Babička odložené Rozárky říká: Dceru jsem vydědila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Babička odložené Rozárky říká: Dceru jsem vydědila!

Za srdce bere příběh Rozárky (2), kterou její otec odložil o víkendu na pražském Václavském náměstí. Dostala se tam z Dětského centra v Mladé Boleslavi. K otřesnému případu se vyjádřil už dědeček dívenky a nyní deník Aha! našel i její babičku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mirice
01. 08. 2013 00:04

lidi,přečtěte si to pořádně a přemýšlejte než babičku odsoudíte! je sama a už se jí stará o jednoho vnuka! rodiče ji nic nedají,od státu taky ani korunu.po padesátce sama vychovávat dvě malé děti?vy bste do toho šli?

hana.kadlecova
31. 07. 2013 18:13

proboha probudte se! kam jsem to došly v tomto národě? babka malou pronceznu nechce, v diskuzi se licituje kolik by (ne)dostala peněz za péči o svoji malo princeznu......já jsem úplně sama vychovala dvě děti, bylo to neskutečně těžký, protože mne celý náš život podrážela jejich babka, celý náš žívot nás jen vydírala, šikanovala, věčně jen vyvolávala nové a nové soudy. Ale pro mne byla moje rodina,mje děti, úplně vším, rvala jsem s úřady, soudy, ponižováním. do toho jsem musela mít peníze alespon na skromné živobytí. bylo to opravdu těžké, byla jsem, jsem, a asi už navždy budu sama, i když bych si moc přála prožít alespon jeden rok plně obyčejný a štastný. vytvořila jsem si sama práci a vyvzdorovala jsem si ji. Nikdy mne nikdo neviděl opilou, nikdy mne nikdo neviděl ani s mírnou náladou. Nikdy jsem nefetovala, nedrogovala, nikdy jsem nekouřila. doma jsem měla přeuklizeno. a přsto jsem mrcha, moje máma mne vydědila, a důvod? když zemřel jejich otec na rakovinu, mje máme rozkázala, můj syn /tehdy 6 let) půjde do její výchovy, moje dcera (tehdy 17měsíců), půjde do dětského domova. NEŠLY, šly jsem my, vytvořily si domov a rodinu jen o nás třech......a víte jaký je závěr na závěr? i úřady nás ničily , i úřady nás šikanovaly. 50léta minulého století byly procházkou růžovým sadem proti našemu životu za pana Havla........je mi smutno za tu malou princeznu, je mi těžko, mám ještě sílu, tak ráda bych ji dala rodinu a zázemí, a přidala k tomu dospělého brášku a dospělou sestru.

jedno nechápu a nepochopím a ani nechci pochopit: její babičku, já bych tu malou princeznu nedala nikomu a nikdy (773 565 935)

jity
31. 07. 2013 18:23

Paní Hano všechno je v lidech a už vůbec nechápu proč by vás měly úřady tolik ničit. Měla jste už tak dost smůlu, že vám zemřel manžel, nebo zkrátka otec dětí. Jsou přece vdovské, důchody a sirotčí, nebo je to vše zrušené, neznám naštěstí takovouto situaci, ale věřím, že to lehké není.

zlobit
31. 07. 2013 14:05

Těžko hodnotit proč babička vnučku nechce. Od státu na výchovu a péči nedostane ani korunu. Nevím kolik vydělává . Je to smutné, v děcáku takový broučínek stojí 20.000, ale babičce i kdyby o ni stála nedají ani korunu a výživné od matky a otce nedostane.

mrdounberlusconi
31. 07. 2013 15:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

abvydavatelstvi
31. 07. 2013 21:01

Asi proto, že by tam rodiče dítěte chodili stále otravovat a vyvolávat konflikty ....
S alkoholiky a drogově zavislymi to vůbec není jednoduché....

marfusenka007
31. 07. 2013 13:58

Babička asi taky bude poklad, když jí je ta holčička tak lhostejná ... To bude asi celkově slušnej odddíl. Věřím, že se taková krásná holčička dostaně do dobré rodiny - pokud zase nezapracují zákony ala ČR

mrdounberlusconi
31. 07. 2013 15:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
31. 07. 2013 19:59

To se to soudí...na dálku , babička neměla lehký život a kde je psáno, že je povinna ještě vychovávat vnoučata, asi má své důvody proč se k tomu takto staví..rozhodně jí nezávidím, že ji AHA našlo a otravují ji život .....

tetajulca
31. 07. 2013 13:39

Chápu, že je to velmi zodpovědné a finančně náročné vychovat ve starším věku malé dítě. Ale co je to za babičku, že nechá vnučku v děcáku?
Možná tak trochu i babička může za to co je z její dcery, možná holka neměla doma na růžích ustláno a žádný slušný příklad žití

jity
31. 07. 2013 13:04

Že také trochu za tu dceru baba může si nepřizná. Proč holka začala fetovata už ve 14ti letech? Dedeček té malé 2x rozvedený a bydlí v chatičce, kde má problém s vodou a tepením. Je opravdu chyby jen v té dceři?

majojo
31. 07. 2013 12:35

Dceru jsem vydědila - a zřejmě s ní i vnučku. Jedno vnouče už v péčimá, tak co se aspoň zajímat o osud těch ostatních?

paralenka
31. 07. 2013 13:29

Máte pravdu, co já bych za takovou nádhernou vnučku dala! A jen díky své babče jsem měla krásné dětství, strašně ráda bych stejné přála jednou svým vnoučatům. Tahle máma otmítá dceru, ale za co může vnučka, že musí skončit v dětském ústavu?!

kaluze
31. 07. 2013 15:11

Jezisi to je hrúza já mít deti nemúzu jsem uz tak dlouho vdaná peníze mám a k cemu?tak ráda bych si tu malou vzala a mela by se u nás jak princezna,ale já nic nezmúzu bohuze.skoda.

mrdounberlusconi
31. 07. 2013 15:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

abvydavatelstvi
31. 07. 2013 21:05

A co úřady... nechtělo by to oslovit úřady jestli by to nešlo.... ta žena už opustila tři děti a není schopná se o ně starat.... když to nezkusite tak pořád na to budete myslet..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.