Televizní vystoupení Petra K. z Egypta: Podle psychologa tomu nejde věřit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Televizní vystoupení Petra K. z Egypta: Podle psychologa tomu nejde věřit!

To, že Petr K., jehož manželka Monika (†36) a dcera Klárka (†8) za podivných okolností zemřely v Egyptě, promluvil poprvé na kameru, se včera večer rovnalo malé senzaci. A hned vyvstala otázka: Říká muž, který reportérovi Novy odpovídal na oko bez emocí, pravdu, nebo lže?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

martap
11. 08. 2013 10:54

Hloupý jste akurát tak Vy....pane....a ani mě to od Vás nepřekvapuje. Jak má někdo jiný názor jak Vy,..tak hned urážíte. Neměl by jste být tak unáhlený a odsoudit Petra K....dokud se nevyjádří odborníci. Připustil jste si alespoň na chvíli,že ten člověk může být nevinný??? ...Vaše soudy mi připomínájí středověk...

mikromakoska
09. 08. 2013 19:47

to jeho já já já už samo o sobě je podezřelé, on chudáček na tom byl nejhůř? taky jak si přesně pamatuje že byl pryč 7 min. holky umíraly a on asi sledoval stopky jak jed účinkuje!

martap
09. 08. 2013 19:31

Pane, na to Vám snad ani nebudu odpovídat, protože zřejmě všechno víte. Brouk Pytlík, také všude byl a také všechno věděl. Jestli případ vyšetří,že je pan Petr K. vrahem,tak se Vám za své názory na Petra K. ...klidně omluvím pane tarka1.

tarka
09. 08. 2013 21:08

madam, také vám už nebudu odpovídat, protože vy o koze, já o voze...evidentně máte problém s porozuměním psaného textu. Dobrou noc.

martap
09. 08. 2013 11:02

Sem napište Váš názor

daiena
09. 08. 2013 10:39

tu je dnes soudcu a detektivu

martap
09. 08. 2013 11:00

Omyl, žádný soudce....jen diskuze a úvahy.Od toho diskuze je,aby každý čtenář mohl vyjádřit svůj názor...ať takový nebo makový.

123automobil
09. 08. 2013 10:31

Byl jsem dvakrát pro vodu,po prvé jsem byl zpět hned,nebot mi voda načepoval uklizeč,tak tam by jsem začala!!!!Uklizeči mají jedy v uklidových prostředcích,proč nešel sám pro vodu i poprvé,!!!!§

daiena
09. 08. 2013 10:42

Treba zrovna blil.

martap
09. 08. 2013 09:33

Doufat,že ho naše ministerstvo zahraničí dostane domů???... A Vy by jste to riskoval? Zabít je mohl i v Čechách...! Včera byl znovu rozhovor s Petrem K. a bylo mi ho opravdu líto.Psychicky zlomený člověk,který se nemůže ani zůčastnit pohřbu svých blízkých. Petr K. upozorňoval i na skutečnost,že Egypťani ihned uklidili jejich pokoj,snad i oblečení a věci někam dali,jen aby zahladili důkazy. Proč na tuto skutečnost zrovna upozorňuje Petr K.,který by byl podle nich údajným vrahem??? Uvidíme co vyšetří Česká republika a jaké budou výsledky pitvy. V Egyptě nám jeden zámožný Egypťan obtěžoval dceru a chtěl s námi pořád vyjednávat,že si naši dceru vezme za ženu. Potom přišla jedna z jeho žen,křičela na naši dceru,že ona s ním má 4 děti...a naše dcera jí anglicky vysvětlovala,že je vdaná a je tu z manželem a čeká miminko,(4 měsíc těhotenství)tak nemusí mít strach a že za pár dní stejně odjíždíme.Dnes o tom přemýšlím a jsem ráda,že vše dobře dopadlo a neotrávila nás tato rozčílená egyptská manželka. Nikdo neví co se zrodí za myšlenku v těch jejich hlavách.Čím primitivnější národ,tak se schylují k tak primitivním věcem, jako je někoho otrávit ze vzteku.....

daiena
09. 08. 2013 10:39

tarka
09. 08. 2013 16:40

"Petr K. upozorňoval i na skutečnost, že Egypťani ihned uklidili jejich pokoj, snad i oblečení a věci někam dali, jen aby zahladili důkazy." Hned je hned! a jak to může Petr K. tvrdit, když ho vzápětí nechal hotelový lékař odtáhnout do nemocnice, kde byl Petr K. až do úterního večera? A vy, jistě prudce inteligentní milostivá paní, proč tedy k těm "primitivům" jezdíte, ještě navíc s těhotnou dcerou???

