Kamarád muže, který je podezřelý z egyptských vražd: Petr uvažuje o sebevraždě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kamarád muže, který je podezřelý z egyptských vražd: Petr uvažuje o sebevraždě!

Petr K. má sice znovu u sebe svůj český pas, do vlasti se však vrátit nesmí. Úřady ho potřebují k dalšímu vyšetřování, tak zůstává v Egyptě. Tam jsou stále i těla jeho manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8), které byly usmrceny prudkým jedem. Petrů kamarád ale tvrdí, že jde o spiknutí…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

malavelka
07. 08. 2013 19:59

měla by být provedena druhá pitva u nás, ale má být pohřeb už v pátek. Rozleptaný žaludek, jícen ale nikoli, tak s e nabízí otázka jak se to mohlo stát.,

marmat
06. 08. 2013 19:13

Pokud je nezabil , tak ležel kousek od nich , když v bolesrech umíraly
ČAS smti je konstatovaný lékaři je mezi 23-24,oo
Volal pomoc ve 4.oo ráno
CO DĚLAL CELOU DOBU ?

aronak
06. 08. 2013 13:36

Pokud je opravdu nezabil, tak to musí být pro něho příšerné. V cizí zemi, manželka a dcera jsou mrtvé a stále si jistě říká, že je jak ve špatném snu, neví kde hledat vraha. Pokud to udělal, tak to je podobné, jen zná viníka. V obou případech bych se nedivila, kdyby spáchal sebevraždu.

marlen5
06. 08. 2013 13:28

Vyšetřování je výhradně v rukou egyptské policie, to asi není pozitivní zpráva. Vyšetřovacích verzí je několik, ale nechtěla bych být v pozici rodiny...mohlo se stát taky to, že sebe a dceru zabila matka...mohl je zabít otec...mohl jim skutečně jed podat někdo jiný??? Zatím se nikde neobjevily zprávy o tom, zda v pokoji bylo nalezeno něco, co by situaci objasnilo. Taky se rozcházejí informace o poloze mrtvých - ale údajně sousedka z pokoje viděla, že těla byla na podlaze .

maus.maus
06. 08. 2013 13:22

Počkejme si na konec vyšetřování. Plesku taky nemůžeme věřit všechno - hlavně když je o čem psát i když se to nezakládá na pravdě. A ten kamarád - není to taky imaginární kamarád, kterého si Plesk vymyslel??? Vždyť o tom manželovi vlastně nevíme vůbec nic a nebo velmi málo /řidič kamionu a najednou manažer bez znalostí cizího jazyka/ to mi taky moc hlava nebere.

maus.maus
06. 08. 2013 13:24

Oprava : Nemůžeme věřit všemu co napíše bulvár a jestli je to Plesk nebo AHA je úplně jedno.

hejkalsamicka
06. 08. 2013 12:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
06. 08. 2013 12:37

POZOR, pouze moje úvaha.
že mohl a chtěl zabít manželku, tak to mi dává smysl. ženský píchaj bokem kde se dá a plno chlapů to neunese a řeší to tak, že jí prostě sejme. ale proč by zabíjel vlastní dceru, tak to mi hlava nebere. ano, kdyby zabil dceru, aby se manželce pomstil, tak to dává smysl, ale takhle se nikomu ani nepomstil. zabil obě.
otrava z jídla je taky blbost, to by kňučela půlka hotelu.
ona si ho tady kriminálka procvakne a uvidíme kde je pravda.

romanetta
06. 08. 2013 13:28

Nebyla to jeho vlastní dcera, ale vyženěná.

radulala
06. 08. 2013 12:19

To víš že jo "kamaráde"Se tedy bojim a mám starosti že zabije Měl to udělat dávno.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.