Nová šance pro Ivetu: Zavolala si na pomoc léčitele! Už jednou ji zbavil závislosti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Nová šance pro Ivetu: Zavolala si na pomoc léčitele! Už jednou ji zbavil závislosti!

Další spasitel na scéně! K trojlístku Ivetiných samozvaných zachránců– Rychtářovi, Macurovi a Martucci mu – nově přibyl její léčitel Jan Saavedra (57). Až se Bartošová (47) vrátí z nemocnice, je rozhodnutý donutit ji k léčení po dobrém nebo po zlém.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alexa-lexa
25. 07. 2013 14:18

Tj,co je tohle za PŘÍŠERU??? Tak k tomuhle individuu přijít se závislostí na chlast,tak jen bych ho uviděla na prahu,sekla bych s flaškou a už bych se jí nedotkla,z hrůzy abych ho nemusela znovu vidět!!! No jsem zvědavá na kriminálníka Rychtu,jestli ho k ní pustí .Ten musí mít pěkně naděláno v kalhotách,aby náhodou Bliveta nezačala mluvit.Jen čekám,kdy do světa vykřičí,že Blivetě je líp,podepsala revers a chce být s Mlátičkou zase sama...on jí přeci nedává žádný alkohol....

hillaarkaa
25. 07. 2013 10:26

Mě by zajímalo,jestli si u ní Macura ten párek v Itálii ohřál nebo ne To by pak Blíva musela tvrdit,že do ní vstoupil duch Svatý

1pravda1
25. 07. 2013 10:05

Včera říkal v tv šéf protialkoholní léčebny, že na detox stačí týden - a to už Iveta v nemocnici bez alkoholu za chvíli bude, takže pokud by už nepila tak by byla z nejhoršího venku a na prasklý vřed je alkohol zakázán, možná měla takové bolesti, že to riskovat nebude. Záleží jen na ní, ale pokud už několik dní nepije - možná se jí v hlavě rozjasní

eva666
25. 07. 2013 09:04

Jen kouknu na foto toho zázračného člověka a je mi jasné, že Ivetku zcela jistě zachrání jedině on. Úplně cítím, jak vysílá signály a I. se detoxikuje. Nemám proti léčitelům vůbec nic, ale tento se podle mne chce dostat do médií za účelem rozšíření klientely. Další příživa na chorém člověku.

hillaarkaa
25. 07. 2013 10:24

Solární léčitel ještě aby jí ho tam nefouknul a neměla 5 jedním vrhem

veronikasadrova
24. 07. 2013 20:02

Nazdar bazar! Mám pro Vás tip, je to unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - skvělá i pro maturanty... Vydělávám si takto už od půlky května a jsem tím fascinována Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček. A tohle všechno znám z Objeveno.WZ.cz

hrabenkaostrovinova
24. 07. 2013 17:20

Výpadky paměti měla už dávno / dva muzikály nezvládala a vyřadili ji / , takže to šlo pomalu a není to žádné překvapení. Dopracovala se do stavu, kdy se takkový jedinec válí ve vlastní špíně někde na ulici. V zimě mrznou. Jediné, jak ji uchovat při životě je , někam ji zavřít daleko od alkoholu. Léčení bude v jejím případě marné. Říká se, že piják jen abstinuje, vyléčen není nikdy.

britva
24. 07. 2013 15:31

tak tenhle její nastávající amant je snad ze všech nejhnusnější
jestli cejtí peníze, tak tady se jich nedočká. jestli cejtí popularitu, tak tady se jí nedočká, ale jestli tenhle už od pohledu perverzák cejtí pomočenou oběť, tak tady se jí dočká a určitě si slušně užije za pár hltů tvrdýho chlastu

ivuska1
24. 07. 2013 14:55

Vazeny pane leciteli , to jste zrejme trochu zaspal dobu! Po takove dobe jste se ozval ??? IB vam poslala S.O.S. pred mnoha dny zpetne.

fortin
24. 07. 2013 14:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
24. 07. 2013 14:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
24. 07. 2013 15:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
24. 07. 2013 16:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
24. 07. 2013 16:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hrabenkaostrovinova
24. 07. 2013 17:21

fyzická práce by byla skutečně dobrá.....zpěváci a herci mají často podobné roupy, nebývají totiž mdost fyzicky unavení.

ivuska1
24. 07. 2013 14:55

merrylou212
24. 07. 2013 14:20

Pořád jsme čekali, kdo další se bude chtít přiživit a zviditelnit na této kauze a je to tady. Saavedro, to se teď kšefty jenom pohrnou, že ???!!! Arture, proboha, zakroč !! Jsi už dospělý !!! Ty jediný by si na ni asi platil.Ať je jaká chce,ale je to tvoje matka!!

lillyli
25. 07. 2013 09:03

A jak má zakročit? Vždyť je mu teprve 16 Když matka chce chlastat a nechce se léčit a nedokáže být sama, tak to nikdy lepší nebude. Děláte, jako by to byla jediná alkoholička v ČR.

hejhej
24. 07. 2013 13:48

Samozvaní léčitelé nejsou k ničemu, akorát jak vytáhnout od důvěřivců peníze.Bartotšová nikdy dlouho neab­stino­vala­.krát­ce z pobytu v Kroměříži si dávala víno.Měla časté detoxy po úrazech a kolapsech z chlastu.
Opět organizace násilníka Rychtáře.2 roky jí pomáhá dostat ze závislostíos

teufel
24. 07. 2013 14:17

Vy byste na toho Rychtáře, protože vám není sympatický, svedli už nevím co.Nikdo s nima nežije, ale každý do toho vidí, jako kdyby jim číhal pod postelí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.