Zoufalá matka dvou dětí z Brna: Máme jen 33 Kč na den! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zoufalá matka dvou dětí z Brna: Máme jen 33 Kč na den!

Na dně se ocitla osudem a bolestmi zkoušená Kateřina Hrbatá (38) z Brna. Živoří v malém bytě se dvěma dětmi, které jedí jen suché rohlíky. Ze sociálních dávek jí po zaplacení nájmu zůstane většinou zhruba pouhá tisícovka na měsíc!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sranda.cz
19. 10. 2013 20:19

Katku znam osobne nikdy mezi nami nebyl nejaky rozpor ci nedorozumeni ,proto co napisi neni zavist ,ale realita!!!Prvni manzel byl financne velmi dobre situovany pravnik a Katerina nikdy nepra­cova­la!!!V­enova­la se jen sama sobe a zkraslovacim praktikam kterych nebylo nikdy dost!!!Diky tomu se seznamila s panem doktorem a opustila sveho manzela i syna z prvniho manzelstvi(o kterem neni v srdceryvnem clanku ani rec!!)Pohadkove financne zabezpeceny doktor opustil zenu i deti aby se mohl plne venovat o 17 let mladsi (modelce) Katerine!!Ta se velmi rychle stala pani doktorovou a problemy v raji na sebe nenechaly dlouho cekat!!! "na vysoke noze" zivotni styl Katky privedly doktora jiz pred lety do velkych financnich problemu!! .....Po odecteni kadernika, navstevy nehtoveho a solarniho studia verim tomu ze zbyva 33kc na den a cas "pouze na nutelu"Deti je mi velmi lito!!!

gamadel
27. 08. 2013 17:39

A kdepak má syna z prvního manželství? O tom se nemluví?

gamadel
27. 08. 2013 17:38

Jo a koukám, na gelový nehty a make up má pořád. Ona až taková chudinka není.

gamadel
27. 08. 2013 17:16

K tomu jen jedno - Boží mlýny. Má, co chtěla, rozvedla ho, když vydělával a byl v pohodě, chtěla prachatýho doktora a skončila s holou zadnicí. To tak bývá, když si mladá děva nabrnkne o hodně let staršího pracháče, že má rodinu jí nevadí, on zblbne, opustí manželku a děcka a jde za mladou. Zlatokopka. Kdyby nebyl plastickej chirurg a neměl kdysi tolik prachů, ani by o něj nezavadilal. A že jeho matka ho mu nechce pomoct? Jednak není až tak movitá a pak, zřejmě ví, proč mu pomoc odmítá. Bývalá žena pana doktora si díky "zoufalé matce" užila.

fill-ll
09. 08. 2013 04:23

Hej prroud kdyz jsi byl maly tak jsi musel upasnou na hlavu ne? takove stupidni kecy si doma predcitej pred zrcadlem. Asi se hodne rad poslouchas...ty pi...co.

balcarova3
06. 08. 2013 18:19

Moje řeč! Za byt 1+2 tolik peněz? Ja mam 1+3 a platím o 3 tisice méně...je to tak jak píšeš.A je to celé divné - kde naříklad takové lidi vyštouraj?! To jako ONA zvedla telefon a fnukala nekam do bulvaru? Ja si take nemužu vyskakovat - ale porad to jde - je pravda že Nutelu jsem nekoupila už hodně dlouho....a z práce jdu na brigady - uklízet těm co maj na to zaplatit to druhému....holt si nevalim šunky doma a nečekam kdo nam co dá - protože on věčinou nikdo zadara nic nedá!!

volevolevole
06. 08. 2013 13:29

Tak mě někdo odstranil úplně z diskuze a to jsem nenapsala jediné sprosté slovo a nebyla ani jinak vulgární, hlavně že tady exceluje prrrrrrrrrroooooud

belaa
04. 08. 2013 11:46

asi ta pani je nicemna nic neumi .varit taky ne .tady se jen lituje.a ceka jak ji budou lidi posilat penize.ma jim uvarit polivku..

