Teta mrtvé Klárky (†8) prozradila, co jí řekla Monika (†36) před odletem na dovolenou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Teta mrtvé Klárky (†8) prozradila, co jí řekla Monika (†36) před odletem na dovolenou!

Čím déle trvá vyšetřování podivné smrti Moniky (†36) a Klárky (†8) v egyptské Hurghadě, tím více se kolem celého případu objevuje otazníků. A zatímco veřejnost spekuluje o tom, zda je nebo není Petr K. vrahem, jedna osoba má naprosto jasno. Je to sestřenice Moniky, která byla se zemřelou ve velmi těsném kontaktu…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

santamonica
11. 08. 2013 21:54

ja si myslim, ze se tahla slecna, ci pani, pouze snazi prizivit na smrti jsve pribuzne. Jak by asi tahle konverzace, o ktere mluvi, znela? "Ahoj, Renato, ja jsem v manzelstvi strasne stastna, Mam vsechno, co si preji a ted mne Peta bere do Egypta?" Tohle by se snad dalo verit, kdyby se brali pred mesicem a odletali na svatebni cestu. Po 10-ti letem vztahu to zni opravdu uhozene. Bude velice zajimave se dozvedet, kdo je zodpovedny, pokud se to nekdy zjisti. Manzel je logicky vinik, ale ono to vsechno mohlo byt uplne jinak. Jak? To necham profesionalnim vysetrovatelum.

fortin
11. 08. 2013 17:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
11. 08. 2013 18:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

salamander
11. 08. 2013 15:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
11. 08. 2013 15:01

Ať to vezmu kolem dokola,pořád mě jako jediný možný pachatel vychází manžel !!

egyptanka
11. 08. 2013 14:27

Sestřenice si zřejmě dělá na Petra zálusk.

mrdounberlusconi
11. 08. 2013 18:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bernadette
11. 08. 2013 04:32

Snad se to všechno vyřeší a dozvíme se pravdu. Jen už prosím přestaňte psát o krásné modelce, nebo dokonce o blonďatém andílkovi. Nic z toho není pravda. Byla to prostě jen jednoduchá a možná trochu ctižádostivá holka z Karviné, která měla smůlu, protože neodhadla situaci. Té malé je mi opravdu líto, asi si moc lásky nezažila. Tatínek rozhodně nevypadá jako milující

mrdounberlusconi
11. 08. 2013 18:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marmat
10. 08. 2013 21:30

Toto je téma pro nejlepší kamarádku z Karviné, nikoliv pro sestřenici z Prahy

marmat
10. 08. 2013 21:27

NEVYPRAVIL SE ZA NÍM NIKDO ANI NA OTOČKU
ANI TEN JEHO NEJLEPŠÍ KAMARÁD....

majojo
10. 08. 2013 18:44

A teď už jenom chybí, aby se za ním vypravila do Egypta a vezla mu v kastrůlkuý domácí svíčkovou, když už má chudák jen na tu vodu....

mrdounberlusconi
10. 08. 2013 18:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

egyptanka
10. 08. 2013 17:59

Mám na to stejný názor jako manolla1. Ráda bych se též mýlila. Otec a manžel se chová divně a také tam něco nehraje v jeho výpovědích. Mám z něho divný pocit od začátku.

manolla1
10. 08. 2013 17:26

Ani sestřenice nemusela vědět všechno. Dávat za někoho ruce do ohně v dnešní době je opravdu na pováženou. Věřím tomu, že orgány v tr. řízení přijdou na to, co se ve skutečnosti stalo. Také se mi nechce věřit, že by spáchala vraždu a sebevraždu právě Monika. Moje intuice mě málokdy zklame ( viz. případ - Čermáková - smrt malé Terezky - věděla jsem hned, že není něco v pořádku..., "matka" seděla na pískovišti a děkovala do kamery všem lidem, kteří Terezku hledali..., normální matka by jen tak nečinně neseděla, nekdákala blbosti, ale sama by v první řadě své dítě hledala, atd. Proč by to vražedkyně ale dělala, když věděla, že své dítě zalehla a ještě navíc, mrcha hnusná, ji zahrabala v bunkru v lese )..., nejsem vědma ani čarodějnice, ale myslím si, že v tom co se stalo v tomto případě, má prsty manžel - otec. Bohužel! Velice ráda bych se mýlila.

beruska52
11. 08. 2013 08:05

Pro manolla 1 přesně moje slova,mám úplně stejné pocity i názor. Je to tak

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.