Otec otrávené rodiny promluvil o šokujících detailech děsivé dovolené v Egyptě: Manželce někdo před smrtí sundal kalhotky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Otec otrávené rodiny promluvil o šokujících detailech děsivé dovolené v Egyptě: Manželce někdo před smrtí sundal kalhotky!

Pro rodinu z Karviné skončila luxusní dovolená v Egyptě jako noční můra. Monika (†36) a Klárka (†8) se už domů nevrátily a Petrovi se pobyt prodloužil, protože je podezřelým z jejich vraždy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

egyptanka
11. 08. 2013 21:05

Do jakého kbelíku zvracely když na hotelech žádný není? Kdo tam pravidelně jezdí, tak to ví. Další lež.

an.manchester
07. 08. 2013 14:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

danuska555
07. 08. 2013 13:57

Tak kdyz zvraceli do beliku a prali se o zachod?! Proc teda nezavolal. LEKARE ???? Proc okamzite vyplivnul. ''udajne vodu cinknutou colou!! On neco. tusil ??? ..

prroud
07. 08. 2013 10:33

Spekulujete a spekulujete,jestli to byla opravdu tragedie a nestesti,myslim,ze bych posadil nekoho az by me presla bolest nad ztratou na invalidni vozejk za to jakym neuctivym zpusobem o nestesti informoval.Napadlo nekoho z vas,ze ten clovek taky mohl bejt proste a jednoduse poradne statej jestli s nekym treba popil na baru jak to casto bejvaa z toho plynou vsechny mozny nesrovnalosti? Jisteze je mu ted lito,ze se to tak osklive seslo a zkomplikovalo,navic ztratil svy nejdrazsi a diky chlastu nemohl kloudne reagovat,ono se to vsechno nekdy sejde a clovek by se nejradeji pak nevidel.Uz jsem rikal,spekulace jen v tomhle pripade ublizujou,stejne jako "debilni" clanky o kalhotkach,trochu uctivosti k obetem a ohledu k pozustalejm by opravdu neskodilo!

fill-ll
09. 08. 2013 04:29

No aspon ze uz nehlasas moupra o prebudovani statu a jak se musime sjednotit.blbe ty kecy co jsem od tebe cetl u jinych clanku jsem nepobral...nechapu ze ktere aekty jsi vylezl

lipno
07. 08. 2013 08:46

Určitě mi neprospěje měnění výpovědí, třeba koukal několik hodin na televizi a zároveň byl pro vodu, jsem zvědav, co se z toho vyklube!

Uživatel_53681
07. 08. 2013 04:46

všechny ostatní informace, které se k nám dostaly byly od arabášů kteří mají zájem na tom aby byl vrah otec a né nikdo od nich. Proto porovnávat s tím co řekl nyní pán v televizi je nesmysl. Měli bychom mu urychleně odtamtud pomoci je v těžce nepřátelské zemi kde mu zabili rodinu a nyní se chystají ho popravit demonstrativně. V rámci turizmu nikdy nepřipustí aby se vyšetřilo kdo to udělal. Na 100% islámisti. V Egyptě jsem byla , taky v 5* hotelu a nikdy více. Pro ně jsme bezvěrci kterým musí sloužit a jen je pustit ze řetězu začnou všechny podřezávat. Všem to bylo vidět na očích. Islám nás všechny zničí jen to bude ještě nějakou dobu trvat je to jak rakovina. Přeji pánovi hodně štěstí aby to přežil byl holt s rodinou v blbý čas na blbým místě. Stačilo aby se někde smáli nebo jen to že vypadali šťastně a že mají peníze a někdo z té verbeže se holt neudržel....

an.manchester
07. 08. 2013 14:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ifinka1
07. 08. 2013 01:54

Booooože , tak si tie kalhotky mohla aj sama dat dole , ved mala hnačku !

welcomet
07. 08. 2013 02:57

Dekujeme čobolo a ted tahnete do ***e, lebo vam budete mat hnacku vy.

tarka
07. 08. 2013 08:28

"když jsem seděl na posteli a koukal na manželku, která ležela zády ode mě, tak jednu dobu jsem si všiml, že manželka nemá kalhotky...měla vrch pyžama, tílko a pyžamové takové krátké kalhotky..." to je zajímavé, jaký měl pozorovací talent v některých okamžicích...dělá co může, chlapec...

danuska555
07. 08. 2013 14:00

tarka1.

boball
06. 08. 2013 22:47

Lže jak červená veš

marmat
06. 08. 2013 22:47

Byl vedle na solo posteli a NĚKDO jí svlíknul :-?
Ať je vinnen, nebo ne, tohle si nezasloužila

lydie.korabelnikova
06. 08. 2013 22:37

tenhle blábol "kalhotky si nikdy nesundavala, šokuje Petr"
mě šokuje taky. jsou situace, kdy si kalhotky sundá snad každá ženská , tomuhle chlapíkovi nevěřím ani dobrý den

an.manchester
07. 08. 2013 14:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

housenkahouska
06. 08. 2013 22:11

Ajajaj, další verze, s otravou jídlem to nevyšlo, tak se to teď bude hrát na pokus o znásilnění. A tu říznutou vodu s kolou pila kdy, před tím nebo potom? A když ji tedy zjistil, že je voda "říznutá" a vyblil ji, proč to neběžel někam oznámit? Jedna lež střídá druhou.

hejkalsamicka
06. 08. 2013 21:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hopus
06. 08. 2013 20:29

Tak toto urcite nevyzera na cloveka, ktory prisiel pred tyzdnom o zenu a die*** - ziadny prejav smutku, citu - nic, opisoval to ako dojmy z fakultativneho vyletu - nie obrovsku tragediu...Uhyba ocami, klame...Pan redaktor TV - odkedy sa PRAJE sustrast - snad vyjadruje alebo prejavuje - ale PRAJE ?????? Hanba vam,,,

marmat
06. 08. 2013 22:49

možná,že rozhodil i redaktora, jako nás....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.