pikanteria
04. 08. 2013 10:47

Mno, take ziju od vyplaty k vyplate. Ale deti jidlo maji. A nutelu? Tu nekupuji, protoze je draha. Hodne pecu, a kostra kurete, vyborna polevka ci rizoto. Pokud jsou nekde akce, tak se nakoupi docela levne. Rohliky delam tez sama, vyjdou me na 1.50 a mam jich 20ks. Chleba me vyjde na 20kc. V zivote jsem nesedela doma, hledala jsem i brigadu a mela stesti. Tak at pani nerika, ze je chudak. Nutela stoji Cca 70kc. Za to mam obed a teply. Myslim, ze chce soucit.

chapsy
04. 08. 2013 06:45

Nechápu proč jim dává k obědu veku s nutelou
Nutela nejobyčejnější 25 a veka asi 15, kuřecí kostra a zelenina 19 + max 10...
V jiném článku o této paní psali, že jedí jen rohlíky, taky mám hodně hluboko do kapsy a rohlík je pro mně vyjímečný o vece ani nevím kolik stojí

eremita
03. 08. 2013 21:23

Srdceryvné strádání a sociální žebrání je teď všeobecně hodně moderní. Kde je plastik, tedy manžel, otec, invalida, mi bohužel uniklo...

avina
02. 08. 2013 22:57

Pěkné oblečení,sedačka moderní-nová...no,nemají se tak zle.Vystavit soucit je móda.Dnešní doba je taková,jakou si přáli...

daity
02. 08. 2013 17:53

Je to levárná, plastický chirurg a oni ho po úraze vyhodí, totální kravina.Byla fetna a on si taky asi šlehnul a dopad jak dopad.Proto babi nedotuje.No tak na to,že se cpou rohlíkama a piškotama tak mají těch peněz víc.Neshledávám známky podvýživy pouze vyžírky. Zase si nějací dobráci naskočí a paní si bude užívat sluníčka a učit děti jak se lze vyhnout té infekci práci.

karin6969
01. 08. 2013 20:47

Zajímalo by mě co paní stály ty gelové nechty... to mě fakt fascinuje .... Nechápu !!!

stekavka
01. 08. 2013 18:51

Mě taky zbyde asi 1200 na měsíc,ať si řekne Kraďouskovi,ten si nahrabal z našich daní.A nedávejte sem pořád tyhle lidi,nejsou jediní kdo nemá z čeho žít.Cikánům se vše platí,dělat nemusí a žijou si jako lordi,tam by se měl udělat pořádek

illis
01. 08. 2013 20:30

Mohla by brnknout do Darkova Nagyové a Nečasovi. Nagyovka dostávala óbr odměny, tak by ji mohla něco dát. Vlasy už má prodloužené, zasponzorované lázně i s ochrankou, tak může udělat dobrý skutek . Pokud má její manžel movitou matku, tak by babička mohla aspoň dětem poskytnout peníze na jejich výživu

mnpv
02. 08. 2013 11:54

S tvých daní tedy určitě ne. Jaké si to uděláš, takové to máš. Každého věc. Staň se ministrem a budeš rovněž za vodou. Vždyť je to tak snadné.

frauvogelrauch
01. 08. 2013 17:44

Na dno, resp. do hajzlu může spadnout každý. proti tomu nejsme nikdo imunní. Jde o to, jak se z těch sra..ek vyhrabat. Fotit se s zoufalou tváří pro bulvár není ta správná cesta. Většina má příbuzné, přátele a v PRVNÍ řadě, ruce!!! Takže makat na z popela vstanutí a nefňukat za účelem žebroty!!!!

frauvogelrauch
01. 08. 2013 17:48

P.S. Když má na gelový nehty a metrák make upu, tak ať zaleze do nory, vydra hysterická.

hejkalsamicka
01. 08. 2013 16:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.