Petr K. po pohřbu definitivně ztratil nervy a pronesl: Všechno je od začátku jedna velká lež | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Petr K. po pohřbu definitivně ztratil nervy a pronesl: Všechno je od začátku jedna velká lež

Jeho manželku Moniku (†36) a dceru Klárku (†8) dnes pohltila země Karvinského hřbitova. Jenže on seděl tisíce kilometrů daleko, v hotelovém pokoji a ronil jednu slzu za druhou. Nuceně. Přestože má pas, nesmí z Egypta vycestovat, dokud nebude v případu dvojnásobné smrtící otravy definitivně jasno.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

simeonsimeonovic
21. 08. 2013 22:21

Můj osobní názor: Petr by byl naprostý idiot, kdyby chtěl zavraždt svoji ženu, aby to dělal na dovolené v Egyptě Určitě by věděl, co ho čeká za hrůzy, pokud ho z Egypta nebudou chtít vydat. A určitě byy nechtěl zabít i svoji dceru. Myslím si, že je nevinný. A jak zde někdo píše, že egypťané by se rozdali a jsou mírumilovní lidé, možná je to pravda, já tam nebyl, ale všude se najde někdo, kdo mírumilovný není. Já věřím v jeho nevinu a spíše si myslím, že by mohl být i neprávem obviněn.

malenabald
21. 08. 2013 13:56

a co nového jsme se dověděli?

an.manchester
15. 08. 2013 22:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

an.manchester
15. 08. 2013 22:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

backora_s_bambuli
16. 08. 2013 00:13

Neumíraly minuty i víc, zemřely do 30ti vteřin, dle české pitvy.
Laik bez znalosti anatomie se netrefí do žaludku. Louh je hustší konzistence, leda by měl jehlu na punkce. Navrhuji obvinit veškerý personál ortopedie, ORL, gastroenterologie, chiturgie, neurologie a dalších odd, kde tyto jehly používají, z napomáhání k vraždě. V celém Moravskoslezském kraji. Samozřejmě na základě dedukce a osobního přesvědčení.

Ještě že podobní jedinci neovlivňují naše osudy, to bychom si to mohli jít hromadně všichni hodit.

ho.no
15. 08. 2013 21:01

xviktorie,vzalas mi to z úst.Už od rána nad tím přemýšlím.Salamadr bude buď P.K.nebo někdo z jeho "blízkých"

winterfreshka
15. 08. 2013 11:52

Jasně,utichla Džambulka,tak dnes a denně 3krát neštěstí v Egyptě

marmat
15. 08. 2013 11:28

ČEKÁ rozhodně zvláštně Jedna jeho lež a zbytečná, protože obratem 100% odhalená je, že ho nechal náš konzulát úplně ve štychu.... N Konzulka vypověděla druhý den o všestranné nabízené pomoci-i právníka, kterého by samozřejmě tak jako v Katvinné musel zaplatit....Ujisila že tuto nabídku P.K. v žádném směru nevyužil a že LŽE -Mizerná strategie...
Ani jsme o takové pomoci neslyšeli od jeho sestry a NEJLEPŠÍHO KAMARÁDA, který vystoupi zpočátku v TV

