Záhadná smrt Moniky a Klárky je mezinárodním skandálem: Egypt požádal o pomoc při vyšetřování českou policii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Záhadná smrt Moniky a Klárky je mezinárodním skandálem: Egypt požádal o pomoc při vyšetřování českou policii!

Smrt Moniky (†36) a Klárky (†8) z Karviné, které zemřely na dovolené v Egyptě, vyšetřuje už i česká policie! Kriminálka začala na případu pracovat na žádost egyptské strany. Tatínek malé Klárky Petr K., stále musí zůstávat na místě, přestěhoval se však do méně luxusního hotelu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

milkag
07. 08. 2013 16:23

To: megastar

megastar
07. 08. 2013 15:26

Myslím že mi češi máme dobrou policii na úrovni ale v tom to případě je to asi na nic,proč?to co se stalo v Egyptě je hnus ale mého názoru on je zabil důvod jakej koliv co si do dokáže představit....Co asi naše policie vyšetří jenom to jak žili v česku tot vše ,,,,to co se odehrálo v Egyptě to je ve hvězdách!!!!!!!!!to ví jenom ten zmetek já si myslím že je sejmul obědvě na zakázku......Jezdím do Egypta pravidelně a nikdy jsem se nesetkal nepřijemnýma lidma z hotelu,což pochybuju že on by měl zrovna takové štěstí....spíš sy maslím že to bude na opak vypadá jako hulvát a já osobně když jsem ho vyděl poprvé v TV tak tvrdím že je zabil na obědnávku.....můj názor..komu nebo proč překáželi ty to dvě osoby že museli zemřít a ještě k tomu tak hnusnou smrtí,nevím ale zatím vše ukazuje na to hovado,,,pokud by nebyl viný tak proč ho tam tak dlouho drží že jo tady v česku už by bručel....a pokud to udělal jako že asi na sto procent tak mu přeju nesmrt ale to aby ho zavřeli v Egyptě tam si ho vychutnaj seš vším všudy ***a......oko za oko a zub za zub... A nakonec přeju ti to jak umřeli ty dvě tak tobě 4*násobně nevěřím tomu že je bez viny ani náhodou....To co bláboli včera na Nově apsolutný bláboli a nesmysli už jenom za tohle že obvinil jiné tak za to bycho nakopal rovnou do koulí aby věděl že nemá pomlouvat blbec /myslím si že je to VRAH/

milkag
07. 08. 2013 15:47

Z té češtiny mám temno před očima

marie60
08. 08. 2013 16:24

jeromeklapka
07. 08. 2013 16:37

Ty si dobrá mega..."jak žili v česku,toť vše..."Veď o to ide,nie?Aj to je pre každý kriminálny čin dôležité.To sú názory A medzninárodný škandál?Je logické,že požiadali českú políciu...koho mali požiadať,keď boli občanmi Česka

malavelka
07. 08. 2013 19:54

Lidi už meumějí česky.... Myslímn,že by se měla dělat pitva znovu tady. Kdo ví, jak to bylo se "silným jedem", kterým mohli poleptat žaludek obětí až při pitvě. Jistě se tam snaží odvést podezření od jídla, aby neklesl počet turistů.

jdp13
08. 08. 2013 03:38

Vazena Malavelka : nevim jak jste splacala takovy blabol-kazda pitva zvlaste tato,je na videozaznam a u teto jiste bylo vic pritomnych.Nejake "poleptani zaludku" pri pitve je vas science fiction.-Ty dve byly zavrazdeny a vse zatim ukazuje na pana Petra,ktery pro mnoho rozporu v jeho prohlaseni je zatim zadrzeny .Jestli se dokaze ze to udelal on,pak dostane trest smrti a nez k tomu dojde,tak si tedy uzije .Egyptske veznice jsou tim proslule.

marmat
09. 08. 2013 00:12

To se tady potkal v diskuzi ANDERSEN s BOŽENOU NĚMCOVOU

hopus
07. 08. 2013 15:00

Bohatymrdnikatel - no, uz ten Tvoj nick hovori o Tebe ozaj vela...

ellbie
08. 08. 2013 06:26

hopus
07. 08. 2013 13:57

Jaky medzinarodny skandal ???? Ved je to normalne, ze egyptska policia poziadala o sucinnost cesku policiu - odkial v Egypte maju zistit podrobnosti o tom ako zili, o ich zivote, o pomeroch ???? Ceska policia NIC nevysetruje, iba ma zabezpecit odpovede na otazky egyptskych policajtov - a vy z toho urobite medzinarodny skandal ??????

bohatypoodnikatel
07. 08. 2013 14:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

iiii
07. 08. 2013 15:38

To je bulvár,nadpis musí zaujmout

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.