Smrt matky (†36) s dcerou (†8) v egyptské Hurghadě: Byly v hotelu Titanic Palace otráveny? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Smrt matky (†36) s dcerou (†8) v egyptské Hurghadě: Byly v hotelu Titanic Palace otráveny?

Nejdřív jen stručná zpráva o tom, že v jednom z egyptských letovisek byla nalezena těla dvou mrtvých turistek. Později přišlo upřesnění, že oním letoviskem byla Čechy často vyhledávaná Hurghada a že těla patřila šestatřicetileté Češce a její osmileté dcerce… Obě mrtvé Češky byly nalezeny v hotelovém pokoji resortu Titanic Palace.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marlen5
31. 07. 2013 08:02

Zdá se mi, že někteří účastníci této diskuze nejsou zcela při smyslech, jinak by nemohli prát takové kraviny. Zní to docela tak, že pisatel rodině závidí, že si vyjela s holčičkou do ciziny, proto rádoby vlastenecky odsuzuje to, že si za svoje peníze svobodně rozhodli kam pojedou. Třeba holčička podsunovanou Šumavu a mnoho dalších lokalit už dobře zná...kdo v Egyptě byl a měl možnost koupat se v Rudém moři pochopí,proč rodina vyrazila právě tam. To, co se stalo je obrovská tragédie a každý inteligentní a příčetný člověk soucítí s touto rodinou. Tohle se může stát kdekoli - i když v Africe je riziko zvýšené. Zkusme se chovat jako slušní lidé a neodsuzovat něco, čemu nerozumíme.

pelagie
30. 07. 2013 18:22

...a právě proto mě tyto letoviska, ale vůbec nelákají... vítě houby co vám tam předloží k jídlu.... jsem spokojená kde jsem tj . v českju ...

bohatypoodnikatel
31. 07. 2013 08:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

johanka
30. 07. 2013 17:54

Každý se žene do ciziny a přitom nezná ani svoji rodnou zem Kdyby své osmileté dcerce dopřáli prázdniny třeba na Šumavě, nebo jinde v naších Čechách, nemuselo by dojít k takovéhle tragedii. Jenomže ono je to asi v dnešní době moderní - Čechy neznají, ale vyvalují se ve špíně v Egyptě,Turecku, Bulharsku.......

marlen5
31. 07. 2013 08:05

Mimochodem, Johanko, ve vámi zmiňovaných lokalitách jsem pobvala opakovaně, resortech nikdy nebyla žádná špína, nikdy se tam nikdo neotrávil, a ti, co měli zažívací potíže si je povětšinou zavinili sami porušením základních a všemi doporučovaných hygienických předpisů.Najde se ve vás trochu soucitu s úmrtím malé holčičky a její maminky?

letni
30. 07. 2013 15:03

Je to divné!!!!! tatíček žije ,není náhodou podnikatel!!???

bohatypoodnikatel
31. 07. 2013 08:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

denia
30. 07. 2013 13:36

Takže nevíte vůbec nic,ale dokážete to nic popsat mnoha slovy.

aksura
30. 07. 2013 16:19

kov3
30. 07. 2013 13:02

Blesk je rychlejsi:

"Čím se otrávili?

Stále však není jasné, jak přesně k otravě došlo. "Gastronomické problémy hotelu jsou vyloučené. Museli si něco přivést nebo koupit. Proč si však neřekli o pomoc dříve, není jasné. Všechno je teprve předmětem vyšetřování," dodal mluvčí Papež.

Podle mužovy sestry však prý byla rodina dobře obeznámena s bezpečnostními riziky a stravovala se pouze na hotelu. Ve hře je tak varianta, že si závadnou potravinu přivezli z Česka. A nebo že si přece jen něco koupili mimo hotelový areál. Není totiž známo, že by se otrávil i někdo jiný z hotelových hostů."

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.