Léčitel Bartošové Saavedra: Ivetiny problémy začaly ve vztahu s Podhůrským! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Léčitel Bartošové Saavedra: Ivetiny problémy začaly ve vztahu s Podhůrským!

Léčitel Jan Saavedra je dlouholetým přítelem Ivety Bartošové (47). Nedělnímu Aha! prozradil, kdy podle něj začala mít Ivety problémy i to, co za svou léčbu od zpěvačky dostává.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
27. 05. 2014 15:15

Pan Podhůrský si na Ivetě dělal jen své renomé byl proto oIvetě prozradit ochoten téměř vše i své praktiky ze sexu!Nechutný vyžilý hnusák!

eremita
13. 08. 2013 22:47

Jo Podhůrský je ten zlosyn. Hm, po Štaidlovi jeden z mála normálních, co včas vycouval, než další trouba dorazil. Tenhle zázrak, přítel, desítku let přízrak v pozadí, přesně ví, jak Bartošovou vyléčit. Proč to už dávno neudělal, ví jen on sám. Nebo se jen přihřívá na letním škvíření, které se nese ve jménu Bartošová? Ta dokáže nemožné, zaplnit titulky okurkové sezony močí, alkoholem, únos i násilný sex je jen plagiát téhož s Třískou Romanem, i plánovaný sobáš už tu byl, stejně jako léčebna, odvykačka, nu, tam ještě není....Když si bral Pomeje Bartošovou, cválal na běloušovi, nebo to byl výplod jeho romantických představ? Pamatuje si to někdo? Důležité to není, jen znepokojivé, jak paměť selhává....

inocenta
13. 08. 2013 22:34

To je její psychika, kdyby nebyl Podhůrský , tak by to zavinil Poddůlský.....

verajc
13. 08. 2013 12:24

To bude Saavendrovi zpívat k těm 60tinám na plabek?

illis
12. 08. 2013 20:37

To mne také napadlo, že Podhůrský byl tak akorát na dvě věci . Tahal ji za nos, věčně jezdil za bývalou ženou , nedivím se, že to Ivetě vadilo. Hlavně ty jeho kecy, že zkolabovala při tantrickém sexu .

vuhp
12. 08. 2013 16:41

To Honzadv třeba retardovaná je. Jinak si nedovedu vysvětlit proč se o dospělou stárnoucí osobu pořád někdo stará.

honzadv
12. 08. 2013 18:00

To je fakt - retardovaná je - vždycky byla, její "mluva" se nedala posloucha nikdy, mlela vždcky blbosti, IQ má nízký... a teď se chlastem a prášky dorazila - je dementní, těžce dementní.

majojo
13. 08. 2013 10:25

Ale dala se vycvičit, třeba Štajdl to dokázal. Nebo režisér soukup ve filmu Svatba upírů. Ona je taková, řekněme, tvárná... Když jí někdo vysvětlí, že přijdou mimozemšťani, nechá se zabalit do alobalu a přikurtovat k topení... Mně je tý blbky líto.

ho.no
12. 08. 2013 16:30

Přestala jsem navštěvovat trafiky.Kdykoliv jsem se podívala na titulní stránku Aha,­Bles­ku,Spy­,Sed­mičky,­Glan­zu,.­..,t­ak tam na mě vykoukla Ivetka Barto­šová/­50/,He­lenka Vondráčková/70/ nebo sladká Ivanka Gottová,..

illis
12. 08. 2013 20:35

Na mne vykouklal minulý týden z obálky týdeníku Květy Žilková se synem Vinckem, až jsem se lekla . Ono nestačí, že jsou pořád v popředí a ještě na ně koukat doma na stolku a vždy když jsem se chtěla podívat na televizní program. Až jsem se teď oklepala zimou, když jsem si ji vybavila. No hlavně, že matinka zařizuje cestičku synkovi . Dost bylo Aguš a teď zase další .

lillyli
13. 08. 2013 07:37

My taky dětem umetáme cestičky..to je normální, ne? A v jejich branži..se to dělá takhle.

illis
13. 08. 2013 12:08

lillyli za sebe říkám, že nikdy jsem svým dětem cestičky neumetala, takže u mne to prostě není normální. Jestli to nebude o tom, že moje dcery by o umetání cestiček nestály, jsou samostatné, schopné a tak to má být. Navíc v jejich branži je to právě hodně vidět, na to by neměli zapomínat .

zamlzena
13. 08. 2013 22:18

není, říkámse tomu opičí láska. Ty dopadnou, zaplatí i s úroky.....

jojone
12. 08. 2013 14:49

její problémy začly, když se narodila. Když se narodil Rychtář, začal její konec

honzadv
12. 08. 2013 14:30

Kam se člověk podívá, všude ta ožralá ošklivá zpuchlá bezzubá plešatějící tlustá nechutná bába. Jděte s ní už někam! A jak o ní všichni mluví - OHLÍDÁ SI JI ..... PŘEVZAL JSEM JI .... PŘEDAL MI JI - jak o balíku, o retardované osobě, o miminku - je jí za chvilku padesát, je to už skoro bába, snad se OHLÍDÁ sama, ne? Trapárna, fakt, už aby zmizela!!

britva
12. 08. 2013 13:16

jděte už s tou krávou do (_!_) jen to stojí daňové poplatníky peníze a jedinej kdo profituje, tak je bulvár

robin5
12. 08. 2013 13:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
12. 08. 2013 13:12

robin:
Kdyby měla opravdu zájem se léčit, tak nevypouští z huby nesmysly o samotce. Její mozek opravdu nic nechápe. Nepochopila ,co je delirium.Jak ona, tak blb Rychtář a nyní i mastičkář blijí nsmysly, jen, aby se o nich psalo.

honzadv
12. 08. 2013 14:31

Jo, jen ať se léčí sama - a doléčí se do hrobu, konečně.

lillyli
13. 08. 2013 07:38

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.