První adepti na VyVolené: »Vyměklí drsňáci« Thomas, Ďábel a Rosťa se poperou o postup! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

První adepti na VyVolené: »Vyměklí drsňáci« Thomas, Ďábel a Rosťa se poperou o postup!

Čtvrtá řada VyVolených odstartuje pěkně zostra. V první volbě se o postup utká »testosteronové trio«, jehož vítěz by rád velel celému osazenstvu šmírácké vily.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jedova.baba
20. 08. 2013 08:43

Vyvolení...to je přehlídka debility českého naroda

bernadette
19. 08. 2013 21:01

Já chci Rosťu! Je dvakrát rozvedený a veškerou práci chce věnovat raději práci. Kdo by tomu odolal ................. Jestli Prima věří, že zopakuje někdejší úspěch první řady, tak tam sedí ještě větší idioti, než jsem myslela.

rulesss
19. 08. 2013 14:22

Jediná výhoda je, že budu mít hodně volných večerů a to bez Primy. zkuste travit taky vecer jinak nez u TV, koukam, ze se vam bori svet, ze nepujdou ty uzasne serialy.

ornel
19. 08. 2013 14:00

na toto se u nás nekouká.

na-cou
19. 08. 2013 13:31

Souhlasím, větší trapárnu jsem neviděla. Zajímalo by mě kdo rozhoduje o tom, co se bude vysílat. kdyby si Prima dělala průzkum na tento pořad, tak by zjistila, že to nikdo nechce. Bylo by fajn, kdyby to byl propadák a zrušili to, potom by měl někdo zaplatit za zbytečně vyhozené peníze. Jediná výhoda je, že budu mít hodně volných večerů a to bez Primy. Děkuji

fizi
19. 08. 2013 13:20

Viděl jsem pár dílů první řady a stačilo navždy.Zajímalo by mě,kdo to prosazuje do vysílání? Nefac­hčen­kové,­nabu­šená jelita,schopná pro prachy udělat cokoliv,holky na úrovni černejch z E55-no prostě fialovej hnus.Takže já mám jasno,který program u nás nepojede.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.