Zlatokopka Kateřina (20): Dostala jsem auto za milion! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zlatokopka Kateřina (20): Dostala jsem auto za milion!

Rozhodně nejsem prostitutka, jsem zlatokopka a jsem na tom závislá! Tak přesně touto větou začíná vyprávět svůj příběh Kateřina (20) z Brna. Deníku Aha! navíc napsala, že »zlatokopectvím« se zabývá přes rok! A už nyní se prohání ve fáru za milion…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alex0800
06. 08. 2013 07:36

Nejsem zlatokopka, jenže za dáreček s cenou pod tisíc korun nepůjdu Tomu se drazí spoluobčané říká placená matrace a od prostitutky se neliší.. Tedy liší!
Prostitutka si je vědoma, že je pro zákazníka hadrem, leč tahle pipinka na to ještě nemá ani rozum..
Ta nechápe, že se od placené společnice vůbec neliší, to prostě ten zakrnělý mozeček nepobírá.

leč je vtipné číst takové bláboly, dle kterých vypadá každá pipka, co jde po majetku jako solidní jihoamerická nevěstka prodávající se i kus žvance ;-) viz jídlo v drahé restauraci pro zlatokopky

tupost a promiskuita vede lidi do hrobu..

Napište o ní příště, až bude po hiv testech, abychom se zasmáli, jakou cenu měl její život a kolik minut jí ještě zbývá

Vlastenec

maryjean
05. 08. 2013 23:36

Zlatokopka to bude asi nějaká nemoc, né?Špatně fungující mozeček a velké zákaly očí. Ještě jsem neviděla hezkého a okouzlujícího milionáře. Vy snad někdo ano? .Možná jsem špatně informovaná.

namhal
05. 08. 2013 14:43

To že využívá starší muže k obohacení mi nevadí já měl dvě milenky které byli o 25 let mladší a to jsem dělník a se mnou finančně nezbohatli. Mě vadí že ti milionáři jsou komunisté kteří rozkradají co mohou. počínaje Havlem a Klausem a Zemanem konče.

starypes
05. 08. 2013 15:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
05. 08. 2013 16:34

ty uz nemrrdaj

abvydavatelstvi
05. 08. 2013 14:13

Tomu co se ve článku nevěřím ani slovo .....
Pokud se živí prostituci... tak měsíčně když dělá denně si může vydělat tak kolem 50 tis..... možná víc možná min.....
Luxusní auto se da koupit za několik desítek tisíc teď v posledních letech běžně ... audina v Německu stoji dva ...tři tisíce eur...
Co se týká podnikatelů v dnešní době.... tak nejsou pitomi aby vydelane penize investovali do k.u.r.e.v .... ze kterých nemají žádný užitek... jenom riziko že něco chytí.....
Redakce by už měla přestat s tím oblbovanim lidi.... když realita je uplne jiná ....

abvydavatelstvi
05. 08. 2013 14:14

Oprava... tomu co se ve článku píše...

eisenbieger
05. 08. 2013 16:33

presne tak , FAKE jak blazen !

marlen5
05. 08. 2013 12:54

Ubožačka!!!! Být přpravená kdykoli být po ruce chlapovi, kterej by kliďo mohl být její tráta:!!!!Jen proto, že je líná jak vandrák v létě a nechce se jí makat, tak bude závislá na chlápkovi a bude čekat, co jí koupí? Jeto normální *** a ještě ani není tak odvážná, aby si to přiznala...,

namhal
05. 08. 2013 14:45

nevím kolik Vám je let ale kdyby Vám nějaký milionář nabídl miliony za to že budete na čas jeho milenkou nevím ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.