Zhrzená Veronika (54): Manžel mi utekl se zlatokopkou, teď chce zpátky. Mám mu dát šanci? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Zhrzená Veronika (54): Manžel mi utekl se zlatokopkou, teď chce zpátky. Mám mu dát šanci?

Že jdou zlatokopky kolikrát i přes mrtvoly, dokazuje příběh Veroniky (54) z Poděbrad. Manžel, úspěšný podnikatel, ji před rokem opustil, pobláznila ho mladá »lovkyně« boháčů! Teď se chce vrátit – vystřízlivěl…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bibs_7
25. 10. 2013 10:36

Vezmi ho naoko spät, vydoj ho ako sa dá, daj na seba poprepisovat co len ide, kym ho este zerie ten previnilý cerv, a potom ho odkopni a rozved sa s ním ty. Iné si ten spratek za tú megazradu po tolkých jeho blahu obetovaných rokoch nezaslúzi. Prajem samé slnecné dni a krásny stastný zivot bez blbecka s mozockom v tej malinkej hlavicke dolu.

marie60
30. 07. 2013 16:08

Pokud tahle paní vše sama zvládá a je dostatečně i peněžně zajištěna, tak by se měla na svého manžela vykašlat a nebrat ho zpět.Co když se mu za nějaký rok zalíbí zas nějaká mladá baba ?
Vytrpěla si toho dost, takže aby pak trpěla podruhé, tak to ne !

abvydavatelstvi
30. 07. 2013 00:21

Chlapi jsou idioti... a kvůli sexu jsou ochotní obětovat cokoliv i rodinu .... jsou to sobci kteří vidí jenom sebe ale že trpí děti a rodina... to chlapa nezajímá....
když mu nový vztah nevyjde většinou se chce vrátit k rodině.... ale nikdy to už neni jak bylo... je tam Velká nedůvěra a podvedomy strach že se podobná situace bude opakovat.... a manželství se stejně rozpadne....
Nemá cenu se dávat dohromady.... z jeho strany to byl Velký podraz a nevazil si co má doma a hlavně to byl podraz na děti.....

hakari.takara
29. 07. 2013 18:39

A pohádka o ČERVENÉ KARKULCE by tam nebyla?

wwbbpp
29. 07. 2013 16:20

Proč totálně blbá , se podívej pořádně kolem sebe ,kolik takových ,,zlatokopek,, chodí po světě...Za mlada jsi chtěla být taky tou ženou svého zazobaného muže.Buď ti to nevyšlo ,nebo jsi neměla to štěstí.Většina žen takového muže závidí ,tak se nediv ,že je takový zájem.Je to jen v nás.Za mě ... odpustit !

pelagie
29. 07. 2013 16:52

Odpustit ? Ani náhodou a ještě k tomu nakopat kule, to by si zasloužil, nic jiného . Takový se mi hnusí, utečou od ženy po letech , dělají ze sebe mladíky a pak s visacím přijdou zpět ..

rydlo
29. 07. 2013 16:04

A teď by se chtěl vrátit zpátky, když už ho zlatokopka oškubala? Ani náhodou! Za chvíli by se objevila další a zase by to dopadlo stejně.

marie60
30. 07. 2013 16:08

aveneta
29. 07. 2013 14:27

No to by byla tedy totálně blbá, kdyby ho vzala zpět !!!!!!!!!

hakari.takara
29. 07. 2013 18:40

asi tak, tohle nemá smysl, zvlášť pokud se z rozchodu už vzpamatovala.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.