Malou Rozálii (2) měla ztratit matka závislá na drogách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Malou Rozálii (2) měla ztratit matka závislá na drogách!

 »Jak může někdo tak krásnou holčičku nehledat? Jak to, že nechybí rodičům?« Tak takové otázky si zřejmě kladou nejen pražští policisté, ale i pracovníci kojeneckého centra, kde opuštěná holčička (2) skončila. Byla nalezena v sobotu vpodvečer na pražském Václavském náměstí. A nikdo se po ní neshání!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kaluze
30. 07. 2013 00:14

Lidicky tak ted jsem videla video kde mluvil deda malé Rozárky a jsem v soku,nejdríve jsem v prechozím komentári byla pro aby se díte dala matce,ale ted kdyz konecne vím jak to vsechno je tak jsem ráda ze ta malá Princezna bude mít lepsí zivot u jiné rodiny,protoze její matka které je 30 let uz se kvúli drogám nestará o své dve deti které mela pred Rozárkou.Bere podle vípovedi jejího otce drogy uz od 14 let a nyní jí zrejmne ceká delsí pobyt ve vezení stejne tak i otce od Rozárky opravdu smutné ze takové zeny jeste rodí deti Preji Rozárce aby jí dostala rodina která jí bude milovat a dopreje jí krásn´y a stastn´y zivot pln´y lásky a radosti.

kaluze
29. 07. 2013 15:15

Také musím napsat svúj názor, nejprve je dobre ze dívenka je v porádku,ale nedopadlo by to tak jak to dopadlo,kdyby ceské úrady nezavreli její matku,musela jim urcite vysvetlovat ze má doma díte ze jí nemúzou zavírat,navíc jsem cetla ze neudelala nic hrozného jen se nepodrídila úrednímu spisu,no proste kraviny a kvúli tomu znicí díteti zivot ???? co to jako má znamenat..matka spolehala sice na otce ze díte pohlídá nez jí zase propustí,myslím ze by jí tam bez odsouzení soudem nemohli dlouho drzet. a jestli si ten otec zrovna nekde neco rychle chtel sehnat a nechal to pohlídat tak to je celé zamotané,ale v kazdem prípa de by vúbec nemeli zatykat zenu která nikoho neohrozuje a která má doma malé díte, a nebo jí to díte meli dát sebou takové veznice prece jsou,tak to je múj názor zbytecne rozbili úrady rodinu A na díte nemysleli

balcarova3
29. 07. 2013 14:51

Taková nádherná holčička - co by jiní za to dali kdyby ji měli doma....myslím že nic neomluví takové jednání - opravdová máma dítě neopustí a že ji ani nepostrádá?- to už mluví za vše!

winterfreshka
29. 07. 2013 11:27

Nesoudila bych,dokud neznám přesné podrobnosti.Dnes je divná doba a díky situaci v zemi bude ještě hůře.to,co jsme kdysi občas ve FKÚ pátrá­,radí,­infor­muje viděli občas dnes vídáme každý den.Příčinu stejnak neodstraníme

hchkr
29. 07. 2013 10:35

Takových dědečků se může přihlásit, malá nemluví, tak jak může říct, jestli je to příbuzný nebo nějaký podivín? Když má mámu i tátu na drogách, asi by bylo nejlepší ji dát do adopce.

smazan_20150109
29. 07. 2013 12:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kocickamv1973
29. 07. 2013 06:53

Ach jo.Co je to za tátu,že odloží svojí dcerku k bezdomovcům,a kde má matku??Trochu tomu nerozumím.Bylo zřejmě o ní dobře pečováno,ale k čemu jí to teď je,že jí našli čistou,hezké šateč­ky,u­česa­nou.Co­pak,tak­hle se odkládají děti Tak jí měli dát k adopci a holčička by rychle zapomněla,na své biologické rodiče.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.