hromosvody
15. 08. 2013 08:57

Je to špatně načasovaný. Mají tam teď své obrovské problémy a možná bude navíc docela problém aby se za ním dostal někdo z rodiny.
Pokud je nevinný - jediné, co může udělat, jak vyplnit nekonečné dny je porozhlížet se na vlastní pěst. Spojit se např. přes síť s těmi pozůstalými na Slovensku, kteří tam za záhadných okolností taky přišli o někoho, příp. hledat i jiné podobné případy v té lokalitě.
Tady ale zase má problém ten, že nevlastní větší hotovost aby si především na místě sehnal šikovného překladatele-společníka, nemá ani na to aby společně našli informátory. To má blbý.
A pokud je vinen, pak je jen otázkou času kdy si to hodí. To nemůže člověk dlouho vydržet. Pro něho tam musí být den jako týden. Žít s tím, jen tak ho nechat "v luftu" je hodně na nervy.
Čeká se na výsledky pitvy, která byla provedena u nás a vyšetřování z naší strany. Tady jedině vidím jakousi šanci, jak by se mohly věci dát do pohybu.
Pokud je nevinen MUSÍ vydržet už pro to aby byl případ vyšetřen. To už tady bylo, že pachatel si za podivných okolností vzal život a do dneška na 100% nikdo neví co a jak bylo, protože mrtví lidi už nepromluví.
MUSÍME počítat s oběma variantami. Vinen-nevinen, kdo z nás má důkaz? Proto bych byl velmi opatrný soudit bez soudu.
Pokud to neudělal, potřebuje lidi, kteří by mu tam pomohli pátrat nenápadně - samostatně. Jinou možnost nevidím.
Jak a co se tehdy vlastně stalo mi často leží v hlavě a neumím si to vysvětlit. Je to všechno velice zamotané, složité, neprůhledné, nepochopitelné.
Petr, pokud to on nebyl - by měl teď ve chvílích kdy bude na tom psychicky trochu lépe mapovat den po dni, co kde se stalo, co kdo říkal, koho potkali, co mu bylo např. podezřelé a hlavně osudný den. Dát trochu hlavu dohromady a přinutit mozek mapovat každou minutu.
Vím, že je to těžké ale nic jiného mu nezbývá.

marie60
15. 08. 2013 09:07

hopus
15. 08. 2013 09:39

Neboj, redaktor TV Nova nie je taky blb, ako on , urcute vie perfektne anglicky, takze prekladatela pri sebe ma....Myslim, ze vobec nemusi mapovat kazdu minutu po minute - na mapovanie su tu egyptski a ceski kriminalisti, ti to presne zmapuju...Co myslis, preco neboli tela prevezene do Ceska rovno z Hurghady, ale este ich previezli do Kahiry ??? Preco boli az niekolko dni v Kahire ??? Vysetrovatelia to urcite vedia, ale toto nebudu predsa JEMU a ani nikomu inemu vesat na nos...A v com mu akoze lekari klamu - nechapem ???? Skoda, ze ho neprizvali aj k pitve, aby im ON povedal, co bolo pricinou smrti, ked tak VSETKO VIE....

honza46
15. 08. 2013 06:56

já nevím, ale on se fakt chová nepřirozeně, jakoby to hrál. A všechno je divné, nejdivnější snad to, že údajně obě ležely v posteli, vždy\´t přece s rozleptaným žaludkem to musí bolet, s jedem nějaká křeč. \Mám obavy, že se to už nevyšetří a pak lituji Petra, pokud byl nebyl vrah, že s tím bude muset žít.

kurtaverox
14. 08. 2013 22:56

Neverim ze to udelal.!!!
Mozna ze neco vi,ale vrah to urcite neni.

malenabald
15. 08. 2013 06:41

No to je fór, ne? Buď to udělal, nebo neudělal, nic mezi tím není.

hopus
15. 08. 2013 09:41

prroud
16. 08. 2013 11:31

Ale je,mas problem s fantazii,jestli byl vydiranej,nebo ona,a tohle bylo "varovani",nebo trest mafie,tak ani nepipne!Jestli je slabsi povaha,ani se mu moc nedivim........

marmat
14. 08. 2013 22:21

Je to DOVOLENÁ SNŮ....Pokud je nevinen, přišel o rodinu a v EGYPTĚ /hlavně Káhiře/ mají momentálně "zcela jiné starosti"..... , takže si tam P.K.hodí hodně dlouhé, neplacené volno.
A pokud je vrah , ze stejných důvodů /nepokojů v zemi/ se s ním NEBUDOU podle jejich tradice PÁRAT Je to každopádně k breku.

bledulka
14. 08. 2013 20:53

Tak nevím, intuici mám velmi dobrou, ale něco mi pořád říká, že Petr není vrah, kterým ho označují všechny média. Většinou se nemýlím, o to víc jsem v rozpacích, když čtu pořád o jeho vině. Nezdá se mi to.Opravdu mé smysly fungují správně. Vraha sice označit nemůžu, ale Petr to nebyl....

tomik007
14. 08. 2013 20:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
14. 08. 2013 20:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.