Kateřina živící dvě děti za 33 Kč na den: Krásnou modelku zničily drogy, manžel skončil v léčebně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kateřina živící dvě děti za 33 Kč na den: Krásnou modelku zničily drogy, manžel skončil v léčebně!

Svou třináctou komnatu pootevřela deníku Aha! Kateřina Hrbatá (38) z Brna, která nyní žije se dvěma dětmi s 33 korunami na den. Ještě před několika lety měla postavu výstavní fotomodelky. „Tohle, co jsem dnes, ze mě udělaly opiáty,“ přiznává otevřeně.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

gamadel
28. 08. 2013 14:43

Ona se z vdané Kačenky (vím, ale neuvedu) stala Kačenkou H. Dokud pan doktor žil spořádaně s první ženou a dětma, bylo všechno OK, možná se teď tluče do hlavy, že se nechal oblbnout mladší vdanou paničkou z "lepší" společnosti a že nezůstal s první ženou. Mohl žít slušně a v klidu i po úrazu. Teď má K.H., co si zaslouží a on to, co chtěl. Tahle "dámička" dala první ženě pana doktora dost zabrat. Kdyby totiž pan doktor nebyl nebyl pan doktor s tučnýma výdělkama, tak by si o něj neopřela ani kolo.Ona má tři děti, ještě syna z prvního manželství. byla zvyklá na luxus, urvala si, co chtěla a ted tady vykládá, že by myla záchody? Neumí vzít do ruky ani hadr, ani vařečku a spoléhá na hloupost lidí, kteří si přečtou její srdceryvnej příběh. Ale nikdo z těch lidí neví, co tomu předcházelo. Každej dostane, co si zaslouží. Její tchyně ji nepřijala, protože ví, jak si tahle "zoufalá matka" k jejímu synovi pomohla. Jsou lidi, kteří jsou v problémech a nemůžou za to, tahle si za to může sama. Nezvládla se postarat o domácnost, o děcka a že je vysmažená? Byla to její vůle, tak co tady skučí a žebrá? Že jí není hanba

eremita
08. 08. 2013 22:52

Je to ta paní, co živí děti rohlíky a chce pucovat cokoliv, jejíž manžel je věhlasný plastik? Nějak už tohle špatně maskované žebrání přestává mít úroveň. Do zdravotního průšvihu se uvrhla sama. A pokud s plastických chirurgem nedali dohromady něco úspor, nezaslouží si podporu. Kdo dopustí takhle dehonestovat veřejně vlastní děti, nedokáže jim zajistit normální prostředí, ani jídlo, je hňup. Nebo nesvéprávný. Ovlivněný. Čímkoliv.....

citrooon
07. 08. 2013 14:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
07. 08. 2013 12:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

daity
07. 08. 2013 10:49

Je to fetna i s tím svým a asi to byla taky štéťa, když se nechala takhle fotit.Sebestředná, vychcaná jak mraky, hlavně to foto jak chudinky děti papají veku s nutelou.Tak ať roznáší letáky tam jí vezmou vždycky a pak může dětem uvařit alespoň polévku zeleninovou a místo veky koupit zdravější chleba, ale to by nesměla bejt mrcha líná a na děcka kálet. Výstava fotek v bytě hovoří za vše. fetna a šťéťa a vy pitomci to by bylo abych z vás já chudinka s dětma něco nevyrazila.Jen makejte na mě vy gadža blbý.

mrdounberlusconi
07. 08. 2013 12:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alkacek1
07. 08. 2013 09:44

Že bychom paní Kateřině poslali nějaké peníze? Je spousta lidí, kteří dělají za pár šupů a musí s tím vyjít a nemají za sebou tak pestrou minulost. Jen ať se madam stará sama.

jesie
07. 08. 2013 07:36

Tak jsem si přečetla názory na Dr. Hrbatého a zůstala jsem s pusou otevřenou. V každém případě, za stav si můžou paní Kateřina i její manžel, sami. Vypadá katastrofálně a je mi líto těch jejich dětí. Není jí hanba škemrat přes bulvár o pomoc a nějaký podnikatel se nechá napálit a zahrne jí dary. Sama jak jsem si všimla, má pěstěné nehty, což není tak levná záležitost. Kdyby nefetovala nevypadala dnes jako zombie a práci by určitě našla, i když určitě pod její úroveň. Byla jistě zvyklá na luxus, ale drogy jsou svinstvo a proto je z ní taková troska. Její manžel už jí vizáž nezmění.

tajna1509
06. 08. 2013 22:00

hlavne ze ma na nehty gelovky (min. 400kc )

oooo.
06. 08. 2013 18:43

„Tohle, co jsem dnes, ze mě udělaly opiáty,“ tuhle větu si redaktoři nechejte zrámovat! Ona i manžel fetovali o sto šest a schovávali se za kapacitu chirurga-upřímně , ty děti je takto viděly den co den, kde byla sociálka? Spořádaná rodinka jen co je pravda. Její tchýni se nedivím, že s nimi vyrazila dvéře, já bych je vyrazil i s futrama

mrdounberlusconi
07. 08. 2013 12:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

efrodita
06. 08. 2013 18:32

zajimave ze kazdy den,si u me v trafice kupuje cigara a limcu,ja mit udajne 33kc pro 3 lidi,tak nekourim a piju vodu z vodovodu. Cuza jedna ulhana

oooo.
06. 08. 2013 18:40

kolik dnes stojí cigára? jen dotaz- nekouřím

britva
06. 08. 2013 18:26

fúúúj ta vošklivá zamlada asi šlápota a feťačka, tak ať si nestěžuje. kdyby žila spořádaně, tak takhle nedopadla

oooo.
06. 08. 2013 18:20

bóže lidi vy jste naivní!!! tEN JEJÍ MANŽEL BYL ZNÁMÁ KAPACITA TAK LEDA MEZI FEŤÁKY KAM VLEZL ZA PÁR MĚSÍCŮ LETĚL JAK RAKETA http­://www­.omla­zeni­.cz/dr-josef-hrbaty-9-380694-2.html O RECENZÍCH NA STRÁNKÁCH ZNÁMÝ LÉKAŘ, NEMLUVĚ, ÚRAZEM RUKOU JEHO PROBLÉMY NEZAČALY, ALE NAŠTĚSTÍ PRO PACIENTY SKONČILY. JEŠTĚ, ŽE NESPRZNIL VÍC LIDÍ. a TA JEHO MANŽELKA? RTY OTEKLÉ OD LÉKŮ NA ZUBY JO? u PLASTICKÉHO CHIRURGA?

buban
06. 08. 2013 18:16

Manzel vyhlaseny plasticky chirurg? A nic si nenasetril? A nema ID? A lekarska komora jim nepomuze? Komu zas chce nejaka fetka neco nakecat?

oooo.
06. 08. 2013 18:21

BUBAN KAPAC ITA BÝVAL ASI TAK DO ROKU 2010 NEŽ ZAČAL FETOVAT PAK TO ŠLO SE VŠÍM DO KÝBLU TA JEHO MANŽELKA TO MOC DOBŘE VÍ!

kika67
06. 08. 2013 18:05

Z luxusu sa ťažko odvyká. Mnohé slobodné matky nezažili ani to čo ona. Nech ide študovať aj pracovať.Keby boli malé deti nepoviem. Mnohé niekoľkokrát u nás menili profesie. A poznám veľa rodín čo po odrátaní nájmu a všetkých poplatkov žijú z podobnej sumy.

hejkalsamicka
06. 08. 2013 18:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
07. 08. 2013 12:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.