Proč Kate a William tajili 4 hodiny narození syna? Potřebovali se s ním vymazlit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Proč Kate a William tajili 4 hodiny narození syna? Potřebovali se s ním vymazlit!

Vévodkyně Kate (31) v pondělí porodila následníka britského trůnu. Na svět však přišel o čtyři hodiny dříve, než se o tom celý netrpělivě čekající svět oficiálně dozvědel. Proč? Důvod je banální: rodiče a jejich nejbližší se nemohli chlapečka nabažit!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

veronikasadrova
24. 07. 2013 20:08

Zdravím Vás. Nedávno vznikla revoluční metoda výdělku peněz, perfektní na letní večery. Já si takto přivydělávám již od května a je to až neuvěřitelné! Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka. Kdyžtak mrkněte na Objeveno.WZ.cz

setug
23. 07. 2013 18:06

Chtěli si synáčka užít? To jako by nemohli, když by světu hned oznámili, že se narodil kluk? Divné. Stejně tak je divné, že kluk se narodil včera v podvečer a včera ráno matku i dítě prohlédl porodník, aby mohl dovolit dnešní odchod Kate s klukem domů.

marmat
23. 07. 2013 21:05

VAŠE STAROSTI NA MOJI HLAVU

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.