Macura otevřeně o Bartošové: Ožralá je už 10 let vkuse! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Macura otevřeně o Bartošové: Ožralá je už 10 let vkuse!

V kauze »únos Ivety« se toho stalo hodně a ještě víc toho bylo řečeno. Přestože jsou zpěvačka Iveta Bartošová (47) a její údajný únosce Zdeněk Macura (39) už téměř týden v Česku, stále se objevují nové informace. Zvlášť ty od Macury berou dech!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

henes
22. 07. 2013 09:17

marketavlastikova zalez někam p.izdo.........

marketavlastikova
21. 07. 2013 16:25

Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuse.

darina1
21. 07. 2013 08:46

ale jo chtěl jí pomoct.asi nemá s tím zkušenost,

alla
20. 07. 2013 21:36

MRDOUNBERLUSCONY k tomu co tady píšeš vš všech tvých příspěvcích není co dodat. Prohlédla jsem se, a můžu ti říct, že nejsem ani blbá ani slepá.
Problém je jenom v tom, že Ty nejsi schopný jakékoliv diskuze. Ty jenom potřebuješ ze sebe vyblít smůšku sprosťáren.

eisenbieger
20. 07. 2013 20:32

on ji jeste prilejval a pekne ji tam par dno vomrdaval to je jasny

leryna
20. 07. 2013 19:19

naprostý souhlas, není co dodat!

mrdounberlusconi
20. 07. 2013 18:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
20. 07. 2013 18:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

girasole.
20. 07. 2013 18:40

Uz se konecne domluvte, chlastà 14 nebo 10 let

alla
20. 07. 2013 18:35

Lidi, tenhle článek ale přeci není o nehtech. Musíte číst mezi řádky.
To je o tom, že Rychtář je nepředstavitelný hajzl, a že by jí bylo, kdekoliv jinde a s kýmkoliv jiným líp.

mrdounberlusconi
20. 07. 2013 18:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzadv
20. 07. 2013 18:28

Stejně jsou jak články, tak videa i fotky a jakékoli důkazy k ničemu. Nic se nevyřeší, Bartáčková je prase a špindíra a stará dementní alkoholička, nehty a chlupy na hlavě i zbývajících pár zubů - hnus hnusů - ale nevyřeší diskuze ani rady. Ona prostě nechce přestat chlastat ani dlabat psychofarmaka, nikdo ji nemůže přimět se léčit, tak holt umře no, brzy a ošklivou smrtí. Její volba.

alun-ka
20. 07. 2013 18:01

No tak konečně ,teď už konečně snad někdo proti Rychtářovi zasáhne,když vyšlo na veřejnost,že Ivetě ani nestříhá nehty.Chvíli jsem fakt věřila,že ten Macura je z nich nejnormálnější.ale jenom chvíli.

monikahans
20. 07. 2013 17:49

Stále si myslím, že Macura to myslel dobře a jeho se měla držet. Aspoň to tak na mne působí. Ve stavu, v jakém byla, rozhodně nemyslela na nehty, obávám se, že je to to poslední, co by ji vůbec napadlo. Pokud šla bez spodního prádla a znečištěná, opilá a kdo ví co ještě, tak se zase tak nedivím, že nehty jaksi opomenula. Škoda je, že Artur je svým způsobem ještě dítě, kdyby byl aspoň plnoletý, věřím, že by něco udělal. Chápu, že ho Štaidl chrání, ale kdybych já měla mámu v takovém stavu a po tak podivném zážitku, chtěla bych jí aspoň vidět, i kdyby mi bylo třeba deset, nikdo by mi to nezakázal, prostě bych za ní jela. Obávám se, že Štaidl Artura také pěkně zpracovává.

popocatepetl
20. 07. 2013 18:17

Kdybyste byla teenager a měla mámu nebo tátu, který by se vlastní nezodpovědností přivedl(a) do takového stavu a dělal(a) vám veřejně ostudu, takže by si na vás lidé ukazovali, šuškali si za vašimi zády, potutelně se tvářili, věřte mi, že takového rodiče byste asi vidět nechtěla. Pokud ano, byla byste nejspíš první takový případ na světě. Vy to vidíte očima čtenáře, který s tou ostudou nemá nic společného, jen se baví. Očima dospívajícího dítěte, ve kterém se mísí oprávněná dotčenost a nepochopení, jak mu vůbec máma (táta) něco takového mohl(a) udělat,stud za ni (něho) a vztek za to, že tahle ostuda je věc veřejná. Dospívající děti své rodiče-alkoholiky spíš začnou nenávidět. Artur se snažil dlouho a ani kvůli němu se máma nedokázala dát do pořádku.

monikahans
20. 07. 2013 22:20

No, svého času jsem neměla dobré vztahy s příliš dominantním otcem a domů jezdila málo. Ale s postupem času si uvědomila, že čas na tomto světě má každý vymezení a krev není voda. Dnes díky tomu, že jsem vztah otce a dcery nevzdala, spolu vycházíme dobře a i máma je spokojenější, že k nim jezdím často. Artur ví, že je to jeho máma a dlouho s žil, ať už to byl sebetěžší život. Ničí se a on to ví. Může být tím, kdo jí dá znovu důvod se snažit žít. Může, ale nemusí, já jen, že pokud se s ní něco stane a on za ní nepřijde, bude se mu s tím žít hodně těžko.

monikahans
20. 07. 2013 22:21

Vymezený, chtěla jsem původně napsat větu jinak a slovo už tam zůstalo.

mrdounberlusconi
20. 07. 2013 18:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

monikahans
20. 07. 2013 22:24

Myslím, že odvést ji chtěl a pomoci také. Později zjistil, jak těžké to je. Vzal ji do nemocnice, chtěl, aby se léčila. To od Rychtáře byla totálně opilá, pohmožděná a nemocná, to on ji nedovezl k lékaři. Macura jí vyhověl, když chtěla k hraběti a nechtěla zůstat s ním. Mohl dělat něco víc?

kocickamv1973
20. 07. 2013 16:46

Macura a Rychtář už jsou trapní,jak Ivetu ještě ztrapňují,aby se zviditelnili jako nějací "zachránci".Ty jí spíš kopou hrob a její máma,místo toho,aby jednou mluvila,že má svých starostí dost ,a pak najednou se jí snažila pomoci.Je to strašná tragikomedie.Ani máma ani Štaidl,co sliboval,jak jí dovleče do léčebny násilím....Jen kecy.Každý se na ní vyprd

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.