10 zaručených fíglů, jak odstranit skvrny! Od trávy, borůvek, čokolády... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

10 zaručených fíglů, jak odstranit skvrny! Od trávy, borůvek, čokolády...

K létu patří ovoce i nevázaný pobyt venku, a tak není divu, že pak řešíme problém, jak zbavit oblečení nežádoucích skvrn. Taková šťáva z nejrůznějších plodů zanechá na tričku krásnou barevnou duhu, tráva vtiskne kalhotám skvostnou zelenou batiku a po večírku na terase jistě najdete na šatech řadu map od červeného vína. Aha! vám poradí účinné fígly, jak se takových fleků zbavit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

grizzly198...@...
14. 12. 2016 16:41

To já jsem se zase na http­://ho­mezin­.cz/me­dia/j­ak-vycistit-zaschlou-krev dočetla, že na zaschlou krev pomůže slaná voda, drhnout a drhnout. Ale nezkoušela jsem ještě.

elzbet1
25. 06. 2016 11:17

Rada jak se zbavit staré krve je sice super,sama jsem používala peroxid,zvláště na skvrny po naší fence,která spí i když s kalhotkama s náma v posteli. Peroxid však musí být ve větší koncentraci,alespoň 6-7% a to už je problém. Nikde vám ho neprodají a pokud nemáte živnosťák na nějaký prodej,tak vám neprodají technický 30%peroxid,protože si asi doma vyrobíte bombu.Prostě je celý svět zblázněný.

bibs_7
02. 09. 2013 20:14

Radsej dajte na farbu na vlasy, vy mudráci.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.