Smutný osud kočičky Lily: Tlamičku měla plnou vředů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Smutný osud kočičky Lily: Tlamičku měla plnou vředů!

Jako těžce nemocnou ji našli pracovníci útulku pro opuštěné kočky! Tak začíná příběh kočičího nalezence Lilynky (1). Jelikož měla zalepený čumák a nejedla, pracovníci útulku si nejdříve mysleli, že jde o těžší formu kočičí rýmy. Když se ale na Lily podíval veterinář, ihned nařídil operaci!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

axana
28. 07. 2013 12:50

Posílám pár stovek. Víc nemůžu. Máme doma 3 kočičí nalezence. Kdyby bylo jen na mě, tak mám doma nějak pošramocených koček aspoň 10, ale rodina mě krotí. Takový malý bezbranný tvor a tolik bolesti! Držím palce, děkuji útulku a hlavně veterináři za pomoc.

darina1
27. 07. 2013 22:17

Ty lidi jsou pakáž,Je mi ji líto protože už jen že je skoro zbarvením je jak tam moje Natali a že si chuděra takhle život nepředstavovala místo lásky ještě tohle,.Ta moje dělá balet na balkoně a ta by to taky dokázala. držím palečky a taky pošlu nějakou korunku.

0707
27. 07. 2013 18:02

Kočička si tlamičku asi těžko sama zalepila, lidi jsou hnusná ***, přeji kočičce brzské uzdravení a prosím hlavně hodné lidi, aby kočičkám pomáhali

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.