martap
09. 08. 2013 19:02

Pro pana tarku1....Nemusela bych Vám vůbec na to odpovídat a ani se Vám zpovídat proč jsme tam jeli,ale odpovím Vám.Protože jsme to asi nevěděli,že to je tak primitivní stát a nevěděli jsme ani co nás tam čeká....Jinak Vás chci upozornit,že toto je diskuze...a každý si může vyjádřit svůj názor ...a nelíbí se mi Vaše slovní výrazy a napadání druhých v diskuzi.Svědčí to také o Vaší veliké inteligenci...Ha Ha

tarka
09. 08. 2013 19:20

madam, když někam jedu a ještě k tomu mimo Evropu a do Afriky, tak si bezpochyby zjistím co se dá, a o 100 % více, když tam beru dceru ve 4. měsíci těhotenství...o vaší inteligenci opravdu svědčí, jak šmahem urážíte Egypt jako primitivní stát...jestli jste se tam k místním chovala nadřazeně a přezíravě jako nadutá bílá Evropanka, tak se ničemu nedivte...takhle jako vy k Egypťanům se k Čechům zase chovají mnozí borci ze "západu"...nemusíte se nikomu podbízet, ale nemusíte se k místním chovat pohrdavě, a to jste velmi pravděpodobně dělala...to se nikomu nelíbí

martap
09. 08. 2013 20:39

Přečtěte si pane tarka1, znovu můj příspěvek,mám pocit,že mluvíte trochu z cesty.Snažíte se neustále urážet.Tohle je diskuze.

tarka
09. 08. 2013 21:12

můj poslední příspěvek je, že jste hloupá osoba, urážet jste začala vy a buďte si dál jistá, jak moc jste "na úrovni" oproti těm primitivním Egypťanům...

malenabald
09. 08. 2013 08:21

Třeba doufal, že ho naše ministerstvo zahraničí bez potíží dostane domů a že by nebyl souzen v Egyptě

martap
08. 08. 2013 12:58

Myslím si,že by vězení v Egyptě nikdo neriskoval a nevěřím, že by svoji rodinu zabil. Při rozhovoru se velice ovládal,jen v jednu chvíli se mu zlomil hlas..Celá rodina zvracela abnormálně tolikrát,že to není normální.Opravdu to vypadá jako by jim do vody na pití někdo z hotelu strčil čočku louhu..(ne moc,třeba jen jednu,aby se to nepoznalo v pití).....a jednalo se o pomstu. Prý se Petrovi K. nelíbil pokoj a měl prý stále k něčemu výhrady(to měla říci o něm turistka). Myslím,že je chtěli otrávit a asi byl přiotrávený i Petr K. Dělali mu rozbory z obsahu žaludku? Egypský doktor lže a nikdy neschodí personál v hotelu,protože by jim tam turisti přestali jezdit. Doktor popisuje,že těla byly na zemi a Petr,že byly na posteli.Než přišel doktor,tak je někdo z přítomných mohl dát z postele dolů a snažil se opět o oživování.Třeba to byl i on Petr ...a v tak vypjaté situaci si to už nepamatoval. Každý zmatkuje a neví co má v tu chvíli dělat (když najde své blízké mrtvé)..a nikdo neví,jak by se sám zachoval... Pokud by si naplánoval Petr vraždu,tak si ji vymyslí do všech detailů a nepoleze vraždit do Egypta,kde by mu hrozil trest smrti.Byl také Ramadán...a nevíte koho manželé naštvali.Otrava manželů, vypadá na otravu louhem,který se nachází v každé úklidové místnosti.V pití menší množství není znát.(podle vědců)..Petr K. ještě řekl,že byla voda naředěná colou.Kdy se tam cola vzala,..nebo aby se nepoznala chuť louhu s vodou ?....Manželka s dcerou už potom klidně ležely na postely,(říká Petr K....mezi tím co Petr K. stále zvracel...to už byly možná mrtvé...a on to nevěděl,protože měl práci sám se sebou. Vypumpování žaludku mu asi zachránilo život....V Čechách by mu měli P.K sondou zkontrolovat žaludek,aby zjistili jestli má poškozenou žaludeční sliz­nici­....Ne­věřím­,že vraždil a myslím si,že se nic ani nevyšetří...protože lidi v Egyptě jsou jako cikáni u nás. Obrat vás jako turistu o co nejvíce peněz...a nechat si za všechno zaplatit....i za odnešení kufru

tarka
09. 08. 2013 16:48

zatímco "bílí" Češi jsou přímo vzor všech ctností, že... a proto je v mnoha cizojazyčných turistických průvodcích varování turistů před českými taxikáři, kteří bez skrupulí okrádají turisty, před kapesními zloději, dvojími cenami pro místní a cizince v restauracích (pro ty samozřejmě silně nadsazené), atd. atd. Nehledě na to, že mnozí Češi se chovají i k sobě navzájem velmi často jako s prominutím dobytek, okrást, vyzrát na druhého, přečůrat druhého...

tarka
09. 08. 2013 19:55

P.S. třeba si Petr K. taky jako vy myslel, že Egypťané jsou jako cikáni u nás a primitivní národ a stát...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.