Hrdina Rychtář: Nebýt mě, Iveta už je udušená zvratky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Hrdina Rychtář: Nebýt mě, Iveta už je udušená zvratky!

Stačilo málo a Iveta Bartošová (47) nemusela být mezi živými! Nebýt Josefa Rychtáře (55) démon alkohol by si v případě zpěvačky vybral velmi krutou daň. „Dvakrát jsem jí zachránil život,“ tvrdí Rychtář.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marmat
26. 07. 2013 17:38

Kolik asi kasíruje od bulváru OSOBNÍ STRÁŽCE J.R.
za ty všechnyhnusy tipu?
I z šokovaného čtenáře by udělal kořalu

merrylou212
26. 07. 2013 15:08

Rychtář jí prý zachránil život - myslím, že kdyby šel do Prčic, tak by ani tolik nepila. Je to dement vypatlaný. Je veliká škoda,že Iveta si neporadí sama, že pořád potřebuje někoho jako berličku a ten se pak přisaje a saje, saje ....

Syda
25. 07. 2013 21:43

Někde se tento týden psalo o kopání a ukopání Ivety a následném vydělávání na její mrtvole.A ač mi byla fuk, začíná mi jí být líto, protože do ní kopou i její rádoby blízcí, protože ty co milujeme máme tendenci chránit a bránit proti všem a nevystavujeme zbytečnému ponížení jako to dělají pánové Rychtář a Macura, jeden čípky a druhý zvratky. To aby se trumfli kdo použije nechutnější detaily? A ano nemusím to číst, ale stačí titulek...

illis
25. 07. 2013 20:03

Vezme si návštěvu do domu, v jejich přítomnosti uklízí, to nemohl ten bordel uklidit dřív . Kuchyň krásná , nová za statisíce a on má v ruce špinavou lopatku a smetáček. To je celý Rychtář, jen jakou dělal v Itálii ostudu , nejdříve lítal po pláži v pantoflích, klóbrcu s tabletem v ruce a nahoře bez, později zdemoloval dveře zámku rodiny Martucci a vnikl do soukromí, jak jinak bez pozvání . Iveta by měla Rychtáře urychleně vypakovat , on je její zkáza a ne pomoc .

franckajagrova
25. 07. 2013 15:41

A je to tady -už unikly nejen fotky zmlácené Dariny ale i fotky
Bartošové po útoku Rychtáře..ukázala modřinu na zádech !
super.cz/192588-exkluzivni-foto-iveta-bartosova-ukazala-zadicka-a-podlitinu-rychtar-mi-dal-pesti-a-t akhle-mi-ublizil.html

teufel
25. 07. 2013 16:35

Ty tím bulvárem žiješ, co?

franckajagrova
25. 07. 2013 18:04

Ne,ale když tě to nezajímá tak co reaguješ ? Nutí
tě někdo ?

alla
25. 07. 2013 20:39

Zatím co ty ne!!! Ty čteš Jiráska, že ano. Tak co děláš v této diskuzi??

britva
25. 07. 2013 19:05

guma francka

nedold
25. 07. 2013 14:57

Rychto, kdyby nebylo tebe a maĺejch brambor, nemají prasata co žrát, viď, ty zachránče! Kdybys jen trochu chtěl, byla uz z toho davno venku. Ale to by nebylo pro pijavici tvého typu lukrativní, že. :@

hejhej
25. 07. 2013 14:19

Rychtář se cpe do bulváru a už si promitiv nepamatuje,kdy, co řekl.Vždyť podle něj Iveta nepije,sem tam víno,­pere,­vaří,­připra­vuje se na vystoupení, podle něj i jezdila na kole a najednou se v opilost,jak jinak,měla udusit zvratky?
Rychtář je její nejhloupější milenec z celé plejády, které měla.

mrdounberlusconi
25. 07. 2013 14:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
26. 07. 2013 08:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alla
25. 07. 2013 13:58

Co je to zase za bláboly???? 1.Džambulka pije jenom víno.
2. Převedl jí z vína na pivo. 3. Na záchod jí vodí Standa (Standa to sám přiznal). 4. Když Džambulka spí, tak Pepča píše faktury (jeho slova). Jak si mohla sama kupovat, když nemá peníze (slova Pepči)?? Chudák Pepča, už taky trpí demencí.

babcahanca
25. 07. 2013 13:35

Mě by hlavně zajímalo, odkud má Iveta léky a alkohol.

marek.d
25. 07. 2013 12:27

Tak za prvé správně je ZVRATKY, ne zvratkami, a za druhé - ksindl a agresor a primitivní hovado rychtář si dělá alibi, cleou dobu nejsporostěji jak to je možné nadával lidem, kteří na alkoholismus Fetky upozornili, a teď bude vykládat, jak jí zachránil život??? Jistí se, proto že za pár ndů ji přiveze do Uvši a nechá ji dál chlastat, a až ona umře, pepek bude ječet, že to říkal... Zmetek je to!

tetajulca
25. 07. 2013 12:25

Když je to takový hrdina proč už jí dávno nepomohl !? Má na ní velký vliv a využívá ho jen ke svému prospěchu. Je to jen jednostranná chvála. Jaká by byla druhá strana mince, kdyby ona nebyla věčně ožralá nebo zfetovaná, a promluvila by?
Asi svůj vliv stále upevňuje, a bohužel její pobyt ve špitále na tom nic nemění.

kkrampota
25. 07. 2013 12:21

hm, hlavně je potřeba si udělat pořádné alibi, že jo Rychto - stačilo by chronologicky seřadit ty jeho kydy a bylo by i tomu největšímu dementovi jasné, že ten chlap říká vždy jen to co se mu hodí !!! I když kdo by bral vážně bulvár - takže tady může plácat co chce.... Hlavně že se o Ivetku zase vzorně starají - a za pár dnů se dočteme, jak musela z nemocnice odejít, protože blablablabla a hlavně se dobře do všech kamer politovat. Už je to fakt nuda a za peníze daňových poplatníků - žije si jak prase v žitě, *** robí a ještě se najdou takoví, kterým je jí opravdu líto. No my jsme fakt národ blbců

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.