Džambulka o domácím násilí: Nenechala jsem Pepu vyspat… a pak přišel zkrat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Džambulka o domácím násilí: Nenechala jsem Pepu vyspat… a pak přišel zkrat!

Iveta Bartošová (47) svého milence Josefa Rychtáře (55) stále hájí. Teď ovšem nepřímo potvrdila, že nejde pro ránu daleko.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janouch62
24. 07. 2013 21:40

Kdyby mě stará vzbudila v půl třetí v noci že je na suchu a že jí mám skáknout na benzinku pro čůčo,tak by jsem ji taky přetáhnul.

demonxxx
24. 07. 2013 23:00

To jsi špatně pochopil, chtěla *** a on je na chlapečky, tak ji jednu vrazil.

illis
24. 07. 2013 21:35

Ten měl těch zkratů více a ne jen jeden. Je vidět, že se ho Iveta bojí, evidentně je vystrašená. Čert jí byl takového chlapa dlužen, bez něj by jí bylo lépe . Po rozchodu s Pomejem vypadala celkem dobře

qwertina
25. 07. 2013 00:08

veronikasadrova
24. 07. 2013 20:01

Ahoj! Mám pro Vás tip, je to zajímavá možnost přivýdělku, skvělé na léto, když je hodinka, dvě času. Vydělávám si takto už od půlky května a penízky přibývají. Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček. Více info na Objeveno.WZ.cz

franckajagrova
24. 07. 2013 14:56

haha ! z diskuse : Chtěl bych touto cestou oslovit své spolužáky,ročník 1959,(Rychtář je 1958) aby zavzpomínali na naše působení na říčanském gymnásiu v roce 1971,kde jsme společnými silami donutili agresora Rychtáře k slzám.Chvíli nás sice ještě terorizoval sádrou,ale nakonec jsme se ho zbavili,jelikož s námi do staré bedny nepostoupil.
Aleš | Ne, 04/12/2011 - 20:19
Pokud vím tak nepostoupil ještě několikrát
Tak on ten "chytrolín" vyšel ze školy v 6.třídě? Ne, že by to jeho chování tomu neodpovídalo, tak to už se nedivím, že si Darča nebrnkla mladšího a chytřejšího a je vysmátá za vodou...

franckajagrova
24. 07. 2013 14:34

k zubům - má jich několik vytržených 8mičky,7,6 i 5tku..ovšem
i útok Rychtáře nelze vylou­čit.­.něko­likrát lidem vyhrožoval,že jim
vyrazí zuby..Darině "jenom" zlomil čelist..

franckajagrova
24. 07. 2013 14:31

Zranění v obličeji staré asi měsíc si přivodila při zkouškách
v muzikálu ? Tak to těžko,navíc byla tehdy jinde po povodních..možná už byla doma..ale po povodních nikde nebyla
ležela v komatu,což potvrdil zvukař.

demonxxx
24. 07. 2013 23:08

Vypadá, tak hodně dlouho, není nic jednodušího, než do skleničky alkoholu hodit prášek a jenom ji přikrmovat.. Divím se, že ještě žije.

alla
24. 07. 2013 10:18

Tím jsem nemyslela obvodního zubaře, ale zubní kliniku, kterých je jenom v Praze asi pět.

popocatepetl
24. 07. 2013 11:58

Těch soukromých zubních ordinací, které vám toto udělají (a nebudou o tom psát bulváru, protože na klientelu, která si zveřejňování nepřeje, jsou zvyklí), je už dnes řada.

alla
24. 07. 2013 10:11

teufele, asi nechodíte k zubaři. Dnes vám zubař udělá provizorní náhradu, která není poznat. Zkuste si zavolat k nějakém zubaři.

malenabald
24. 07. 2013 06:59

Myslíte si, že si uvědomuje, že není za hvězdu, že je spíše pro smích? Nebo k pláči? Pořád se jen tak usmívá do objektivu a užívá si zájem o ni. Ví ale proč?

popocatepetl
24. 07. 2013 08:38

Ne, neuvědomuje, vůbec ne, to už je zjevné. Z jiného soudku: asi jí při některém z těch "zkratů" také vyrazil horní zuby, protože se příliš nápadně zdá, že na horní čelisti má nové zubní náhrady.

britva
24. 07. 2013 09:24

a kdo by to platil ? ta ženská je švorcák a rychtář jak by smet jeden zub by jí vyšel, tak na třicet tisíc a myslíš, že by to bulvárním hyenám uniklo, že má vyražený zuby myslím, že Tvůj soudek nemá opodstatnění. tak to jen tak na okraj.

popocatepetl
24. 07. 2013 11:54

Bulvár jako všechno ostatní. Hypotéku, Rychtářovo živobytí, Rychtářovu cestu do Itálie. Bohatě se to vyplatí. Nárůst sledovanosti, který bulváru alkoholové eskapády závislé, osobnostně narušené, hloupé a egocentrické (kvůli čemuž nemůže žít v ústraní, ale potřebuje stále někoho za zadkem, obrazně i skutečně - koupat, aplikovat čípky, vyměňovat plíny, umývat zadek atd.) Bartošové, mu to na příjměch z reklamy bohatě nahradí!

popocatepetl
24. 07. 2013 12:05

Ještě dodatek. Jestli jí Rychtář vyrazil přední zub, nebo několik předních zubů, a na obrázcích by se to objevilo, bylo by hned jasné, že nejde jen o pády alkoholičky na lampičku. Po šrámech v trestním rejstříku v minulosti by mu hrozil nepodmíněný trest a bulváru by skončil proud skandálnich informací, který si platí. Takže uklidit ji na kliniku zaplacenou za to, že fotky šíří jen přes plátce (příslušný platící bulvár), nechat jí opravit zuby, fotky a dokumentaci s dokladem násilí zprovodit ze světa, a vesele jet dál s popisem eskapád padlé hvezdy, by byla nejlogičtější obchodní strategie pro bulvár a na 99% předpokládám, že přesně to se stalo.

teufel
24. 07. 2013 09:25

Bujná fantazie se ti upřít nedá, protože zuby má stoprocentně a evidentně pořád svoje vlastní.Ona by si je ani tajně udělat nechat nemohla, protože má za zadkem pořád novináře.Ale takhle se dělají drby a šíří fámy, že?

alla
24. 07. 2013 09:40

Ne, ona netuší, co se kolem ní děje. Rychtář k ní žádné informace nepustí. Je to vidět i na Facebooku, má tam stránky IVETA (údajně stránky Fan clubu), které spravuje Džambulka s Rychtářem. Na nich je tvrdá cenzura. On tam nepustí nic.
Ta kdyby byla při smyslech, tak by ho už dávno kopla do zadku.

alla
24. 07. 2013 09:48

teufele, jsi pozadu s informacemi. V květnu chodila k zubaři, údajně velké problémy se sedmičkou (to potvrdil i Standa - zvukař). A zajímavé je, že to bylo přesně v období, kdy byl jeden úraz za druhým. Díky tomu, že si za to nechává Rychtář platit, tak je to docela perfektně zdokumentované (fotky, videa).

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.