí to dává zabrat.

pavucinka
22. 08. 2013 11:35

Vychovala jsem tři děti /dnes dospělí lidé/ a někdy je to více práce než kdekoli v zaměstnání. každé dítě má jinou povahu a to už nemluvím o hyperaktivních dětech, které nelze pustit z očí. Vím, o čem je řeč a každá žena tzv na mateřské dovoílené nebo žena v domácnsoti, která vaří,pete uklízí a přebírá starost o rodinu by zasloužila více úctxy. Keč to se vždy při vypořádání majetku po rozvodu neděje. Mladá paní soudkyně / sama nemohla mít velké životní zkušensoti/ mně před lety při rozvodu řekla "a kdyby měl dluhy, tak by jste je také chtěla?" Triíkyem a podvodem jsem nedostala nic a ještě dnes to má dozvuýky,když bývlý chce vypořádání za zrušené spolučlenství v družstvu ve výši tržní ceny bytu. Statší žena může jít na ulici a vše dle zákona. Simono, zdravím......

aveneta
22. 08. 2013 09:52

jees..... to jsi vedle jak tak jedle, pracuji na pc v překladatetelské práci a občas se odreaguji se podívat např. sem.

rarasek4503
22. 08. 2013 09:11

Dámy dámy, každá matka si občas postěžuje na únavu, že z toho blesk udělá drama je jiná. Netvrďte, že jste nikdy nezažily okamžiky, kdy jste padaly únavou, nebo děťátka měla svůj den a měly jste chuť je vyházet oknem. Což neznamená, že jste to udělaly nebo litovaly, že máte děti.

fill-ll
22. 08. 2013 08:47

At se podiva na normalni matky vychovavaji dve deti a starosti maji stokrat vic nez zazobana krainova.je to jen rozmazlena pipina co ma stovky milionu.a stezuje si...chudinka

smazan_20150109
23. 08. 2013 06:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tenerife
22. 08. 2013 08:13

Dvě malé děti mít tak brzy po sobě je náročné ve 20, což jsem si vyzkoušela na vlastní kůži, tak i ve 40. Pak záleží na tom, co vše dětem tolerujeme, vidím to v sousedství, děti mají americkou výchovu, vše je dovoleno, když pak máma chce přitvrdit, tak si s klukem, který má 7 neporadí.Takže hodně sil.

jees
22. 08. 2013 07:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
22. 08. 2013 05:54

Tak si neměla pořizovat děti, když je z nich tak šíleně unavená a již nemá sílu na večírky....prostě primadona Krainová

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.