Petr K. tajemně o vyšetřování: Chci vědět, CO moji manželku a dceru zabilo! Nemám žádný podíl viny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Petr K. tajemně o vyšetřování: Chci vědět, CO moji manželku a dceru zabilo! Nemám žádný podíl viny!

Do vyšetřování záhadné smrti Moniky a Klárky se po egyptských úřadech pustila i česká policie. Otec otrávené rodiny s ní ochotně spolupracuje a věří, že prokáže svou nevinu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

martap
19. 08. 2013 09:41

ivoadler.....

Máte pravdu na 100%

jersinski
18. 08. 2013 07:33

Hm, já bych při ztrátě příbuzných chtěl vědět, KDO je zabil a pak třeba JAK. Jeho fakt pořád zajímá CO je zabilo....Jakoby znal vraha.

marmat
17. 08. 2013 20:53

Z Čech byla zařízena NEPRODLENĚ přítomnost psycholožky panu Kramnému k dispozici....
Za dva dny byla zpět, protožeže její přítomnost údajně není zapotřebí
Myslím,že svědectví její a delegáta CK jemimořádnou kartou v tomto pokeru

rarasek4503
17. 08. 2013 20:30

Všichni jste hrozně chytrý, včetně různých odborníků, ale nemusí jít o nic jiného než o obranu, kterou "zařídil" mozek. Představte si, že je nevinný, je sám nemá se na koho obrátit, neví kdy se vrátí domů a jestli vůbec a do toho přišel o rodinu. Pokud jejich smrt nezavinil tak je to obranná reakce organizmu a zhroutí se až bude po všem.

meibes
17. 08. 2013 15:24

Ani nevím jestli vůbec mám nějaký názor přidávat, jelikož vlastně nevím,co si mám o Petrovi a celé té situaci doopravdy myslet ... Jeho situace je hrozná,a určitě mu tohle nikdo nezávidí ..Jen mě zaráží,že spousta lidí na netu v anonymních diskuzích,kteří ty dvě ani neznali píší ve stylu : je hrozný co se stalo..proč se to stalo?..kdo to mohl udělat­?..st­rašný,­hroz­ný,kru­tý,ne­uvěři­telný­..Ale Petr nic takového..Jeho nezúčastněnost je zarážející-nikoliv nepoc­hopi­telná­..Je­ho vystupování pro média jsou pro mě nepochopitelná,ale možná tím jen krátí čas a spekuluje .. Já se po informaci o nečekané,kruté smrti svého taťky zhroutila a byla jsem dva dny úplně nepoužitelná a půl roku v péči doktorů..Vím že jsme každej jinej,ale přeci jen,i kdyby měl problémy s manželkou, přeci neměl problémy s dcerou a přesto jim nemůže přijít na jméno..To jsou prostě maličkosti,které sice neprokazují vinu,ale určitě poukazují na nestandartnost ..opravdu nevím jak posuzovat člověka,který neprojevuje emoce v takovéto situaci , a jeho péče o vzhled,která je jistě příjemná u každého chlapa je tu taky taková "nesedící" ....ale možná se opravdu jen nudí a proto se šlechtí - to je možný.. Měl by ale už skončit s těmi vstupy do televize,lidi mu neodpustí žádnou chybu a on jich seká dost ... Jestli je neviný,ráda se mu na této stránce omluvím,ale spíš si myslím,že nevinný není ...

hrabenkaostrovinova
17. 08. 2013 12:34

Znalec z oboru psychaitrie by se měl k Petrovi vyjádřit a přivést ho. Někteří nemají příliš mnoho práce, protože jsou drazí., nemyslím Pl Bohnice ale KeKarl.ovu 11/ proč takového lékaře nepsolat do Egypta, že? Ať vidí co jeho práce obnáší, že to není jenom shlížení TV. a přemýšlení kolik si za co řekne. V Egyptě trpí možná nevinný člověk. Znalec by to měl rozpoznat a přivést ho v případě jeho neviny.

inocenta
17. 08. 2013 11:14

Bohužel ale druhá pitva už nemůže být tak směrodatná, s tělem se už manipulovalo. Vzhledem k tomu, že tam je fakticky už občanská válka, tak by tam toho Petra neměli déle držet. Je to náš občan a výsledky šetření mohou předat.. Nyní již stejně mají pokles turistického ruchu více než jistý.

rbursik
17. 08. 2013 10:45

č to zní nlně možný to ví a zatlouká, dcera mu věřila

ivoadler
17. 08. 2013 10:27

Zdržuji se jakýchkoliv komentářů. V Egyptě je bordel, jejich vyšetřování se nedá věřit. Nechtějí poškodit svůj turistický průmysl. Víc spoléhám na vyšetřování naší policie.

prroud
17. 08. 2013 12:34

Rozumnej nazor,i kdyz si myslim,ze maji schopnou krimi­nalku,­okol­nosti jsou jak je popisujes .Da se rict,ze jim ani na vysledku az tak nezalezi,neslo o jejich lidi......

ajafjatla
17. 08. 2013 05:57

On se fakt vyjadřuje neadekváně k situaci. Vůbec z toho necítím lítost a zoufalství. Já si myslím, že se to nevyšetří, případ se odloží a šmytec.

miroslav
17. 08. 2013 02:30

EGYPT

marmat
17. 08. 2013 00:53

NE C O ,
ALE K D O ???

hejkalsamicka
17. 08. 2013 01:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivanabri
16. 08. 2013 23:20

Tady nejde o prokazani viny, ale o SVEDOMI. Tecka

Shelby16
16. 08. 2013 23:12

Lidi, nemůžete odsoudit člověka bez jediného důkazu a tvrdit, že je vrah. Počkejme až pokročí vyšetřování nebo něco prozradí z té pitvy. Házet na někoho špínu je to nejjednoduší, co když je ale opravdu nevinem a provedl to nějaký egypstký nápadník - psychopat, který byl odmítnut Monikou. Takový dobrácký hodný člověk, jako je Petr, nevěřím, že je schopen ublížit, zato podívejte, co dělají Egypťani - mydlí se tam a vraždí na potkání, kvůli víře, kvůli prezidentovi, kvuli p*čovinám. Nezapomínejte, že tam před měsícem odpravili slovenského turistu.

miroslav
17. 08. 2013 01:52

Naprostý souhlas

danny64
17. 08. 2013 06:32

Sheila to uz se tam mele dva mesice jen u vas o tom nerikali asi aby lide nerusili dovolene ale opravdu to necalo az ted. Vzdyt ja uz na Egyptany poukazovala hned na zacatku Lide u vas hned odsoudi aniz by neco vedeli. krmi je jen bulvar a oni tomu veri. Hruza opravdu hruza jak nekdo muze rici o druhem ze je vrah aniz by neco vedel. Je mi zle z tech vecnych detektivu tady kteri hazeji spinu a krici

hejkalsamicka
16. 08. 2013 21:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejkalsamicka
16. 08. 2013 17:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.